Yolumuz Hemşin Yolu

Yolumuz Hemşin Yolu

SAYGI DEĞER HEMŞİNLİLER
      YAŞAMA YENİ MERHABA DİYEN "HEMŞİN SOSYAL SORUMLULUK VE GELİŞİM DERNEĞİ"
      DERNEĞİ KURUCULAR KURULU VE GEÇİCİ YÖNETİM KURULU ADINA TÜM HEMŞİNLİLERİ
      EN İYİ DİLEKLERİMLE SELAMLİYORUM.

ÖNCELİKLE DERNEĞİMİZ TÜM HEMŞİNLİLERİ KUCAKLAYAN BİR DERNEKTİR.
      DERNEĞİMİZİN İSMİDE ÖZEL AMACI DA ÖZELDİR.
      DERNEĞİMİZ HAMASET DUYGULARI OLANLAR İÇİN KURULMADI.
      BU DERNEK HEMŞİN E VE HEMŞİNLİYE HİZMET ETMEK İÇİN KURULDU.
      BU DERNEK BİRİLERİNİN PARALI ASKERİ OLMAK İÇİNDE KURULMADI.
      BU DERNEK BU DERNEĞE KARŞIYIM DİYEN ZAVALLI AKIL FUKARALARI İÇİN DE KURULMADI.
      BU DERNEĞİN TEMEL AMAÇLARINDAN BİRİ ŞUDUR.

SAĞI SOLU AYIRMAYAN
      EŞİ DOSTU KAYIRMAYAN
      HEMŞİN İÇİN ÇALIŞAN,HEMŞİN İÇİN ÇALIŞACAK İNSANLAR İÇİN KURULDU.
      BİZİM ZAVALLI İNSANLARLA NE KONUŞACAK NE DE UĞRAŞACAK ZAMANIMIZ VAR.
      BU DERNEĞİN AMACI:
      HEMŞİNİ TÜRKİYENİN VE DE DÜNYANIN PARLAYAN YILDIZI YAPMAKTIR.
      ŞİMDİ BİZE DÜŞEN GÖREV BUDUR.
      BUNUN İÇİNDE İLK ETAP 11-15 TEMMUZ DA HEMŞİN DE YAPILACAK OLAN DOĞADA GÖRÜNTÜ
      AVCILIĞI YARIŞMASI NI BAŞARI İLE TAMAMLAMAK.HEMŞİNLİ OLMAYAN EN AZ 1000 KİŞİ
      KATILIYOR.YARIŞMACI OLARAK GEZMEK İÇİN HEMŞİNİ GÖRMEK İÇİN. HEMŞİNİ SEVMEK BÖYLE OLUR.
      DASK DOGAY DERNEĞİNİN ÖNCÜLÜĞÜNDE Kİ ETKİNLİĞE DESTEK VE KATKI BEKLİYORUZ.
      ADRES : dask.org.tr - ve HEMŞİN BELEDİYESİNİN SİTESİNDE BİLGİ EDİNELİM.
      HEMŞİNLİYİZ BİZ SİTEMİZDEDE VAR AYRICA.

ORGANIZASYONUN İÇİNDE OLAN BİRİSİ OLARAKTA GEREKLİ BİLGİYİ BENDE VEREBİLİRİM.
      hemsinlizbekar@hotmail.com

SAYGI DEĞER HEMŞİNLİLER,
      SİYASET YAPILACAK YERDE GEREKİRSE YAPARIZ.BUNDAN DA ONUR VE DE GURUR DUYARIZ.
      TEMEL SİYASETİMİZ HEMŞİN SİYASETİDİR. "HER ŞEY HEMŞİN İÇİN" FELSEFESİ İLE EVET
      YAPARIZ. BEN SEN YOK BİZ VARIZ BİZ.

BİZ YAZDIĞIMIZ YAZILARIN ARKASINDA OLDUK. OLMAYA DA DEVAM EDİYORUZ.

HEMŞİN İÇİN, HEMŞİNLİ İÇİN BU YÜK VE YOLCU KATARI YOLA ÇIKTI.BU TRENE HER
      İSTASYONDA BİNENDE OLUR İNENDE. İNTİHAR İÇİN TRENDEN ATLAYAN DA.ATLAYANIN
      KENDİSİNE FAYDASI YOK ZATEN.GÜLE GÜLE DEMEKTEN BAŞKA.KORKAKTIR DA ONDAN.
      ÇÜNKÜ İNTİHARI SEÇTİ KENDİSİNE YOL OLARAK.

BU YOL HEMŞİN SEVDALILARININ YOLU
      YOLUMUZ AÇIK OLSUN HEMŞİNLİ DOSTLAR
      TÜM HEMŞİNLİ DOSTLARI DERNEĞİMİZİN KURUCULAR KURULU ADINA TEKRAR
      SELAM VE SAYGILARIMLA SELAMLIYORUM.
      GELECEK GÜZEL GÜNLERE DOSTLAR.
      ZEKERİRA BEKAR
      GEÇİCİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI

0312- 425 80 18
      0555 390 30 00
      sayın dernek başkanımız dernek hakkında ki modern düşüncelerinizden dolayı sizi şahsım adına tebrik eder.Güzel hemşinimiz için vereceğiniz mücadelede sonuna kadar destekçiniz olacağımızdan şüpeniz olmasın.Birlik ve beraberlik çatısı altında yolumuza devam edeceğiz
      İnsanları yargılarsan, onları sevmeye zamanın kalmaz.
      RAHİBE TERESA.
      Sevgili Hemşinliler;

Bu tartışmalarda iyi niyet aramak beyhudedir. Çünkü yapılan eleştiri değil şahsi bir kinden dolayı saldırganlık sergilemektir. Eğer böyle olmasaydı en azından eleştiri yapan arkadaşımız ilk mesajıda "Hayırlı olsun" derdi. Ama öyle yapmadı.. Canı sağolsun...

Hemşin Sosyal Sorumluluk ve Gelişim Derneğini 19 kişi kurdu. Şu andaki yönetime de bu 19 kişi karar verdi. Hepsinden daha da önemlisi mevcut yönetim geçicidir. Daha kongremizi yapmadık.
      Bu dernekte asla siyaset yapılmayacak. Hemşin'e hizmet amacı ile kurulmuştur ve o amacının dışına da asla çıkmayacaktır.
      Deneğimizi güçlü kılmak için yaşamasını aidat gelirlerine bağlamadık. Hatta tam tersine bu güne kadar yapılmayan birşeyi yaparak aylık aidatı sembolik bir rakam olarak 1 YTL olarak belirledik. İstedik ki özellikle gençlerimiz derneğimize üye olsunlar. Bizimle birlikte hareket etsinler. Hatta bizi denetlesinler. Yanlış yaptığımızda da bir üyenin yapması gerekeni yaparak yakamıza yapışıp yanlışlıklarımızın hesabını sorsunlar.
      Bu kararımız asla değişmeyecektir. Tüm olumsuzluklara karşı mücadele etme azmi ve kararındayız. Sizlerden sadece destek bekliyoruz ve bu desteği esirgemeyeceğinizden de eminiz.
      Selam ile...

Şakir AKSU
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...
      Sn. Sakir Aksu,

yazinizda belirttiginiz gibi bu Dernek GENCLERE yol acmasi gerekiyor ve aidatin 1 YTL olmasina bende cok uygun bir karar oldugunu düsünüyorum.

Dernegin 19 Kisi ile birlikte kuruldu. Bu demek oluyorki 19 Ayri Fikir 19 Ayri Tecrübe, ve inaniyorumki bu 19 kisiden birtane bile geri kalmis degildir ve ne yaptigini bilen kisilerdir.

Sn. Sakir Aksu ve diger Arkadaslarimiz,

Elestiri tabiki olacaktir AMA elestirininde bir ölcüsü vardir. Bu konuda fazla kendimizi germiyerek YOLUMUZA Devam edelim. Yolumuzda Önümüze düsen TASLARI kenara atarak HEMSIN YOLUMUZA DEVAM EDELIM...

19 Kisi Ne yaptigini ve Amaclarini BASKA kisilerden HERHALDE daha iyi biliyordur. Önemli olanda bu 19 Kisinin birbirlerin yaninda olmasidir ama bundanda hic süphem yoktur ;)

YOLUMUZA DEVAM EDELIM...

Saygilarla

KOBAL

DURSUNALİ !!!

SEVGİLİ HEMŞERİM.
      SENİN HEMEN HEMEN BÜTÜN YAZILARINI OKURUM. ÖZELLİKLE HABER NİTELİĞİ TAŞIYANLAR DEĞERLİ YAZILAR. ANCAK ANLAMADIĞIM BAZI DAVRANIŞLARIN VAR. SANKİ SİTEYLE KAVGA EDİYORMUŞSUN GİBİ BİR İZLENİM EDİNDİM. SANA TELEFONDA KÜFRDİLDİYSE BUNU SİTEYLE İLİKİLENDİRMENİ ANLAYAMADIM. HER KAVGA ETTİĞİN KİŞİ YADA KİŞİLER SENİN MUHATABIN. HA YARDIM İSTİYORSAN SÖYLE YARDIM EDELİM. SANA KÜFREDENİ BURAYA YAZABİLİRSİN. BİZDE ONU KINAMA MESJINA BOĞARIZ.

DERNEK MESELESİNE GELİNCE DERNEĞİN TÜZÜĞÜNÜ ARKADAŞLAR YAYINLADI. BİZZAT ÇALIŞMALARIN İÇİNDE BULUNDUĞUMDAN. KURUCULAR VE İLK ÜYELER ÖZENLE BİR ARAYA GELMİŞ, AMAÇLARI SIRF HEMŞİNE HİZMET ETMEK OLAN İNSANLAR. YANİ ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYANLAR. SANA TAVSİYEM BİR AN ÖNCE ÜYE OL BİLİGİ VE BİRİKİMLERİNİ HER TOLANTIDA ANLAT.

BİZ DERNEK KURDUK. ŞİRKET DEĞİL, VAKIF DEĞİL HELE HELE BİR SİYASİ GÖRÜŞÜN UZANTISI HİÇ DEĞİL. BU İNSANLARIN TABİİKİ SİYASİ YANLARI VAR AMA DERNEKTE DEĞİL. HEP BERABER BÖYLE BİR OLUŞUMA İZİN VERMEYİZ.

BİRDE HER İKİ AYDA BİR ''BENİ SİLİN. YAZILARIMI SİLİN'' DİYE YALVARMANI ÇOK ANLAMSIZ BULUYORUM. KARDEŞ SİTEYE GİRMEZSİN OLUR BİTER. BU SİTE ARTIK BİREYLERİ AŞTI. BİZ OLDU, BİZ. SELAMLAR
      YUKAKAPİLİ
      Sn. Dursunali YILMAZ,

bu konuda sizinle Tartismiyacagimi acik olarak belirttim. Bu konuda Yönetim olarak bellirli bir cizgimiz vardir ve bu cizgimizi 2,5 Sene boyunca gittik ve bundan sonrada degistirmiyecegimizide aciklamak isterim. Eger Site Girmek istemiyorsaniz CIKIS YAPIN ve bir daha Giris yapayin... Bu konuda sizi kimse zorlamiyor... Yönetim olarak 5 Ay Platformda aktif olmayan Üyeler otomatik olarak silinmektedir, ve sizde 5 Ay boyunca siteye giris yapmassaniz Otomatik olarak silineceksiniz ve istediginizde yerine gelecektir.

Sn. Badarali,

yapmis oldugunuz teklif icin Tesekkür ederim AMA malesef SUAN böyle bir uygulamayi gerceklestirmeyi düsünmüyorum... Istemeyen Siteye Girmez....

KONU Nerden nereye geliyor ve yine Tartisiliyor. CEP Telefonunuza gelen Telefonlarla ve küfür ediliyorsa bunun SITENIN ne baglantisi var, daha dogrusu SITE ILE DEGIL, KISININ kendisi ile bir alakasi vardir. Bu konuda herseyi Siteye atmak AMA dogrulari konusmak bazilarin isine gelmiyor... Biz bu yolda DEVAM ediyoruz derdi olan baska yerlerde sinirini atabilir.. Bu oyunda ben YOKUM...

Konu Gecici olarak Kapatilmistir. Tartisma Mesajlari ve gereksiz Mesajlar silinecektir.

Hemşin Sosyal Sorumluluk ve Gelişim Derneği Yeniden Hayirli olmasini dilerim.

Saygilarla

MUTLU KOBAL
      Ne yoldu kimler geldi kimler geçti hatta geçemedi :tongue:
      Yeni yol çalışmaları çok itinalı olmalı hatta herkese bu yol açılmamalı hak edenler geçmeli bu yoldan öyle herkes her gördüğü yola elini kolunu sallayarak girememeli :]

Yaylalarımzdada bir çok patika yollar mevcuttur lakin yollar bayağı bir genişledi
      artık yöre insanı geniş yolları tercih etmektedir çünkü kısa yolldan arabaylan daha kolay ulaşım sağlanabildiği için çok doğru kim dikenli eziyetli yolu tercih ederki hazırırı varken
      İnsanları yargılarsan, onları sevmeye zamanın kalmaz.
      RAHİBE TERESA.