www.hemsinder.org.tr

Alev Abla, Sevli Abla'yı güzel çekmek için çok fazla uğraşmadım! Sonuçta kamera ne gördüyse onu çekiyor.

-Kötü birşey dersem dernekte başıma ne geleceğini bilmiyorum?-

Sevil Abla, o gece giyimi ve makyajıyla değme güzellere taş çııkartmıştı zaten. Resimlerle de bir kez daha hatırladık!

Fatih'im Kobal'ım; videoyu kim kaybetmişki Recep bulsun! Canlı yayın yaptık ya! Yaklaşık 3,5-4 saat video gösterdik. Aza kanaat etmeyen...

Sevgiler...
      Fosforun zeka gelişimine katkısını sahil şeridine bakarak görebiliyoruz... Türkiye balık yesin!

(...)

Günü gelir çarh düzüne çevrilir,
      Günü gelir hesabınız görülür.
      Günü gelir sualiniz sorulur :
      Beyler bu vatana nasıl kıydınız?

N.Hikmet

Concierto de Aranjuez
      hemsin.org.tr yenilendi ve yenilenmeye de devam edecek!

Bir dernek bu kadar mı çalışır!

Ne diyorduk; Herşey Hemşin için...

Katkılarınızı bekliyoruz...
      Fosforun zeka gelişimine katkısını sahil şeridine bakarak görebiliyoruz... Türkiye balık yesin!

(...)

N.Hikmet

Concierto de Aranjuez
      06.04.2008 günü gerçekleştirilecek organizasyon ile ilgili afiş;

Herkesi doğumgünümüzü kutlamaya davet ediyoruz.

Hep beraber nice yıllara...

(...)

N.Hikmet

Concierto de Aranjuez
      Sayfa güzel olmus,emegi gecen herkesi kutlarim.
      Eklenmek istenen Ingilizce versiyon muhakkak yararli olacaktir.Hemsinli,lerin cogu Almanya,da yasadigindan ve birsürü komsumuzun yöremize ilgilerinden dolayi,-referans olarak göstermek icin- bir Almanca versiyonu ekleyebilmeniz güzel olurdu,diye düsünmek isterim.
      Selamlarimla
      Sayfamız hem 14.12.2008'de hem de 17.12.2008'de saldırıya uğramıştır. Bakım çalışması yapılmaktadır.

Savcılığa müracaat etme konusunda karar alma aşamasındayız. Tek çekincemiz suçlu olacak arkadaş veya arkadaşların yöremizin insanı olması ya da yöremiz insanları ile irtibat halinde olması.

Çünkü derneğimizin başında o kadar yalan ve iftira var ki kendimizi şüphelenmekte haklı görüyoruz.

Takdiri sizlere bırakıyor, işlerini güçlerini bırakıp arkamızdan bizi çekmeye devam edenlere gereken değeri vereceğinizi biliyoruz...

Saygılarımızla...

(...)

N.Hikmet

Concierto de Aranjuez
      Yazar: recepyakut Tarih: 17.12.2008 Saat: 12:56

Sayfamız hem 14.12.2008'de hem de 17.12.2008'de saldırıya uğramıştır. Bakım çalışması yapılmaktadır.

Savcılığa müracaat etme konusunda karar alma aşamasındayız. Tek çekincemiz suçlu olacak arkadaş veya arkadaşların yöremizin insanı olması ya da yöremiz insanları ile irtibat halinde olması.

Dün gece siteye bende girince Hacklendiğini gördüm.Tabiki bunları yapanların yanlarına bırakılmamalıdır ama savcılıktan bişey çıkacağını sanmıyorum,bu iş amatör işi değil,bu işleri yapanlar arkalarında iz bırakmazlar genelde...
      Derneğimiz son 15 gündeki faaliyet raporunun güncel ile ilgili bölümleri;

1) Yaltkaya Köyün'nden Abdulmenaf Koçal'ı Ankara Fatih Hastanesi'nde ziyaret etti. Kendisine sağlıklı uzun ömürler diliyoruz.

2) Ortaköy Mahallesi'nden, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak-Burun-Boğaz ünitesinden tedavi olmakta olan İbrahim USTA'yı ziyaret etti. Kendisine meşakatli tedavi sürecinde sabır ve tüm sevdikleriyle beraber uzun ömürler diliyoruz.

3) 21 Şubat 2009'da yapılacak olan gecemizle ilgili ulusal çapta birçok sanatçı ile görüşmelerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Görüşmelerin en kısa zamanda sonuçlanmasını ummaktayız.

4) Sitemize yapılan saldırının failine ulaşmak için sürdürdüğümüz çalışmalar en kısa zamanda nihayete erecektir.

5) Dernek başkanımız Musa ABAY'a HES'ler ile ilgili yürütülen süreçte gösterdiği azami gayretten ötürü teşekkür edilmiştir.

6) Derneğe folklor kıyafeti alınması ile ilgili Ankara'daki ilgili esnaflarla fiyat konusunda görüşmelere başlanmıştır.

7) Yemeğe gelecek misafirlerimize verilecek olan hediyeler basım ve yapım aşamasına kadar getirilmiştir.

8) Maruz bırakıldığımız mahkeme süreci sonuçlanmıştır. Söz konusu mahkeme sonucu ile ilgili gerekli bilgiler Kurucu Üyelerimize ve normal üyelerimize verilmeye başlanmıştır.

9) Belirtilen konularda ve diğer gündemimize aldığımız konularda çalışmalarımız bütün hızıyla devam etmektedir.
      HEMŞİN Sosyal Sorumluluk ve Gelişim Derneği olarak yeni arkadaşlarımızın da katıldığı Yönetim Kurulumuz ile tüzüğümüzün ve hemşerilerimizin bize çizdiği yolda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Belli bir plan dâhilinde yürüttüğümüz çalışmalarımız yazılı ve görsel olarak sizlere duyurulacaktır.

Yönetim Kurulumuzun gündeminde tuttuğu konulardan bir tanesi de yaz aylarında Hemşin’de yapılacak olan organizasyondur. Bu konunun üzerinde ehemmiyetle duran Yönetim Kurulumuz, yazın yapılacak olan organizasyonun eksiksiz bir şekilde tamamlanması için şimdiden tüm kuvvetiyle çalışmaktadır.

Bu doğrultuda, Hemşin Belediye Başkanımız Halim BEKÂR ile kendisi için düzenlemiş olduğumuz tanışma toplantısında yazın yapılacak organizasyon ile ilgili uzunca bir görüşme yapılmıştır. Sayın Halim BEKÂR, bu konuda derneğimizden beklentilerini bize sunarken, Yönetim Kurulumuz da kendisine görüşlerini iletmiştir.

Türkiye genelinde bütçe desteğinin önemli oranda azaltıldığı festivaller için en önemli eksiklik maddi noksanlığın giderilmesi konusudur. Derneğimizin yazın yapılacak organizasyon için verdiği çabaların önemli bir kısmı da maddi eksikliklerin başarıyla giderilmesi çalışmalarından oluşmaktadır. Derneğimiz, saygıdeğer Belediye Başkanımız ile sürekli irtibat halinde, gerekli mercilere ve kuruluşlara söz konusu eksikliklerimizi gidermek için başvurularını sürdürmektedir.

Fakat unutulmamalıdır ki, yazın yapılacak olan organizasyon tüm Hemşin’in sahiplenmesiyle başarıyla gerçekleştirilebilecektir. Bize düşen sizin verdiğiniz yetki ile size bu konularda önderlik etmektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

HEMŞİNDER Yönetim Kurulu