Badara'nın Mümtaz İnsanlarının Buluşma Yeri

S.a. Mümtaz bey

Herıylı olsun yazım silinmiş.
      Mürteza bey sayfanız heyirli olsun. Mümtaz lı günler geçurun emi. Allah senin eyiliğini versin emi.
      Padaraliler nasıl eyimisiz. Allah hepinize eyilik versin .
      Mümtaz bey Padaradan böyle Mümtaz insan da çikarmıydı ? Sen ne kadar Mümtaz bir insansın.
      Mümtaz mümtaz yazılarını hayranca okuram. Padara insanı mükemmeldir de ... Senin apayrı bir yerun vardur. Belli olauu.
      Mümtaz bey seninle tanuşalum bir gün. Ankara gelecam sırf Mümtaz beyle görüşmek için.
      Heriyli günler. Tekrar heriyli olsun.
      Yazar: Felamur Tarih: 13.07.2007 Saat: 11:14

Herıylı olsun yazım silinmiş.
      Mürteza bey sayfanız heyirli olsun. Mümtaz lı günler geçurun emi. Allah senin eyiliğini versin emi.
      Padaraliler nasıl eyimisiz. Allah hepinize eyilik versin .
      Mümtaz bey Padaradan böyle Mümtaz insan da çikarmıydı ? Sen ne kadar Mümtaz bir insansın.
      Mümtaz mümtaz yazılarını hayranca okuram. Padara insanı mükemmeldir de ... Senin apayrı bir yerun vardur. Belli olauu.
      Mümtaz bey seninle tanuşalum bir gün. Ankara gelecam sırf Mümtaz beyle görüşmek için.
      Heriyli günler. Tekrar heriyli olsun.

Abi gel da ama benilan da buluş seninlede tanışmayı çok istiyorum yoldaş :)
      Hak(cc) kuluna eyler nazar
      Dört kalıptan Adem dizer
      Kalleş gelmiş CUMHURİYETİ bozar
      ATAM sana haber olsun

ENELHAK
      selamin alyekum canlarim nasilsiniz bakeyim boyle koylulerimi bir gormek mutlu ediyo neyimiz eksik daglilerden ortakoylilerden demi arkadaslar.

oy oy sami abi ne tatli usaktur eee nede olsa badarali ;) hayirli olsun kucuk kardesime.
      Düne ait ne varsa dünde kaldı, Bugün yeni bir gün, yeni şeyler söylemek lazım. (Hz. Mevlana)
      Herkes yeni açılan sayfa için güzel görüşlerini iletmiş.Sağolasınınz vede yazmaya devam edesiniz dostlar.Sayfalarımız ilerlesin köyümüzden haberleri alalımda köyün kokusunu duymuş gibi olalım.Özlem doluyuz köyümüze.Kader o kadar kötükü 99 dan beri meleştiğim halde nahiyeden yukarıya bi yürüyemedim.Bir saleyiste durupta sağa sola bakamadım.Eğer köyü görmeden ölürsem hortlayıp gelcem düzlemada dolancam valla.O kadar özlem doluyum.Allah nasip etsede bigelebilsem.Misss kokan köyümü bir
      görebilsem.Sitede emeği geçen herkese ayrı ayrı selam ve sevgiler gönderiyorum.
      Hayat üçbuçukla dört arasındadır.Ya üçbuçuk atarsın Ya dört dörtlük yaşarsın
      Yazar: badaralı Tarih: 13.07.2007 Saat: 15:06

MERYEM ABLACIM ARTIK KİMSE NAYYEDEN YUKARI YÜRÜMÜYOR. HERKEZ ARABAYLA GİDİYOR :) SAKIN YÜRÜMEYE KALKMA YORUCU OLUR. HASRET KONUSUNDA SÖYLEDİKLERİE KATILIYORUM. BU SENE GİDEMEYECEĞİMDEN DOLAYI ŞİMDİDEN HSRETTEN KAVRULMAYA BAŞLADIM. İZMİRE İZMİRDEKİ MÜMTAZ BADARALILARA SELAM EDER SAYGILARIMI SUNARIM.

onuda kimdemiski yurumuyu vallah gecen sen biz yuruduk usaklarlar hemde cok super oluyo gecenin bi yarisi biyez gecen senye gidelim anlatayim dugune gitmistik butun koyliler orda bulustuk neyseki gece olmisti annemler gitiler arabayla bense kalidim nayede bizim cocuklarla ben peta ablam ve yiyeni,tolga, cihat, mehmet, hasan horon oynadik biteekadar oynaduk baktik saat 2 olmus maglum ertesigun festival vardi eve donmemiz lazimdi secenek sudular usaklar ya yaya yada taksiyle gidicez tabi biz yay secti hem hava almis olduk hemde muhabet etik hikayeler anltik geldik bizim badara girise hani bi yer var kobalarun billasini goruyosun tepeden orda bi mola verdik haydeyin yine yola dustuk cami kapisinin onun geld bi su icikti yine orda mola verdiki gurutumuse hoca cikti :D :D bu saate ne gurultu edesini demsinimi neyseki gecleri biliyorlar ;) once beni biraktiler sora teker teker eve gitler ve gercektende ogun hic yorulmamistrik ki horondandan hic cikmamistik belki gec oldumuzdan ama yurumek kadar guzel bisey yok temiz havayi almak varken niye arabayla cikalim
      Düne ait ne varsa dünde kaldı, Bugün yeni bir gün, yeni şeyler söylemek lazım. (Hz. Mevlana)
      Fadik53 ÖNCELİKLE İZMİRDEN KUCAK DOLUSU SELAMLAR RESİMLERDEKİ BEY SANIYORUM HEMİTLERİN SEDAT ABİ DEĞİLMİ.ÇOK SENELER OLDU GÖRÜŞMİYELİ AMA ONA BENZETTİM.SENDE KAHYA AMCANIN KIZIMISIN.CEVAP VERİRSEN SEVİNİRİM.BEN HACININ RAFETİN KIZIYIM.UMARIM BURDANDA OLSA GÖRÜŞÜR TANIŞIRIZ .BENİ TANIYAN KİM VARSA AİLENDE HEPSİNE SELAM VE SEVGİLERİMİ İLET.ÖPÜYORUM SENİDE

Sevgili Meyrem abla....

Meyrem abla ,doğru tahmin ettın Sedat amca ,,,
      Ben sizi dün akşam tanıdım zaten adınızdan ..

Ben Alilerden Şemsi nın küçük kızı ,Fadime yım...

sizleri çok ii tanırım...

Görüşeceğimız için çok heyecanlıyım....

İstanbul dan İzmire selamlar.......

Resimler .....Suna ,Sedat Fikret ve ben dım....

Selamlar...

Yazar: naliha Tarih: 13.07.2007 Saat: 17:02

eeeee sami abi demek sen heptene yaslandun nayden gelmekadar koyla bisey varmi oro benum ninem bile senden hizli yuruyodur eminim :D :D sen yasli dede :D :D

Sami Emice eyice ihtiyarlamıs, saleyisten yukarı yürürse kalbi durur. :P
      Onun için en iyi aktivite yaylada kogosların muhlamasını yemektir, ama nedense Kogoslarıda hiç sevmez. ?(

Kogosların torunu sünnet olmus hayırlı olsun. Ama bu kadar mı anne tarafına ceker bir cocuk, tıpkı dayısı Arif Abi.
      Sayın Mümtaz Sami Emice, bu sayfayı acıp Hemsinin Mümtaz insanlarını biraya topladıgın için tesekkurler. 8)) Olumlu yada olumsuz tepkileri görünce büyük bir ihtiyacı karşıladığınız anlasılıyor.
      Herkes Gülüşümü Görüyor
      Kimse savaşımı görmüyor.
      Herkes sesimi duyuyor
      Düşündügümü kimse bilmiyor.
      Herkes yazdiklarimi okuyor
      Gözyaşlarimi kimse görmüyor.
      Herkes beni tanidigini saniyor
      Ama kimse benim kim oldugumu bilmiyor.

FADİK53E TEŞEKKÜRLER

FADİKCİM MESAJI YAZDIKTAN SONRA BU YAZINI OKUDUM .HAYATIM ÇOK SEVİNDİRDİN BENİ ÇOK MEMNUN OLDUM. TANIŞTIĞIMIZA BEN PEK KÖYLERİ ÇOKTA SEVSEM BİLMİYORUM ÇOĞU KÖYLÜLERİMİZİ TANIMIYORUM AMA SİTE SAYESİNDE İŞALLAH BİR ÇOK HEMŞERİMLE TANIŞMA ŞEREFİNE NAİL OLURUM.İİYİKİ SİTE VAR İİKİ BİZLERE BU FIRSATI VERMİŞLER .UMARIM BUNDAN SONRADA GÖRÜŞMEYE DEVAM EDERİZ. SUNAYI GÖREBİLİRSEN ÇOOOOOKKKK SELAM VE SEVGİLERİMİ İLETİRSEN SEVİNİRİM.EŞİN DE AKRABANIZ SANIRIM.ONADA SELAMLAR ÖPÜYORUM CANIM SENİ.İİ GÜNLER SANA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE