Allah'a Emanet Ediyoruz Sizleri...

Gökhan abicim aşk olsun insan sevdiklerini unutur mu hiç ? Ben de seni unutmadım tabii ki maziye dalınca tebessümle özlediğim kişiler arasında elbette ki sen de varsın.Tarafından hatırlanmak da çok güzel sağol.
      Abime selamını söyliyecem. Senin de askere giitiğini duymuştum ama ne zaman başladığını tam olarak bilmiyorum. Celal abimden öncesin herhalde yanılmıyosam. Kendine ii bak abicim. Sana da hayırlı teskereler diliyorum. Sen ve bütün askerler tekrar Allah'a emanet olun. Görüşmek dileğiyle... :)

Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten, affet SEN' den habersiz aldığım her nefesten... __ N. F. Kısakürek __

asker evlatlarımıza

sadece hemşinli deyıl tüm türkiydeki asker evlatlarımıza vatanı gorevlerınde üstün başarılar ve şimdiden hayirli teskereler dılıyrum allah onları giderken nasıl uğurlandılarsa gelırkende öyle karşilamayı nasp ve muesser eylesun allah onları aılelerıne bağışlasun analar ağlamasun inşallah hoşçakalun dostça kalun

hayirli teskereler l baharcim

Bahar beni hatırladınmı kırmızı saçlı pamukcuların en tatlı kızı abın ve tum askerler allaha emanet olsunlar .dılerim hayirlisiyla gelmesını allah nasıp eder.yazılarını okuyorum .ve çok beyenıyorum .annene selam söyle umarim bir yaramazlık yoktur.

İstanbuldan sevgıler.
      yeyleci

CVP: asker evlatlarımıza

Yazar: firincihaci Tarih: 03.12.2007 Saat: 17:29

sadece hemşinli deyıl tüm türkiydeki asker evlatlarımıza vatanı gorevlerınde üstün başarılar ve şimdiden hayirli teskereler dılıyrum allah onları giderken nasıl uğurlandılarsa gelırkende öyle karşilamayı nasp ve muesser eylesun allah onları aılelerıne bağışlasun analar ağlamasun inşallah hoşçakalun dostça kalun

Ewet söylediklerinize tabiki de katılıyorum.Allah'ü Teala bütün askerlerimizin yardımcısı olsun.Ben dua ederken sadece abime değil bütün Mehmetçiklerimize de dua ediyorum.Etmem gerektiği için.Hepimiz Tür Milleti olarak bir bütünü temsil ediyoruz.Ve siz de takdir edersiniz ki bir bütünün bir parçası zarar gördü mü diğer tarafları da aynı zararla karşı karşıya kalırlar.Düşünceleriniz için sağolun.Allah'a Emanet Olun.

Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten, affet SEN' den habersiz aldığım her nefesten... __ N. F. Kısakürek __

CVP: hayirli teskereler l baharcim

Yazar: aynur Tarih: 03.12.2007 Saat: 18:01

Bahar beni hatırladınmı kırmızı saçlı pamukcuların en tatlı kızı abın ve tum askerler allaha emanet olsunlar .dılerim hayirlisiyla gelmesını allah nasıp eder.yazılarını okuyorum .ve çok beyenıyorum .annene selam söyle umarim bir yaramazlık yoktur.

İstanbuldan sevgıler.

Allah razı olsun Aynur yenge Pamukçular'ın en tatlı kızı gibi bir ünvana sahip olmak benim için gerçekten gurur verici olur.Ama saçta sorun var.Kırmızıyı sarı yapsak olcak.
      Amin.Allah bütün askerlerimizin yardımcısı olur İnşallah.Sadece askerlerimizin değil tabi bizlerin de Allah'ın rahmetine ve korumasına ihtiyacımız var.Allah hepimizin Yar ve Yardımcısı Olsun.Selamın başım üstüne.Biz iiyiz çok şükür sizler de iisiniz İnşallah.Görüşmek üzere Allah'a Emanet olun.Rize de sizi çok öpüyor. :)

Aleyküm selam abicim.Nasılsın? iyi gidiyordur umarım askerlik.
      Celal abim de bügün sabah ezanıyla birlikte eve adımını attı.İzne geldi.Çok mutlu olduk tabii:)
      Hayırlısıyla abimin de senin de ve tabi bütün askerlerimizin de bitirip dönmeniz dileğiyle.Kendine çok eyi bak tmm mı abicim?Bakalım görüşmek ne zamana nasipmiş?..
      Allah Teala tekrar yardımcınız olsun.Dualarımız sizinledir,unutmayın.:)
      Alllah'a Emanet Ol.

Abimin izne geldiği zaman burda bıraktığı resimlerinden bir tanesi..Ey gidi zaman ne çabuk geçiyor..

Resmi kamerayla çektiğim için orjinali gibi görünmüyor..
      Yessi abima..
      Dehe az önce görüştük ..
      Ben de resmini eklemek istedim..
      Ağustosa bişe kalmadı İnşallah hayırlısıyla..

Gökhan abi sen nerelerdesin bu arada ..

Bütün askerlerimize hayırlı teskereler tekrardan ..
      Hepiniz Allah'a emanet olun ...

bahar abinin birşeyi kalmamış nerdeyse bitti sayılır gerçi tabi bize göre birde abine ve esas annene sormak lazım abi göründügü kadarıyla askeri elbise yakışmış abine birden kendi askerlik günlerim geldi aklıma neyse
      İnşallah geri kalan günlerinide hayırlısıyla bitirip teskeresini alır ve sizlere kavuşur şimdiden hayırlı teskereler

Teşekkürler Fatih bey, Allah razı olsun ..

Annemi hiç sormayın, bilgisayarda görüştükten sonra abimle daha oturduğu yerden kalkar kalkmaz baktım hemen gözleri dolmuş ..
      Ben da meksuz uşakleeğ kada beni sevmasen, benim için bu kada ağlemessen.. deyip konuyu değiştirmeye çalışıyorum..
      Evet İnşallah abime de bütün askerlerimize de hayırlısıyla teskereler almayı nasip eder Mevlam..
      Elbiselerini sormayın kaç kat giyiyorlardı kışın ben de bilmiyorum.O kadar elbiseyi ben giymiş olsam yerimden biyere hareket edemem..Şimdi yaz geldi Allah'a şükür tişort giyiyorlar..

Teşekkürler tekrardan siz de bütün askerlerimiz de Allah'a emanet olun..

Oyyy yessi abima, hep burede ol zaten arade bi ses ver bacuğa ;)

Yok ya sen yanlış anladın abim gelmedi yukardaki resim izne geldiği zaman getirdiği resimler arasından .. Daha iki ayı var gelmek için ..

Gökhan abi ya kaç sayasen de da ben da yardum edeyim sağa da bile sayelum ;)Şindi gün sayaam deop çiker gelursen :] (ayy ne güzel olur :))

Yaz geldi vallahe, ne zomon da geldi ya bişe anlemeden :]
      Zati bi festivalumuz varidi alti usti şenluk diye, o da yok dehe..
      Artuk benum bilguğum iki düğün var şindiluk..Şenluk niyetine..Gidebilurokse tabii :]

Allah'a emanet ol abicim ;) :)

Yazar: nigdeli Tarih: 31.05.2008 Saat: 20:50

allah bütün aaskerlerimize hayırlı teskereler nasip etsin birimiz gider birimiz döneriz ama bu vatanı herzaman beklerizz allah onlara mehmetçiğimize güç ve cesaret versinn

Allah razı olsun Sevgili Niğdeli..
      Amin=> Allah'ım bütün Mehmetçiklerimize hayırlı teskereler nasip eder İnşallah!.
      Bütün güzel dileklerinize binlerce kez Amin.
      Allah'a emanet olun.

CVP: safagimi kaldi 355

Yazar: çilik53 Tarih: 01.06.2008 Saat: 13:08

askerlik guzel herkeze tafsiye edam safak 355 de dun geldum 4 ay olmuş
      geciyo gunler bende dayil herkeze hayirli teskereler

Sevgili Atilla.. okul arkadaşım.. yüreği güzel kardeşim..

Seni görmek ne güzel.. Nasılsın? iyisin İnşallah.. İyi gidiyordur umarım askerlik ;)

Haklısın ya zaman gerçekten su gibi akıp geçiyor..Gideli 4 ay oldu demek :rolleyes:

Şimdi tam anlayamadım izne mi geldin? (dün geldim dedin ya..)

Sana, abime ve bütün askerlerimize hayırlı teskereler nasip etmesini diliyorum Yüce Allah'ımdan ..

Allah'a emanet ol .