Mutimm Yolun Açık Olsun

Mutimm Yolun Açık Olsun

canım benım sana veda etmek cok zor o yuzden bı veda yazısı yazamam buraya sayılı gun cabuk gecermıs bızde gunlerı tek tek saycazkı cabuk bıtsın bak volkanumun yarısından cogu bıttı senı cok sevıyo bu ankara canım dostum benım
      Resimler
      • DSC04817.jpg

61.14 kB, 0×0, 5,340 defa görüntülendi
      • DSC04818.jpg

63.37 kB, 0×0, 4,997 defa görüntülendi
      • DSC04831.jpg

60.78 kB, 0×0, 4,960 defa görüntülendi
      bu gönül uyandı
      bu sabah yeniden başladı ;)
      oy oy muti kardesim gidiyomus demek gitme gunun geldi muti sayili gunu cabuk gecer, seni sevenlerin cok oldu surece emin olki o gunler cabuk gecer allah senin yolunu acik etsin hayirli teskeleler muti kardesim.

EN BUYUK ASKER BIZIM ASKER MUTIMIZZZZZZZZZZZ

SENI COK SEVEKA
      Düne ait ne varsa dünde kaldı, Bugün yeni bir gün, yeni şeyler söylemek lazım. (Hz. Mevlana)
      Mutiiimm küp kafamm :) Sen yokken denizi yoldan çıkarcam merak etma gözun arkada kalmasın :D sayılı gün çabuk geçermiş dönüşün muhteşem olucak eminim :D Çoook özlicemm senii :( herşey için sağol cnmm yolun açık olsun hayırlısıyla git gel inşallh..

gule gule git..

Mutiiyumm balumm canum gadaşum güle güle git tez zamande hayirlisiyle don inşallah.

Veda gecende yanında olamadığım için çok üzgünüm..Döndüğünde çıkarcaz inşallah acısını..

Gitda Sivas bi adam gorsun....Bİ telefon mesafesidur uzakluğumuz fazlasi değil...Cansennn..
      Aşkta tıpkı ELİF gibidir isminde gizlidir ama okunmaz o olmadan da besmele sese gelmez o herşeyin içindedir hiç birşeyde görünmez...

mustafam sayılı gün tez geçer_mi?

sayılı gün tez geçer
      kardaş bile sayalum
      askerluğuni bitur
      budur benum hayalum....

bi kardaşum yok ama
      seni kardaş bilmişim
      daha ağlamam artuk
      gozyaşumi silmişim.....

mutim gider askere
      deli olmişim deli
      kim saçini keserse
      kirilsun onun eli(eskilerden)

askerluğuni bitur
      yaylalara gideruk
      oyle borcumuz varki
      onbeş ayda oderuk....

hemşin sensuz olmazda
      yayla olur çiçeksuz
      sensuz türkiler yetum
      horunlarumuz öksuz....

mutim allaha emanet ol kardeşum,
      unutma seni derenun kenarinde,bir kardeşun,bir tekirdağ(büyük olanınden),uç beş tane dertli turki ve bu turkulerle bizi ağlatacak birde tulum bekliyor olacak.....

teskerenin şerefine deyip kadehler kırılacak...
      resimlere bakupta
      anarum ben eskiyi
      senden başka kimseyle
      içemem extrayi :D

gezmelerde rakibum
      asker oldu gidiyor
      daha gitmem bi yere
      bacun seni bekliyor : )

en son gördum pazarda
      boynuna bi sarildum
      seni yola koydumda
      ben geride ağledum

giderken dondi geri
      gel bidehe seveyim
      senin gibi kardeşe
      ben canumi vereyim

ağleyemem ardunden
      bilirim ki kezersen
      tez zamanda gidupta
      yine tezden dönesen

nallet sivas elini
      sanmayunki severum
      ablam geldi diyorken
      kardeşumu verurum

dörtyüzaltmışbeş güni
      teker teker sayarum
      tezkereyi aldun mi
      işte o an gülerum

can hayırlısıyla git gel, yazacak birşey bulamıyorum seni çok sevaaam caannsen can...
      mutimmm balummm...yolun acuk olsun allah emanet ol.seni cokkk seviyorummm.o kadar ugrastın kı askere gıdebılmek ıcın sonunda basardın.ablan seni cokk sevıyor asla unutma.kocaman opuyorum.yanında olamadıgım ıcın ozur dılerım bırazdan telefonla gorusucez.kendıne cok dıkkat et.sen herkesın bıtanesısın.

oyy muti size kurbanduuuuu

sıze olen sevgımı habu sıte almaz sızlerı o kadar cok sevıyorumkııı yaa yemın edıyorum benı cok duygulandurdunuzzz allahummm ne kadar sanslıyımkı bola ablalarum kardaslerumı abılerumı canlerumı bana bahş ettugun icunnn sizler benum bı tanemsınız hepte oyle kaleceksızzzz sızı cok sevammm ben yaaaaaa bu askerluk nedurkı arkemde sızun gıbı bekleyenlerum varken bi hamleye yapup gelecem soz sızeeee geldugumde hep beraber akup gıden zamanda guzel seylerı paylesecez cansiz cannnn dugulimden deilseeeeeee :( :( :(
      ohoohohoooo yikil dağleerrr

Mutilili..................

Bu askerluk nedurki ,
      Bi hamla gelup geçer,
      İnsan eyi dostını..,
      Böyle günlerde seçer,,,,,,,

Mustafa kardeşım ....
      Ben seni yakından tanıma fırsatı bulamadım,,
      Fakat seni tanıyorum ,,sen ii bir dostsun,,,,,,
      Tanımasamda şnu biliyorum ki,,en azından,,
      Tanıdığımı bildığım ,bir çok insandan ,daha iyisın...

ALLAH ,Hayırlısıyla ,o kutsal görevi en iyi bir şekilde ,kazasız ,belasız,
      yapıp ,sevdiğin değer verdığın bu güzel insanlara kavuşmak nasıp etsın,,,,

Allah yardımcın olsun.....
      Dualarımız seninle ,,,,,Kardeşim ,,,MUTİLİLİ....
      Sevgili Muttili;
      Sağ salim git, sağ salim dön. sayılı gün çabuk geçer. Hem bu arada hasretin ne olduğunu da öğrenirsin.
      Askerlik eskisi gibi çok zor da değil. Baksana Volkan'a. İnternetten çıkmıyor. :D
      Sana şimdiden hayırlı teskereler diliyorum.
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...