Mutimm Yolun Açık Olsun

cidden hayatımda en eglendıgım ama bı okdr huzunlendıgım gecelerden bırıydı mutıme baktıkca huzunlendım ama bılıyorumkı sayılı gun cbk gecıcek donusu muhtesem olck :D 3kısı eksıktı aramızda kenan volkan ve sevdam :Donlarda olsa bu gece dıllere destan bıse olurdu böle horon daha oynamamıstum belkıda keske vıdeo cekebılseyduk unuttuk kımse akıl edemedı oynamaktan :D
      bu gönül uyandı
      bu sabah yeniden başladı ;)

CVP: Kardeşim,,,Mutlili.....

Yazar: coşkun Tarih: 03.07.2007 Saat: 13:54

ZfdBdvvhv94

Değerli Kardeşim,,,
      Sana ,akşam ,dileklerımı yazmıştım ,fakat,
      canım sabretmedı,,ve sana ,azda olsa ,bir klip yapmayı uygun buldum,
      Gerçi o kada güzel olmadı fakat,,yinede ,azda olsa ,,,,,,,neyse.

Kardeşım tekrar ,bu kutsal görevı ,Allah ın izniyle yapıp seni sevenlere ,
      dönmen dileğimmmm...

Allah a emanet ol......
      BALLUM ARKADAŞUM HEMDE HOCAM HAYIRLI TESKERELER HEMEN GİT GEL TAMAMMI SENİ ÇOK AMA ÇOK ÖZLEYECEZ ARKANDA SENİ DÖRT GÖZLE BEKLEYEN ÇOK İNSAN VAR BUNU UNUTMA HEMİİİ CANUM BENUM.

HEMŞİNUN DAĞLERİNA ,KAR YAĞER ,TEKER,TEKER,
      UZAK KALDUM HEMŞİNDEN ,NASIL ETMEYİM, KEDER....

hocacuğum balliyum küp başum:))

hayırlı tezkereler balum hocam çabucak geçip gitcek zaten İnşallah sayılı günler...sabit bi yere geçtuğunde adresungi bildur da mektup yazalum sonra yazmadi dema :)...neyse muti tekrardan hayırlı tezkereler dilerim....
      kendi ördüğümüz anlam ağlarında asılı kalmışız...

CVP: Kardeşim,,,Mutlili.....

Yazar: coşkun Tarih: 03.07.2007 Saat: 12:54

ZfdBdvvhv94

Değerli Kardeşim,,,
      Sana ,akşam ,dileklerımı yazmıştım ,fakat,
      canım sabretmedı,,ve sana ,azda olsa ,bir klip yapmayı uygun buldum,
      Gerçi o kada güzel olmadı fakat,,yinede ,azda olsa ,,,,,,,neyse.

Kardeşım tekrar ,bu kutsal görevı ,Allah ın izniyle yapıp seni sevenlere ,
      dönmen dileğimmmm...

Allah a emanet ol......

abicim cok saol gercekten dugulandırdın benı yaptın yapecegungii saolesen abiiiii
      ohoohohoooo yikil dağleerrr
      Yazar: bahar Tarih: 03.07.2007 Saat: 13:13

MUTTiLLiLi...

HAYIRLI GİT HAYIRI GEL CANIM KARDEŞİM.

DAHA ASKERLİĞİNİ ETMEDEN BÖYLESİNE KARİZMA ADAMSEN YA MUSTİİİ DÖNÜNCE SENİ DÜŞÜNEMİYORUM BİLE :)
      KASIP KAVURACAKSIN BAŞKENTİ SEYİR VAR :D

KARİZMANIN KRALI...ADAM GİBİ ADAM...YOLUNDA BAHTINDA AÇIK VE AYDINLIK OLSUN...

yavv ablecimmm berak ele karizma ne arer bendee bu aredeee benı karızmatık bulen tek ınsan sensen yaaaaa :D :D :D guzel dıleklerın ıcınde saolesen ablacım geldugumde kevı bı horon daha edecez fenerbahceee formalerumuzileee :D :D :D
      SİZİ HER NE KADAR TANIMASAMDA , KUTSAL GÖREVİNİZİ YERİNE GETİRMEK İÇİN GİDEÇEĞİNİZ ASKER OÇAĞINDA SİZİ SEVENLERİNİZİN HEMŞİNLİ OLMAK AYRICALIĞININ ZEVKINİ YAŞIYORSUNUZ. BENDE ASKER BABASI OLARAK SİZE KAZASIZ BELASIZ ERKEN TEZKERELER DILIYORUM.
      TOPRAĞIM HEMŞİN sana elbet bir gün geri dönücem.
      Yazar: er_can Tarih: 04.07.2007 Saat: 13:08

SİZİ HER NE KADAR TANIMASAMDA , KUTSAL GÖREVİNİZİ YERİNE GETİRMEK İÇİN GİDEÇEĞİNİZ ASKER OÇAĞINDA SİZİ SEVENLERİNİZİN HEMŞİNLİ OLMAK AYRICALIĞININ ZEVKINİ YAŞIYORSUNUZ. BENDE ASKER BABASI OLARAK SİZE KAZASIZ BELASIZ ERKEN TEZKERELER DILIYORUM.

bu ayrıcalığı yasmak zaten cok onemlı ercan abimicimm dileklerın ıcınde cok saol bu arada asker kardesımde hayırlı teskereler dılerımm
      Yazar: bahar Tarih: 04.07.2007 Saat: 13:14

OLO MUSTİİİ ZATİ U FORMA SIRTINDA OLMASAYDİ GOZUMA OKADA KARİZMA GORENMEZDUN BELKİDA...
      BİR DİĞERİDE HORON OYNATURKEN YAVRİUM DEMAKLERUNG... BAYELDUM GETTUM OYYYYYY :D :D :D
      SENDE DERİN KARİZMA VAR :D ALIŞILMISIN DIŞINDA...SIRADIŞI KARİZMASEN SEN :D :D :D

bunu dedun ya abula dehede o formayı ustumden cıkermem zateee :D :D :D :D abula senun sayende o karızmayı derınlerden yeryüzüne cıkerecem cok saolesennnn :D :D :D
      Yazar: bahar Tarih: 04.07.2007 Saat: 14:14

OLO MUSTİİİ ZATİ U FORMA SIRTINDA OLMASAYDİ GOZUMA OKADA KARİZMA GORENMEZDUN BELKİDA...
      BİR DİĞERİDE HORON OYNATURKEN YAVRİUM DEMAKLERUNG... BAYELDUM GİTTUM OYYYYYY :D :D
      SENDE DERİN KARİZMA VAR :D ALIŞILMISIN DIŞINDA...SIRADIŞI KARİZMASEN SEN :D :D :D

Ka ben horonde bi tek OY OYYYYYY OY OYYYYYYYYYOYOYYYYYYYYY kısmını hatırlıyorum :D
      Yazar: Alev Tarih: 04.07.2007 Saat: 13:19

Yazar: bahar Tarih: 04.07.2007 Saat: 14:14

BİR DİĞERİDE HORON OYNATURKEN YAVRİUM DEMAKLERUNG... BAYELDUM GİTTUM OYYYYYY :D :D

Ka ben horonde bi tek OY OYYYYYY OY OYYYYYYYYYOYOYYYYYYYYY kısmını hatırlıyorum :D

Kaaa şaşurdun herelde o kısmı kesin başkası oynatıyordu...
      Mustiden hiç oy voy duymadım...
      iki kelimesi vardı... hayde canleerrrrr, işte boyle yavrium :D :D
      ........................
      tanımasamda sağlıkla git dön diyelim askerlik konusu bu aralar ilgimi çekiyor :D

nasip olursa yarın yolculuk vakti cuma günü bende manisaya teslim oluyorum

açılın yoldan hemşin insanı vatan borcunu yapmaya geliyor
      İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine
      Kendi başıma zor sığıyorum bugün
      Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?

oro muti guzeluk dedugun neki sendeki daha baska senin o kalbin kadar guzel bisey yok seninle tanisma firsatim olmadi ama insalah birgunle sanal alemde deyilde yuzyuze muhabet etmeyi isterim gercektende sohbetlerine doyum olmiyo. Muti hocam horon ogretmenden gidiyosun :( bana simdi kim turkileri ogretcek cabuk git gelde bi horon ederiz
      seninle

Not: muti adres verde arada sag mektupler yazalum eski gunleri gibi :D :D yaslandunmi anlatursun usaklarunaki arkadaslarim mektup yaziyorlardi baga teknolojinin ilerlemesine ragmen ;) :D
      Düne ait ne varsa dünde kaldı, Bugün yeni bir gün, yeni şeyler söylemek lazım. (Hz. Mevlana)
      Yazar: papagerli Tarih: 04.07.2007 Saat: 15:04

tanımasamda sağlıkla git dön diyelim askerlik konusu bu aralar ilgimi çekiyor :D

nasip olursa yarın yolculuk vakti cuma günü bende manisaya teslim oluyorum

açılın yoldan hemşin insanı vatan borcunu yapmaya geliyor

papagerli

sende hayırlı git hayırlı gel...
      Allah'ım hayırlıı tezkere almanı nasip etsin.
      İyi dileklerimizi bildirmemiz için bire bir tanışmamıza gerek olduğunu sanmıyorum...Aynı çatı altında toplanmışız ya kardeş :) :) :)
      ........................