Satın Alma Ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi

Satın Alma Ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi

Bogazici Egitim

Tel: 0.216.321 03 10, 318 28 42, 321 79 30

Faks: 0.216.321 03 57

bogaziciegitim.com.tr

info@bogaziciegitim.com.tr

SATINALMA ve TEDARIK ZINCIRI YONETIMI ZIRVESI
      8-9 Eylul 2007 / Sheraton Istanbul

KONUSMACILAR

Yrd. Doc. Dr. Murat BASKAK
      Istanbul Teknik Universitesi Endustri Muhendisligi Bolumu Ogretim Uyesi
      Prof. Dr. Mehmet TANYAS
      Okan Universitesi Uluslararasi Lojistik Bolum Baskani
      Ozkan KAYMAK
      Yonetim Danismani, Yazar
      Murat DUZGUN
      Ozel Sektor, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yonetim Muduru
      Umut INAN
      Yonetim Danismani
      K. Emre ERCEIS
      Lojistik Yonetim Danismani
      Yrd. Doc. Dr. Hayri BARACLI
      Yildiz Teknik Universitesi Endustri Muhendisligi Bolumu Ogretim Uyesi
      Gurkan HURYILMAZ
      Ozel Sektor, Satinalma ve Planlama Uzmani
      Ceyda CIMILLI AKAYDIN
      Istanbul universitesi Ozel Hukuk Ana Bilim Dali Enformatik Bolumu Arastirma Gorevlisi

PROGRAM

8 Eylul Cumartesi

*Stratejik Satinalmanin Tanimi, Gelisimi, Yeni Uygulamalar, Yonetimdeki Yeri ve Onemi
      *Yap-Satin Al, Disari Yaptir Kararlarinin Verilmesindeki Etkenler
      *Tedarikci Iliskileri Yonetimi (SRM)
      *Lojistik ve Tedarik Zinciri Yonetiminde Bilgi Teknolojileri
      *Satinalma Iletisimi: Satinalma Yoneticileri Icin Etkili Muzakere ve Pazarlik Teknikleri
      *Tedarik Zinciri Yonetiminin Onemi - Turk Lojistik Pazari ve Dunyada Lojistigin Gelisimi

9 Eylul Pazar

*Kalite Guvence Sisteminde Satinalmanin Onemi ve Satinalma Surec Modeli
      *Lojistik Partner Seciminde Satinalmanin Rolu
      *Satinalma Finansmani: Satinalma Surecinin Finans Sureciyle Etkilesimi
      *Satinalmada Fiyatlandirma, Optimal Fiyat Tespiti ve Satinalma Butce Yonetimi
      *Satinalma Yonetiminin Hukuksal Boyutu; Sozlesmeler ve Anlasmazliklar

Zirve Katilim Bilgileri:
      *Zirve Sheraton Istanbul Maslak Hotel'de gerceklesecektir.
      *Detayli bilgi ve katilim icin 0.216.321 03 10-0.216.321 79 30 numarali telefonlardan iletisime gecebilir veya burcak@bogaziciegitim.com.tr adresine mail gonderebilirsiniz.
      *Kisi basi katilim bedeli; 675 YTL+KDV’dir. Ayni firmadan 3 ve uzeri katilim olmasi durumunda % 10, 6 ve uzeri katilim olmasi durumunda % 15, 10 ve uzeri katilim olmasi durumunda ise % 20 indirim uygulanacaktir. Bedel, zirve tarihinden once Bogazici Egitim ve Danismanlik’in Isbankasi Beylerbeyi Subesi 215148 No’lu hesabina yatirilmalidir.
      *Katilim icin Kayit Formu doldurulmasi ve tarafimiza gonderilmesi gerekmektedir.
      *Zirve sonunda sonunda tum katilimcilara katilim sertifikasi verilecektir.
      *Bogazici Egitim ve Danismanlik, gerektiginde zirve mekani veya konusmacilarinda degisIklik yapma, programi iptal etme veya erteleme hakkini sakli tutmaktadir.

FINANSCI OLMAYANLAR ICIN FINANS YONETIMI
      Doc. Dr. Sevket SAYILGAN, 9 - 10 Agustos 2007

Amac : Temel finans bilgisini teorik ve uygulamaya yonelik olarak pratik sonuclarini da iceren bir butunlukte, bu konuda alt yapisi kuvvetlendirmek isteyen veya mevcut bilgilerini yenilemek isteyenlere yonelik hazirlanmis bir programdir.
      Icerik :
      • Temel Ekonomik Veriler (Tarihsel Gelisim, Bugunu ve Beklentiler), • Buyume, • Istihdam, • Yatirim, • Uretim, • Milli Gelir, • Fiyat Endeksleri(TEFE, TUFE), • Finansal Kesimler Ve Birbirleri ile Olan Iliskiler, • Piyasalar Arasi Etkilesim (Faiz, Kur, Parite Beklenti Analizi), • Reel Kesim, • Ekonomide Arz Talep Iliskisi (Kamu – Ozel, Yatirim, Tuketim, Harcamalar), • Tasarruf – Yatirim Dengesi, Kamu Maliyesi Gelir Gider Dengesi, • Dis Ticaret Dengesi, Cari Islemler Dengesi, Odemeler Dengesi , • Kamu Kesimi Borclanma Geregi, Sanayi Uretimi, Kapasite Kullanim Oranlari, • Mali Kesim, • Para Talebi, Para Arzi, Likidite Tuzagi ve Faiz Olusumu, • Para Piyasalari Ve Araclari, • Faiz, Araclari Ve Faiz Politikalari, • Mali Kesim Kurumlari (Merkez Bankasi – Hazine), • Merkez Bankasi Yetki Ve Gorevleri, • Merkez Bankasi Parasi, Rezerv Para, Parasal Taban, Net Ic Varliklar, • Hazine Islevleri, Faaliyetleri, Piyasalara Etkileri , • Merkez Bankasi Ve Hazine Iliskileri Ve Araclari, • Merkez Bankasinin Piyasalar Ustundeki Kontrolu Ve Para Politikasi Uygulamalari, • Merkez Bankasinin Tanimlanmasi Ve Aciklanmasi, • API, Emisyon Yetkisi, Mevduat Munzam Karsiliklari, Degerleme Hesabi, Ic Krediler, • Para Arzi Tanimlari, Parasal Gostergeler Ve Analitik Bilanco Iliskisi, • Analitik Bilanco Ve Para Programlari Iliskisi, • Merkez Bankasi Analitik Bilancosu Tarihsel Gelisim Ve Degisiminin Makro Ekonomi Ile Olan Iliskisi, • Merkez Bankasi Bilancosu Parasal Iliskiler Ve Mali Sistem, • Kamu Aciklarinin Finansmaninda Merkez Bankasinin Rolu, • Hazine Ihalelerinin Olusumu ( Ihale – Itfa), • Bankacilik Sektorunun Durumu Ve Beklentiler, • Sermaye Piyasasi Ve Menkul Kiymetler Borsasi Ve Ekonomideki Yeri , • Temel Finans Bilgisi Ve Temel Finansal Analiz, • Mali Analiz, • Mali Analizin Amaclari Ve Yatirimci, • Mali Analizde Kullanilan Mali Tablolarin Incelenmesi, • Finansal Degiskenler Ve Iliskiler Analizi: Rasyo Analizi, • Finansal Yonetime Giris, Finans Fonksiyonu Ve Finans Yoneticisi, Finansal Yonetimin Temel Ilkeleri, • Risk Yonetimi Kavrami, • Risk Yonetimi Asamalari, • Vadeli Islemler Ve Firma Risklerinin Yonetilmesi, • Risk Yonetim Ve Isletme Fonksiyonlari Iliskisi, • Kurum Capinda Entegre Risk Yonetim, • Etkin Bir Risk Yonetimi Icin Gerekli Unsurlar, • Risk Yonetiminin Kurumsal Yonetim Icindeki Rolu, • Temel Riskler, • Aktif / Pasif Yonetimi
      Katilimci : Tum finans konulari ile ilgili olarak mali piyasa ile reel ekonomideki karar alici veya uygulayicilari bu programa katilabilir.

AGUSTOS I. YARI GENEL KATILIMA ACIK EGITIM SEMINERLERI

Egitim Icerikleri Hakkinda Ayrintili Bilgi Icin Lutfen Tiklayiniz.

Satis-Pazarlama, Halkla Iliskiler ve Reklam Programlari
      3 Agustos Satis Hattinda Rekabetle Mucadele Taktik ve Teknikleri Necdet UYGURER
      3-4 Agustos Bayi Yonetimi ve Tesvik Teknikleri Ozkan KAYMAK
      4-5 Agustos Halkla Iliskiler Uzmanlari Icin En Onemli 20 Yonetim, Satis ve Musteri Iliskileri Yonetimi Necdet UYGURER
      4-5 Agustos Satis Sanati (Satis ve Buz Dansi) Aydin GOLE
      7 Agustos Gerilla Pazarlama (Musteri Yuzyili ve Pozitif Degerler) Aydin GOLE
      9-10 Agustos Secilmis 10 Turkiye Ornek Olayi Ile Pazarlama Problemleri Cozumu ve Pazarlama Yonetimi Necdet UYGURER
      9-10 Agustos Satis Yoneticileri Icin Liderlik ve Coaching Teknikleri Ozkan KAYMAK
      11 Agustos Musteri Uzerinde Proaktif Satis Hakimiyeti Murat BILGILI
      11 Agustos Musteri Sikayetleri, Onleme ve Basa Cikma Yontemleri Aydin ULUCAM
      11-12 Agustos Pazarlama Profesyonelleri Icin En Onemli 20 Pazarlama Teknigi ve Uygulamalari Necdet UYGURER
      Muhasebe ve Finans Programlari
      2-3 Agustos Yoneticiler Icin Finansal Risklerin Yonetilmesi Teknikleri ve 2007 Sonrasi Ekonomi Beklentileri Doc. Dr. Sevket SAYILGAN
      4-5 Agustos Basel II Firmalar Icin Bankalarla Yeni Donem (1 Ocak 2008), Kredilendirmede Degisen Yeni Kosullar Doc. Dr. Sevket SAYILGAN
      9-10 Agustos Finansci Olmayanlar Icin Finans Yonetimi Doc. Dr. Sevket SAYILGAN
      11 Agustos Muhasebe Uygulamalarinin Vergisel Boyutu M. Osman UGUR
      11-12 Agustos Mali Analiz Teknikleri ve Bilanco Yonetimi Doc. Dr. Sevket SAYILGAN
      Uretim, Lojistik, Satinalma ve Kalite Programlari
      4-5 Agustos Entegre Yonetim Sistemlerinde Ic Denetci Yetistirme Egitimi Umut INAN
      11-12 Agustos Ihracat / Ithalat / Uretici Firmalarina Yonelik Lojistik Sureclerinin Etkin Yonetimi Emre ERCEIS
      Dis Ticaret Programlari
      4 Agustos Ihracat Uygulamalari ve Tesvik Islemleri Nurdan ONEREN
      5 Agustos Ithalat, Dahilde Isleme Izin Belgeli ve Yatirim Tesvikli Ithalat Islemleri Nurdan ONEREN
      10-11 Agustos Akreditif Islemleri ve Uluslararasi Mevzuat (ICC 600 ve E-UCP Yorumu) Nurdan ONEREN
      Insan Kaynaklari Programlari
      9 Agustos Is Yasasi Acisindan Ise Giris Islemleri ve Yasal Yukumlulukler Doc. Dr Tekin AKGEYIK
      10-12 Agustos Egiticinin Egitimi Uzmanlik Programi Doc. Dr Tekin AKGEYIK
      12 Agustos Etkin Mulakat Teknikleri Ayca ACILOGLU
      Yonetim, Yoneticilik Gelistirme ve Kisisel Gelisim Programlari
      11 Agustos Aile Sirketleri Yonetimi ve Aile Anayasasinin Hazirlanmasi Osman A. TUNCELLI
      11 Agustos Yorgunlugunuzu Taniyin-Yasam Kalitenizi Arttirin Prof. Dr. Emin ERGEN
      11-12 Agustos Profesyonel Iletisim, Sunum ve Raporlama Teknikleri Halil KUVVETLI
      11-12 Agustos Zaman Yonetimi Umit FERAH

Katilim Bilgileri:
      *Detayli bilgi ve katilim icin 0.216.321 03 10-0.216.321 79 30 numarali telefonlardan iletisime gecebilir veya bahar@bogaziciegitim.com.tr adresine mail gonderebilirsiniz.
      *Egitimlerimiz 09:00-17:00 saatleri arasinda The Central Palace veya Maslak Sheraton Hotel'de gerceklesmektedir.
      *Katilim icin Kayit Formu doldurulmasi ve tarafimiza gonderilmesi gerekmektedir.
      *Egitimlerimizde katilim kisi bedellerimiz; tek gunluk egitimlerde 375, Iki gunluk egitimlerde 625, uc gunluk egitimlerde 875, dort gunluk egitimlerde 1.200, Bes gunluk egitimlerde 1.400 YTL + KDV’dir.

*Egitim Bedeli, egitim tarihinden once Bogazici Egitim ve Danismanlik’in Isbankasi Beylerbeyi Subesi 215148 No’lu hesabina yatirilmalidir.
      *Ogle yemegi, cay-kahve, egitim kitap veya dokumanlari ucrete dahildir.
      *Program sonunda tum katilimcilara katilim sertifikasi verilmektedir.
      *Bogazici Egitim gerektiginde egitim mekanini veya egitmeni degistirme, programi iptal etme veya erteleme hakkini sakli tutmaktadir.
      Sitemizin Referans Sistemini kullanın*

Işığın gölgesi ile yetinme ışık ol!

olmazsa olmaz

bir şirketin olmazsa olmaz unsurlarındandır satın alma ve tedarikçi olayı...

satınalmada yanlız biraz uyanık olmak gerek bence eğitim güzel ama satınalma bölümü daha çok eğitimle değil tecrübeli ile güçlendirlir...

tedarik olayı ise direk şirketin kendi iç yönetimi ile alakalı tedarikçinizi ne kadar memmun ederseniz oda sizi o kadar memmun eder....

sevgi ile..
      Hak(cc) kuluna eyler nazar
      Dört kalıptan Adem dizer
      Kalleş gelmiş CUMHURİYETİ bozar
      ATAM sana haber olsun

ENELHAK