Zuğa'nın Harika İnsanlarının Buluştuğu Ortak Noktası

şehrun nahtarini aldun acarsın artık bir sayfaa :D :D
      bu arada zafran honum bacım olayların takipcisi yorum yazmaz agagına çivi falanmı battı ?( ?(
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      Ramazan Ağbi bundayim bunda :D :D :D Boyuklerumi dinliyorum sirami bekliyorum.. :D :D

Alev Honum yanliş kapide denemişsen sen oni kesin..Ben sana İstanbul'un kapisinun anahtarini verdum..Yokse giderken kapiyida peşundemi goturdun.. :D :D :DSenden beklenur. :D :D

Sana yaranmak 1000 guzide ya laf anlatmakten beterdu...Alla sen beni sakin yarebbi

Hasan Ağbi Hoş geldun safalar geturdun..Bizda bi ince turki isteruz ama insaflisinden olsun :D :D :D

Bahar Abla Bize Çorba İsmarlasana
      Parasini Alursen Soğra................. :D :D :D :D :D

Sevaaammm balum niyedesen sensuz sarmaaa...Bi ses et bi cemalini gözter... :D :D
      Aşkta tıpkı ELİF gibidir isminde gizlidir ama okunmaz o olmadan da besmele sese gelmez o herşeyin içindedir hiç birşeyde görünmez...
      Alev'im harika patentlidu hiç korkma... sen çağlanun patentini almaya bak... beyazden sonra hangi dala el attiyse kurutti :D :D :D

AnKaRa53 burası ultra harikaların sayfası kardeş istanbul53 bi ara sana anlatır :D :D

Kaaa zafran siza çorbanın lafımı olur. Pazar günü brunch için hazır olun :D :D hesap içinde helbe bi güzide insan sponsor olabilur oni düşünme ka :D :D :D ben rezervasyoni yapeyim.
      Bilgi İçin : 444 0 er_can 4 hat pbx :D :D :D
      ........................
      Yazar: bahar Tarih: 05.06.2007 Saat: 17:19

Alev'im harika patentlidu hiç korkma... sen çağlanun patentini almaya bak... beyazden sonra hangi dala el attiyse kurutti :D :D :D

AnKaRa53 burası ultra harikaların sayfası kardeş istanbul53 bi ara sana anlatır :D :D

Kaaa zafran siza çorbanın lafımı olur. Pazar günü brunch için hazır olun :D :D hesap içinde helbe bi güzide insan sponsor olabilur oni düşünme ka :D :D :D ben rezervasyoni yapeyim.
      Bilgi İçin : 444 0 er_can 4 hat pbx :D :D :D

beni davet etmıyormusunuz HARIKA INSANLAR. :D
      TOPRAĞIM HEMŞİN sana elbet bir gün geri dönücem.

CVP: ihuhuhuuuuuuuuu

Yazar: istanbul53 Tarih: 05.06.2007 Saat: 19:19

VAROLUN ZUGALILERRRRR :D SEVIL ABLA SENDE OLMASAN HARIKA INSANLARIN ARASINA GIREMEYECEKDUK YESSIR O GUZEL SACLARUNA NAZAR OLMASUN HA TUTUTU MASALLAH DEYIM :D :D

KA BACI BULER HARIKA INSANLARDA AMA BISEY VAR BIZE SABAHTAN BERI BISEY IKRAM ETMEDILER USTUNE BIDE BIZDEN BISEYLER ISTEDILE HADE SARI CICEYIM ISTEDI DIYE BISEY DEMEDUM AMA OBUR ZUGALILER BI DEMDILERIKI CAY IKRAM EDERIM BULERUN MUSAFIR PERVERLI BUKADARDUR :rolleyes:
      Düne ait ne varsa dünde kaldı, Bugün yeni bir gün, yeni şeyler söylemek lazım. (Hz. Mevlana)

" Aslum Zuğa' dur Zuğa : )

Hemşin Yöresi' nin en önemli geçit ve yayılma yerlerinden biri olan Zuğa Mevkii ; Hemşin kültürünün yöre çevresine ve dünyaya ( bir dağ sarmaşığı gibi ) tanıtılmasında en önemli eski ve otantik kaynak olma özellliğini sürdürüyor olmalı ...

Tüm Hemşin'in şahsında bütün Zuğalı' lara selamlar...

Hemşen - Zuğa Hemşen - Haytadere- Arsevos ( Aşıklar ) - Çatak - Şişmanlı ...

: )
      Resimler
      • dað sarmaþýðý.jpg

126.32 kB, 0×0, 429 defa görüntülendi
      " akıl ve gönül ; insan ...
      Selam Zuğalılar , sayfanız hayırlı olsun ; umarım izinsiz yazdığım için beni bağışlarsınız . Ben bu sayfada yazan değerli insanları platformdaki yazılarından takip edebildiğim kadarıyla tanıyorum . Bir çoğu siteye renk katan . hoş sohbet , zeki ( iltifat olsun diye söylemiyorum gerçekten öyleler ) ama bütün bunlardan daha önemlisi iyi insanlar .

Hemşinliyiz biz sitesinde olmama neden olan bir arkadaşım vardı Hilal köylü oranın da Zuğa nın bir parçası olduğunu öğrenmiş oldum bu arada . Sizlere bu hoş ortamda güzel sohbetler dilerm ; tüm güzellikler sizlerle olsun .
      Selam ve saygı ile
      Bellum omnium contra omnes
      Yapılacak bir tek şey kalmışsa hiç bir şey yapılmamış demektir.
      günaydın zugalilar

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      Yazar: fatma keskin Tarih: 06.06.2007 Saat: 08:13

Zuğalılar sayfanız haırlı uğurlu olsun. =)Bu ne ya ?( bir günde rekora koştunuz. :D :DKeçiler bile sizi tutamiyor. :D :D

ablam tekkaldum bende zugaya kaçtum sürüden ayrılanı kurt kapar hayden zugaya :D :D :D

HARIKA INSANLAR GÜNAYDIN

GÜNÜNUZ AYDIN MUHABBETİNİZ BOL OLSUN.

ANONS
      CUNDALIKANARYA ARANIYOR.
      TAHMİNEN 1,65.1,66 BOYLARINDA ÜZERİNDE SARIKANARYA TŞORTU BULUNAN KAFASINI KAZITMIŞ GÖZLÜKLU MAVI GÖZLU (LENS) HEP GÜLEÇ YÜZLU ARKADAŞIMI GÖRENLERİN ACİLEN SİTEYE HABER VERMELERİ RİCA OLUNUR. (HABER VERENE ÖDUL VERİLECEKTİR)
      TOPRAĞIM HEMŞİN sana elbet bir gün geri dönücem.