Allah'a Emanet Ediyoruz Sizleri...

Oyy yessi ağabeyuma.. :] 85 günüğ kaldi hemi, hayirlisiyle biter İnşallah 85 gün deduuğ nedu ki :] :( :)

Celal abimin de 45 güni kaldi :)

Hayirlisiyle gelmeyi size de bütün askerlerimize de nasip eder Allah' ım İnşallah.

Kenduğa eyi bak abicim.

(Bu arade avataruğ da süper olmiş.. :] :) Askerluk yakişmiş abeyuma ;) )
      Allah' a emanet ol. :bye:)

Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten, affet SEN' den habersiz aldığım her nefesten... __ N. F. Kısakürek __

Bahar kızım abının hayırlısıyle teskere almasını yüce mevladan dilerim.
      ALLAH'A emanet olsunlar

Vatanı görevini yapan tüm MEHMETCİK leimizin ALLAH yardımcısı olsun hepsine heyırlı teskereler

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

pocar
      Bizim sözümüz DOSTA tatlı, DÜŞMANA kurşundur
      NAMERTE hançer, canımız DOSTA feda, DÜŞMANA beladır.

SEVDAMIZSA YÜCEDİR NE ALINIR NEDE SATILIR
      Allah razı olsun Sevgili Pocar amca çok sağol.. İyi ki varsın..

Güzel dualarının her birine ben de gönülden Amin diyorum.

Allah' ım bütün askerlerimize hayırlısıyla teskere almalarını nasip eder İnşallah!. (Amin!.)

Onlar da sizler de Allah' a emanet olun.

Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten, affet SEN' den habersiz aldığım her nefesten... __ N. F. Kısakürek __

78 :rolleyes: Şükürler olsun bu ikili rakamları yazdıran Rabbim' e.. :)

Ya ben de Celal abimin 45 günü kaldı demiştim ama yanliş demişim :( :]

Yessi zati bu araler pek konuşemam abimle..

Ağustos' un yirmi altısında teskere alcakmış canım abim.. Günini da siz hesaplaan artuk :]

Bütün askerlerimiz de siz de Allah' a emanet olun.. :)

Allah' ıma binlerce kez şükürler olsun.
      Abim hayırlısıyla bitirdi askerliğini.. (Bu cümleyi de kuracak mıydım ya, ne çabuk geçti zaman..)

Darısı diğer asker kardeşlerimin başına İnşallah. :)

Bütün Mehmetçiklerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun.

Allah' a emanet olun.

Bahar kızım

Gözünüz aydın olsun ağabeyın tesekere almış bundan sonrakı yaşantısında başarılar dilerim

ALLAH neşenizi bozmasın

Tüm askerde olan kardeşlerımıze de hayırlı teskereler dilerim ALLAH yardımcıları olsun

Annene ve ağabeyıne selamlar

Her şey gönlünce olsun kızım

pocar
      Bizim sözümüz DOSTA tatlı, DÜŞMANA kurşundur
      NAMERTE hançer, canımız DOSTA feda, DÜŞMANA beladır.

SEVDAMIZSA YÜCEDİR NE ALINIR NEDE SATILIR
      Sevgili Alaettin amca ve Fatih Bey ikinize de çok teşekkür ederim, çok sağolun, iyi ki varsınız. Allah' ım sizlerden razı olsun.

Anneme ve abime selamınızı ilettim onlar da teşekkürlerini sundular.Çok sağolsunlar dediler. Özellikle de annem uşaği gelmiş ya :] çok mutlu oldu ..

Sizlerin de dediği gibi darısı şu an askerde bulunan diğer kardeşlerimizin başına İnşallah hayırlısıyla..

Allah' a emanet olun.

Not: Ya benim askerde bi abim daha vardı. :rolleyes: :] Gökhan abiii nerelerdesinn ???

çok sağol 11 aylık serüven sonunda bitti salı sabahı dogacak olan güneşin anlamı cok başka ;)

resimdekiler bizim komşularımızdı ..Avustralyalılar..soldaki binbaşı sagdaki astsubay

neyse az kaldı tulum sesine :D
      İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine
      Kendi başıma zor sığıyorum bugün
      Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?

GÖZÜN AYDIN KARDEŞ
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      Yazar: papagerli Tarih: 20.09.2008 Saat: 10:47

:D çok şükür döndük Afganistandan salı günü tezkere

tüm askerlere Allah sabır versin

İyi abicim ya çok sevindim.. :)

Allah'ü Teala Ersin abim de dahil :tongue: diğer gitmeyenlere de hayırlısıyla gidip gelmek nasip eder İnşallah..

Şu an askerdeki kardeşlerimizin de Rabbim yardımcısı olsun.

Allah' a emanet ol.

Yazar: MUTTiLLiLi Tarih: 23.09.2008 Saat: 12:02

allah butun askerdeki kardesleruma yardumci olsun sızın desteklerınız ınanın ordakılerın yasayacagı en buyuk mutluluk oluyoo ben de yenı bıtırıp geldım onları en ıyı ben anlıya bılırım allah onlarada hayırlısyla bıtırp gelmesını nasıp etsın

Sizin de gözünüz aydın Mustafa kardeşim, hoş geldiniz..

Amin Allah' ü Teala şu an askerdeki bütün kardeşlerimizin yardımcısı olsun.

Allah' a emanet olun.