0 RH (-) Kana İhtiyac Vardır

0 RH (-) Kana İhtiyac Vardır

Acil bir hasta için(kalp ameliyatı olacak); kalbi delik olan 6 aylık Miktat Sormaz için acilen 0 Rh(-) kana ihtiyac vardır. Kan vermek isteyenler 26.08.2007 saat 09.00-16.00 arasında Ankara Baskent Universitesi Hastanesinde gün boyu kan verebilirler. Kan vermek isteyenler asagıdaki numaralara ulasırlarsa istedikleri yerden alınıp daha sonra istedikleri yere bırakılacaklardır.
      İletişim numaraları:
      Emrullah GÖZCÜ------------- 05556229436
      Yüksel SORMAZ-------------- 05383855745

Bu konuda duyarlı olmanızı bekliyoruz. Küçük bir çocuğun hayatı söz konusu...
      Herkes Gülüşümü Görüyor
      Kimse savaşımı görmüyor.
      Herkes sesimi duyuyor
      Düşündügümü kimse bilmiyor.
      Herkes yazdiklarimi okuyor
      Gözyaşlarimi kimse görmüyor.
      Herkes beni tanidigini saniyor
      Ama kimse benim kim oldugumu bilmiyor.

CVP: 0 RH (-) Kana İhtiyac vardır.

Yazar: tolga Tarih: 25.08.2007 Saat: 17:29

Acil bir hasta için(kalp ameliyatı olacak); kalbi delik olan 6 aylık Miktat Sormaz için acilen 0 Rh(-) kana ihtiyac vardır. Kan vermek isteyenler 26.08.2007 saat 09.00-16.00 arasında Ankara Baskent Universitesi Hastanesinde gün boyu kan verebilirler. Kan vermek isteyenler asagıdaki numaralara ulasırlarsa istedikleri yerden alınıp daha sonra istedikleri yere bırakılacaklardır.
      İletişim numaraları:
      Emrullah GÖZCÜ------------- 05556229436
      Yüksel SORMAZ-------------- 05383855745

Bu konuda duyarlı olmanızı bekliyoruz. Küçük bir çocuğun hayatı söz konusu...
      Herkes Gülüşümü Görüyor
      Kimse savaşımı görmüyor.
      Herkes sesimi duyuyor
      Allah küçük kardeşimize acil şifalar versin.

Konuyu çok geç fark ettim ki bende böyle bir yardıma ihtiyaç duyunca ilk siteden medet umuyorum. Bu durumumdan da yola çıkarak bir çözüm önerim var: kendi açtığımız konulara ve açılmış konulara verdiğimiz cevaplara istinaden siteye verdiğimiz mail adreslerimize gelen bildirimlere ek olarak bu gibi acil konularda da ( özellikle kan arandığında) aynı şekilde
      mail gelmesi. Bunun için de site üyelerinin sık kullandığı mail adreslerini bildirmesi (Not: Sık kullandığımız bu mail adreslerinin göz önünde olmasını istemeyebiliriz. Bu yüzden site yöneticilerine özel bildirilebilir.)

Küçük kardeşimizin iyi haberlerini paylaşmanız dileğiyle tekrar geçmiş olsun.
      Varlığından emin olduğumuz “daha iyi” lerinin peşine düşmeden, biz “her neysek” o kadarını istiyoruz !
      umarım kan bulunabilir, bugün dernekte üyelerin kimlik bilgilerini kurcalayıp bulmaya çalıştık ama yeterli sayıya ulaşamadık henüz.

eğer kan verebilecek durumda olanlar varsa, bu mesajı dikkate alıp gerekli kişiye ulaşırlarsa bir aileyi çok sevindirmiş olurlar..

benim kan grubum uymuyor ne yazık ki, taze kan gerekli olduğu için başka kan verip bankadan değişiklik de yapılamıyor. nadir bulunan bir kan grubu olduğu için de aile sıkıntıya düşmüş durumda..

ilgili kan grubuna ait kişiler çıkar umarım..

Tesekkurler...

Poginalı, Tutiye, Alev Abla, Tugba ilginiz için tesekkur ederim.
      Dün dernekte Tugbayla beraber üye listelerine baktık, hatta diğer derneklerinde üye listelerini kontrol ettik, ama sadece 1 kişi kan verebileceğini söyledi...Su anda 2 kişiye daha ihtiyaç var, umarım bu 2 kişide bulunur ve minik kardesimiz yaşamının başında hayata sımsıkı tutunur.
      İlginiz için tekrar teşekkurler, Allah kimseyi böyle biseyle sınamasın.
      Herkes Gülüşümü Görüyor
      Kimse savaşımı görmüyor.
      Herkes sesimi duyuyor