Zuğa'nın Harika İnsanlarının Buluştuğu Ortak Noktası

Zuğa'nın Harika İnsanlarının Buluştuğu Ortak Noktası

Merhaba Zuğaliler... Hubiyarliler... Kantarliler... Cundaliler vs.vs.vs

Bizimde bi buluşma sayfamız olsun... ama herkese açık olsun...
      çünki biz hemşinin zuğasındanız... ayrıcalıklıyız... özeliz... güzeliz :)

Şen kalesiz dağleeerrrrrrrrrrrr :D :D :D
      ........................
      Yazar: bahar Tarih: 05.06.2007 Saat: 14:47

Yazar: Alev Tarih: 05.06.2007 Saat: 14:37

Ka Bahar er_can girdi konu kapandı. hayırlı olsun :D :D :D

kaa er_can duymasın şımarabilir ama bi deyim varya nerde hareket orda bereket er_can'a uyarleyim :D er_can girdiyse gerisini merak etme sen :D :D reytingi kaptuk demaktu :D

HA BU ZUĞALI KANTARLILER CUNDALILER VAR YA. HEMŞİN DERESİNİN EN SONUNA DOĞRUDURLAR. DERENİN BAŞLARINA DOĞRUDUR KÖYLERİ. NEYSE KONUYU KAPATAYIM YOKSA SAYFA KAPANACAK.

HANI BU HARIKA INSANLAR NERDEDIRLER. SADECE 3 -5 KİŞİMDİR. MAKSUTUM NERDESİN. GİR BİR CAFEYEDE YAZ ARTIK.
      TOPRAĞIM HEMŞİN sana elbet bir gün geri dönücem.
      Yazar: Alev Tarih: 05.06.2007 Saat: 14:46

Ka bahar,

Özenti olma de başka işin yok mu senin... Kişisel diyaloga dönüşüyor sayfa. Sen beni yönetimle papaz mı edeceksen kaaa :D :D :D

Kaaa Kurtbey gelmeden kapansa konu bari :D :D :D :D :D :D :D :D

ka sen bari yeme beni ne özentisi rekabet rekabetttt :D :D
      kişisel diyalog yoookkk kardeşlik var... dostluk var... :D :D
      Ben bir temiz ve bayaz sayfa açtım KURTBEY'imsiz bir sayfada düşünemiyorum ayrıca :D :D :D

muhalefet olma kaooo yanumde ol :D :D
      ........................
      :)

Zuğanın güzide insanlarına selam olsun..

Nedendir bilmem, Zuğa deyinec benim aklıma Tuncay Arkadaşımın rahmetli babası Mistir Faik amcamız gelir:)

Bu vesile ile tüm geçmişlerimizede rahmet dilerim.. Ahirete intikal etmiş güzide insanlarımızı da unutmamak dileğiyle,

Hede sayfanuz hayirli olsun.. :)

Benda, bizim köyden çok tulumcu çiktığı için, "lidu lidu Çanava" başlığı açmayı düşünüyorum:)

Selam ve saygılar..

er_can abi bi dur de gelurle helbe :D

CUNDALİ KANARYAAAAAAAAAA

PİKNİK ALANİNDE UNUTMİŞLER SENİ OY OY OY KARİZMAYİ ZAY ETTUN SARİ FORMAYİDA GEYMİŞTUN AMA GENE GÖRMEDİLER SENİ HEMİ :D :D :D

ABİ GELDE ERCAN ABİYE Bİ İKİ TURKİ DE HAYDEEEE KAŞENMAĞA BAŞLADİ :D :D :D

HİLALİMMMM SENDE GEL KÖYÜMÜN HARİKASIIII MUHTARI...
      BALIKLARI KIZARTINCA Bİ FOTOĞRAF ÇEKTE SAYFAYA AS HAYDE ŞENLENDUR bureleri :D :D
      ........................

İşte Budur

Bensuz bir Zuğa sayfasi :D :D :D :D

Dedemun dedesinun dedesi Zuğa den Ardeşen dolaylerine göçtuği içun köki Zuğali biri olarak bu sayfayi açan içina yazi yazan herkeşlere on yuz bin milyon kere teşekkur ediyorum...

Varol Zuğa Varol ata toprağum........
      Aşkta tıpkı ELİF gibidir isminde gizlidir ama okunmaz o olmadan da besmele sese gelmez o herşeyin içindedir hiç birşeyde görünmez...
      Yazar: Mustafa Tarih: 05.06.2007 Saat: 14:55

:)

Zuğanın güzide insanlarına selam olsun..

Nedendir bilmem, Zuğa deyinec benim aklıma Tuncay Arkadaşımın rahmetli babası Mistir Faik amcamız gelir:)

Bu vesile ile tüm geçmişlerimizede rahmet dilerim.. Ahirete intikal etmiş güzide insanlarımızı da unutmamak dileğiyle,

Hede sayfanuz hayirli olsun.. :)

Benda, bizim köyden çok tulumcu çiktığı için, "lidu lidu Çanava" başlığı açmayı düşünüyorum:)

Selam ve saygılar..

Hayırlar içinde olsın mustafa... iyi dileklerin için teşekkürler...:)

Bende bütün geçmişlerimize gani gani rahmet diliyorum nur içinde yatsınlar...

haa bu arada güzideler tepanden çıktı mustafa patentlidu :D :D
      bize harika demeniz yeterli kardeş :D
      ........................
      Ka Alev Honum ve Ka Baahar Honum acil olarak elunuzdeki Zuğaya ait bitun dokumanleri aktarunuz lutfen...

4 kuçisi olan yaşini başini almiş top sakalli bi duayen lazim...Zuğali olmasi şart değil :D :D :D :D
      Aşkta tıpkı ELİF gibidir isminde gizlidir ama okunmaz o olmadan da besmele sese gelmez o herşeyin içindedir hiç birşeyde görünmez...

CVP: İşte Budur

Yazar: zafran Tarih: 05.06.2007 Saat: 15:01

Bensuz bir Zuğa sayfasi :D :D :D :D

Dedemun dedesinun dedesi Zuğa den Ardeşen dolaylerine göçtuği içun köki Zuğali biri olarak bu sayfayi açan içina yazi yazan herkeşlere on yuz bin milyon kere teşekkur ediyorum...

Varol Zuğa Varol ata toprağum........

KA DEDENİN DEDESINİN DEDESİ GÖÇMU ETMIŞ YOKSA KOVMUŞLARMI. İYİ ARAŞTIRDINMI?

BENİM ANAANAMIM ANAANASININ ANANASISI TEPANDEN GÖÇ ETMEMİŞ. :D HAS BE ÖZ TEPANLYIM :D
      Yazar: zafran Tarih: 05.06.2007 Saat: 15:04

Ka Alev Honum ve Ka Baahar Honum acil olarak elunuzdeki Zuğaya ait bitun dokumanleri aktarunuz lutfen...

4 kuçisi olan yaşini başini almiş top sakalli bi duayen lazim...Zuğali olmasi şart değil :D :D :D :D

4 KUÇİSİ UYDU TOP SAKALIDA UYDU DA YAŞ TUTMADI. DEHE 20 SİNDEYİM. YAŞINI BAŞINI ALMIŞ YAŞ GRUBU 20 İSE TARIFIN BANA UYDU. :D