www.hemsinder.org.tr

Derneğimizin sitesi internete bağlanma hızına göre yeniden düzenlenmiştir.

Türkiyeden siteye girmeye çalışanların HTML tarafını kullanmaları daha mantıklı olur!

Sitemize katkılarınızı bekliyoruz!

İyi günler...
      Fosforun zeka gelişimine katkısını sahil şeridine bakarak görebiliyoruz... Türkiye balık yesin!

(...)

Günü gelir çarh düzüne çevrilir,
      Günü gelir hesabınız görülür.
      Günü gelir sualiniz sorulur :
      Beyler bu vatana nasıl kıydınız?

N.Hikmet

Concierto de Aranjuez
      Sitemiz üzerinden derneğimize kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizdeki formu doldurduktan sonra dernek yetkilileri kaydınızın tamamlanması için sizinle irtibata geçecektir.

Saygılarımla...
      Fosforun zeka gelişimine katkısını sahil şeridine bakarak görebiliyoruz... Türkiye balık yesin!

(...)

N.Hikmet

Concierto de Aranjuez
      Sn. Recep Yakut,

ilk önce vermis oldugunuz ugraslardan dolayi sizi ve Dernek Yönetimini kutlamak istiyorum. Hepimizin amaciz Yöremizi Sanal alemde ve Derneklerimiz ile birlikte en iyi sekilde temsil etmek ve yaymaktir.

Yapmis oldugunuz düzenlemelerden sorna bu konuda bir kac önerim olacaktir.

1. Yapmis oldugunuz Logonun arka fonunu gri'dir. Bunu Beyaz yaparsaniz daha iyi duracagina inaniyorum.

2. Sayfa üst tarafinda (Mavi seritte) HEMSINDER 2007 Yazmaktadir. "Hemşin Sosyal Sorumluluk ve Gelişim Derneği Ankara" yazarsaniz daha iyi olacagini düsünüyorum.

3. HTML ile FLASH i ayarmaniz cok güzel olmus AMA HTML kismindaki "HEMSIN TV" cikartilirsa sayfa daha hizli acilacagini düsünüyorum, cunku Videoyu yüklemeye calismaktadir.

Ilerleyen degisikliklerde bu konuda fikirlerimi yine sunacagim.

Saygilarla

KOBAL
      Eldeki fotoğrafları kullanarak bir resim sayfası hazırladık!

Fotoğraf sayfasına derneğimizin sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu fotoğraf sayfasının giderek gelişmesini tahmin ediyoruz ve bu yönde de çalışmalarımızı hızlandırmış durumdayız.

Sayfada şu anda kullanılan resimler Çetin YILDIZ ve Mustafa GÜRDAL'ın arşivindeki resimlerdir. Kendilerine çok teşekkür ederiz.

Resimlerle ilgili arşivimiz hergün büyümektedir. Ve bu resimler en kısa zamanda sizlerle paylaşılacaktır.

(...)

N.Hikmet

Concierto de Aranjuez

hemşin derin kahvaltı sofrası-halil ibrahimden kalma

ellerine sağlıkyakup bu bilgenin işi biliyorum merak etma hamsili ekmekle turşular bensen seni turşusuz koymayacağım tulumu da eklersen reklamımıza tulumlu eğlenceli bir kahvaltı olacak kendini hemşinli hisseden herkes bu katkıya katılacağına eminim.

TÜM HEMŞİNLİ VE KNEDİNİ HEMŞİNLİ HİSEDİPTE ÖZLEM ÇEKEN DOSTLARIMIZ DAVETLİDİR
      Yazar: pocarınalaettin Tarih: 08.11.2007 Saat: 16:18

Ola cundalı sen hamsılı ekmekten ne anlarsın ve türşüden sen böyük bir kovan sirtlada gel sen balın iyisini bilirsin. ;) :) =) :] :tongue: :tongue: :P :P :P :P :D :D :D :D :D :D :D :bye

Pocar

HAKLISIN POCAR DAĞLI HANGI SAYFAYA YAZAÇAĞINIDA ŞAŞIRDI :D :D :D
      TOPRAĞIM HEMŞİN sana elbet bir gün geri dönücem.
      Ercan kardeş cundalıya yeni bir sayfa açalim bundan sonra o sayfaya yazsın ama bu dağlı deyilmi yazı yazmayı oğrenmiştir herhalde.

Sayfanın konusu şu olsun en kisa surede ağaçtan aşağı nasıl petek indirilir,cundalı bu konuda tercubelidir. NE DERSİN

ALLAH'A EMANET OLUN

Pocar
      Bizim sözümüz DOSTA tatlı, DÜŞMANA kurşundur
      NAMERTE hançer, canımız DOSTA feda, DÜŞMANA beladır.

SEVDAMIZSA YÜCEDİR NE ALINIR NEDE SATILIR

mümtaz la sosyeteye

olo ben ayuluği kabul ederum peteğida omuzlarum ama şansıma hamsili ekmekle köy turşusu düşti bakeyim sen ne geturensen(senoz dili)
      petekler kahrımanın merzede kaldi kesmetse seneye alur gelurum balini paylaşırız yoktur birbirimizden farkımız
      ama sosyete ercanla ban bir sayfa açarsanız sevinir nede olsa ben DAĞLI
      siz biriniz mümtaz biriniz güzidesiniz yardımcı olmak dinin vecibelerindendir.

sevgiyle kalın hep mutlu olun

CVP: mümtaz la sosyeteye

Yazar: cundalıkanarya Tarih: 09.11.2007 Saat: 18:33

olo ben ayuluği kabul ederum peteğida omuzlarum ama şansıma hamsili ekmekle köy turşusu düşti bakeyim sen ne geturensen(senoz dili)
      petekler kahrımanın merzede kaldi kesmetse seneye alur gelurum balini paylaşırız yoktur birbirimizden farkımız
      ama sosyete ercanla ban bir sayfa açarsanız sevinir nede olsa ben DAĞLI
      siz biriniz mümtaz biriniz güzidesiniz yardımcı olmak dinin vecibelerindendir.

sevgiyle kalın hep mutlu olun

Ola cundalı deduğun gibi sen dağlı bizler mümtaz ve güzideyiz okadar.

Kardeş tuşıyı bol soğanla kavur, yoksa birazda hus katar ovank gibi sana yedururuz.

HOŞÇA KAL DOSTÇA KAL

ALLAH'A EMANET OLUN

Pocar

CVP: HEHE HE HE

Yazar: cundalıkanarya Tarih: 09.11.2007 Saat: 19:12

OLO POCAR HİÇ DEMESENKİ SOĞAN VARMİ HELBE Bİ ŞEY EDERLER
      ELİNİN HAMURUYLA SENDE BENİM GİBİ KADIN İŞİNE KARIŞMASANA

DUR BAKALİ NE OLECEK ?

OLA CUNDALI SOĞANUN YOKSA BEN GÖNDEREYIM ADRESUNI YAZ VEYA SOĞAN LAZIM.COM DAN İSTE BENİM SELAMUMİ SOYLE HESABUMA YAZSINLAR TAMAM Mİ.

HOŞÇA KAL DOSTÇA KAL

ALLAH'A EMANET OLUN

Pocar

10 Kasım'da Atatürk ile ilgili bilgilerimizi ölçmek amacıyla 10 soruluk bir test hazırlanmıştır.

Test zordur. Sonuçlarınızı yazarsanız seviniriz...

Atatürk ile ilgili 10 soruluk test!!!

(...)

N.Hikmet

Concierto de Aranjuez
      Derneğimizin sitesini 1 haftalığına "GECE"mize uygun hale getirdik.

20 adet yöresel türkümüzün olduğu "mp3 player" ve Behçet GÜLAS'ın "Korkarım" adlı parçasının videosu şu anda yayında!

Amacımız geceye kadar kulaklarınızın pasının silinmesi...

hemsin.org.tr

(...)

N.Hikmet

Concierto de Aranjuez
      Derneğimizin sitesine gece ile ilgili 271 adet fotoğraf eklenmiştir.

"Alev ve Sevil Abla"lara özellikle duyurulur!

Kendinize iyi bakın...

hemsin.org.tr

Not: Mp3 linkleri ile ilgili çalışmalara başladım. Kısa zamanda onu da hallederim umarım.

(...)

N.Hikmet

Concierto de Aranjuez