Derya DEMİREL İçin Buluşalım

Derya DEMİREL İçin Buluşalım

Sevgili Radio Mavi Karadeniz Dinleyicilerimiz sizleri davet ediyoruz

TEMMUZ 2007 'de DERYA DEMIREL IcIN DUZENLEDIgIMIZ YARDIM EgLENCESINE BEKLIYORUZ. Radyo LaHaNa-FM , Arhavim, RadioMavi karadeniz , Avusor Dagcilik ,Meftare, Iyidere , FirtinaForum , Fulkaradeniz katkilariyla,

Sizlerinde bildigi gibi amacimiz olan karadeniz mUzigini , KUltUrUnU herkese dinletmek , gostermek olup karadenizin orf, adetini ve karadeniz hahkinda herseyi sizlere vermek icin calismaktayiz ve karadenizli olani iyikide karadenizliyim dedirtmekte olup karadenizli olmayan dostlarimiza da gUzelliklerlerimizi gostermekteyiz...
      Cennet gUzelligi tasiyan yoremiz ve gUzel insalligimiz ile bir yola bas koyduk. Bu yolda amacimiz YARDIM dir biliyoruz ki karadeniz insani veya TURK toplumu olarak yardim sever bir duyguya sahibiz ve bu duygu ile kisiligimizi kullanip mertligimizi on plana sUrmekteyiz

LahanaFM Ailesi Olarak, Arhavim, RadioMavikaradeniz , Avusor Dagcilik ,Meftare, Iyidere , FirtinaForum , Fulkaradeniz ile beraber bir YARDIM EgLENCESI dUzenliyoruz Biliyoruz ki yurdumuzda terorden cok can verdik ama birde cani hastalik olarak ta verdik Trabzonlu olan DERYA DEMIREL adindaki degerli hemserimiz kanser hastaligi ile bogusmaktadir Ve derya DEMIREL gerisindeki olan 2 yavrusunu dUsUnmekte olup yasamasi ise 100.000 ytl baglidir.

LAHANAFM ve RADIO MAVI KARADENIZ ekibi olarak degerli karadenizli ablamiza katkida bulunalim diye sizleri yardim amacli yaptigimiz eglenceye devat etmekteyiz gelin degerli dostlarimiz karadenizli olan veya olmayan bu kanser hastaligina bir can daha vermeyelim diyoruz

Eglencemiz Yemekli olup sanatcilarimizda DERYA DEMIREL icin bizlere destek vermistir Bizleri 1 temmuzda yalniz birakmayacak olan sanatcilarimiz : HEREM,ZEKI UcKAN,KENAN ERMAN ve MERYEM cOLAK'a tesekkUr ederiz Bu eglenceye isterseniz tek isterseniz aileleriniz istersenizde arkadas veya arkadaslariniz ile katilabilirsiniz

Hayatta Yapabileceginiz KUcUcUk Bir Yardim Bile Bir cok YUregin Heyecan Dolu Atmasina Neden Olabilir. Artik Zamanimiz Kisitli. Bu Kisitli Zaman Zarfinda Ne Kadar Kenetlenebilecegimizi TUm DUnyaya Gostermeliyiz. Eglence 300 Kisilik Kapasiteye Sahiptir. Ama Eglenceden Ziyade Yardim Icin Bilet Almak En Dogrusudur. 4 Paket Sigara Alip Tekeli Zengin Edip Milleti Zehirlemektense , 1 Bilet Alip 2 gUzel Kardeslerimizi Anneleriyle omUr Boyu Beraber Olmasina Katkida Bulunun.

Ben Radyo LaHaNa-FM Sahibi Ercan GERDAN Olarak, Eger Derya Ablamiz Yeterli Maddiyat Bulunmasi Sonucu Ameliyat Olup, Eski Sihatine Kavusursa Seneye Karadenize ve karadenizliye Yakisacak cok BUyUk Bir Organizasyon Yapma SozU Veriyorum.

Eglencemiz Yardim Amacli Oldugu Icin Ucretlidir. (tek kisi gelenler icin bilet Ucreti 20ytl , Partnerli gelenler Icin bilet Ucreti 30 ytl)

LAHANAFM VE RADIOMAVIKARADENIZ ORGANIZASYONU OLAN DERYA DEMIRELE YARDIM EGLENCESINE SITEMIZDEN KAYIT YAPTIRABILIRSINIZ.
      KAYIT FORMUNA SITEMIZE GIRDIGINIZDE ANASAYFADAKI BUTON SAYESINDE ULASABILIRSINIZ YADA lahanafm.com/kayit/ LINKINDENDE ULASABILIRSINIZ. KAYIT OLDUKRAN SONRA YAPMANIZ GEREKENLERI MAIL YOLU ILE SIZE BILDIRECEGIZ. TARIH : 1 TEMMUZ 2007
      SAAT : 12:00 – 19:00
      YER : IGDAS KARSISI VUSLAT DUgUN SALONU UMRANIYE / ISTANBUL
      ALACAgINIZ BIR BILET KANSER HASTASI OLAN DEYA DEMIREL IcIN ILAcTIR
      DERYA DEMIREL WEB ADRESI
      deryademirel.com
      HAYDI TURKIYE SIZLERDE KATKIDA BULUNUN

Irtibat Emailleri:

Ercan GERDAN > the_death_cold@78.com
      Ibrahim Hakki cOLAKOgLU : fulhosting@hotmail.com
      Taylan DOgAN > organizasyon@avusordagcilik.com
      FEYTULLAH BİRİNCİ : webmaster@avusordagcilik.com

Telefon :