Rize Dernekler Federasyonu tarafından ilki geçen yıl organize edilen Futbol turnuvasının 2.si yapılacaktır.
Turnuvaya geçen senede eşlik etmiş olan ÇAHEV in yanı sıra bu yıl Hemşin Derneğide katılacaktır.
Takımlar her derneğin kendi gençlik kolları tarafından kurulmaktadır.
Tandoğan Ankaragücü Halı saha tesislerinde yapılacak olan Turnuvaya katılacak takımlar ve fikstür aşağıdaki gibidir.
Ardeşen Derneği
Çamlıhemşin-Hemşin Vakfı ÇAHEV
Çayeli Derneği
Fındıklı Derneği
Güneyce Vakfı
Hemşin Derneği
İkizdere Derneği
Pazar Derneği
Gruplar
A Grubu; GÜNEYCE, PAZAR, ÇAHEV,ÇAYELİ
B Grubu; FINDIKLI, ARDEŞEN, HEMŞİN, İKİZDERE
Maçlar ise şöyledir.
A GRUBU
GÜNEYCE ÇAYELİ 28.09.2007 CUMA 22.00 - 23.00
PAZAR ÇAHEV 29.09.2007 C.TESİ 22.00 - 23.00
GÜNEYCE ÇAHEV 01.10.2007 P.TESİ 22.00 - 23.00
PAZAR ÇAYELİ 02.10.2007 SALI 22.00 - 23.00
GÜNEYCE PAZAR 03.10.2007 Ç.ŞAMBA 23.00 - 24.00
ÇAHEV ÇAYELİ 04.10.2007 P.ŞEMBE 22.00 - 23.00
B GRUBU
FINDIKLI İKİZDERE 28.09.2007 CUMA 23.00 - 24.00
ARDEŞEN HEMŞİN 29.09.2007 C.TESİ 23.00 - 24.00
FINDIKLI HEMŞİN 01.10.2007 P.TESİ 23.00 - 24.00
ARDEŞEN İKİZDERE 02.10.2007 SALI 23.00 - 24.00
FINDIKLI ARDEŞEN 03.10.2007 Ç.ŞAMBA 23.00 - 24.00
İKİZDERE HEMŞİN 04.10.2007 PERŞEMBE 23.00 - 24.00
A Grubu 1.si B Grubu 2.si Maçı 05.10.2007 CUMA 22.00 - 23.00
B Grubu 1.si A Grubu 2.si Maçı 05.10.2007CUMA 23.00 - 24.00
Yarı Finalde Yenilenler 07.10.2007 PAZAR 22.00 - 23.00
Yarı Final Galipler 07.10.2007 PAZAR 23.00 - 24.00
Bilgilerinize
Turnuvaya geçen senede eşlik etmiş olan ÇAHEV in yanı sıra bu yıl Hemşin Derneğide katılacaktır.
Takımlar her derneğin kendi gençlik kolları tarafından kurulmaktadır.
Tandoğan Ankaragücü Halı saha tesislerinde yapılacak olan Turnuvaya katılacak takımlar ve fikstür aşağıdaki gibidir.
Ardeşen Derneği
Çamlıhemşin-Hemşin Vakfı ÇAHEV
Çayeli Derneği
Fındıklı Derneği
Güneyce Vakfı
Hemşin Derneği
İkizdere Derneği
Pazar Derneği
Gruplar
A Grubu; GÜNEYCE, PAZAR, ÇAHEV,ÇAYELİ
B Grubu; FINDIKLI, ARDEŞEN, HEMŞİN, İKİZDERE
Maçlar ise şöyledir.
A GRUBU
GÜNEYCE ÇAYELİ 28.09.2007 CUMA 22.00 - 23.00
PAZAR ÇAHEV 29.09.2007 C.TESİ 22.00 - 23.00
GÜNEYCE ÇAHEV 01.10.2007 P.TESİ 22.00 - 23.00
PAZAR ÇAYELİ 02.10.2007 SALI 22.00 - 23.00
GÜNEYCE PAZAR 03.10.2007 Ç.ŞAMBA 23.00 - 24.00
ÇAHEV ÇAYELİ 04.10.2007 P.ŞEMBE 22.00 - 23.00
B GRUBU
FINDIKLI İKİZDERE 28.09.2007 CUMA 23.00 - 24.00
ARDEŞEN HEMŞİN 29.09.2007 C.TESİ 23.00 - 24.00
FINDIKLI HEMŞİN 01.10.2007 P.TESİ 23.00 - 24.00
ARDEŞEN İKİZDERE 02.10.2007 SALI 23.00 - 24.00
FINDIKLI ARDEŞEN 03.10.2007 Ç.ŞAMBA 23.00 - 24.00
İKİZDERE HEMŞİN 04.10.2007 PERŞEMBE 23.00 - 24.00
A Grubu 1.si B Grubu 2.si Maçı 05.10.2007 CUMA 22.00 - 23.00
B Grubu 1.si A Grubu 2.si Maçı 05.10.2007CUMA 23.00 - 24.00
Yarı Finalde Yenilenler 07.10.2007 PAZAR 22.00 - 23.00
Yarı Final Galipler 07.10.2007 PAZAR 23.00 - 24.00
Bilgilerinize
Çamlıhemşin-Hemşin Vakfı
ÇAHEV
www.cahev.com
ÇAHEV
www.cahev.com