Gökhan KESER

Gökhan KESER

Gökhan kardeşimiz ile fazla bir bilgi toplayamadım..ancak içinizde onu tanıyanlar vardır..O da bir HEMŞİNLİ kardeşimiz olarak gururumuzdur..
      benim aldığım bilgiye göre KALELİ(kesin bir bilgim yok).. içinizde tanıyan varsa hakkında yorum ekleyebilir..

gökhan keser'i geçen sene İstanbul Hemşin Derneği gecesinde horon oynarken gördüm :)organizasyonlar bölümünde hemsin derneği gecesi fotolarında bir fotosu mevcut..

genç yaşta olmasına rağmen onunda bir çok başarısı var.. kebdisini tebrik ediyor ve hakkında biraz bilgi paylaşmak istiyorum..

topladığım bilgiler

Best Model Of Turkey 2.si
      Manhunt International 3.Runner Up 2006
      Manhunt International Mr Photogenic 2006

"""Geçen yıl Tolgahan Sayışman’ın birinci olduğu Manhunt International Yarışması’nda bu yıl ülkemizi Best Model of Turkey ikincisi Gökhan Keser temsil etti. Gökhan Keser,altmış ülkenin katıldığı yarışmada dördüncülük ödülü alırken ,Tolgahan Sayışman ‘a da Çin’in en büyük Model Ajansı Galaxy tarafından yılın en iyi yabancı modeli ödülü verildi.. ""ugurkanerez.com

Sevilen dizi 'Selena'da 'Turkce ogretmeni Burak' roluyle ekrana gelen Gokhan Keser: Bu rol sayesinde ogrenciler Turkce derslerine cok ilgi gosteriyormus. Mankenlikte belli bir yere geldim, yaptigim tum islerle zirve yolunda oldugumu dusunuyorum. atv'nin sevilen dizisi 'Selena'nin yakisikli ogretmeni 2005 Best Model ikincisi Gokhan Keser, Turkiye'nin belli basli modelleri arasina girdigini ancak oyunculukta da ilerlemek istedigini soyluyor. Bu konuda herhangi bir egitim almadigini, ancak en kisa zamanda kendini gelistirecegini soyleyen 19 yasindaki yakisikli oyuncu, ilk roportajini da Cosmopolitan'in son sayisina verdi...

Gökhan Keser: Su anda Turkiye'nin belli basli modelleri arasina girdim gibi geliyor. Turkiye'de isinin 'en'leri olan belli basli bazi kisiler var; onlarla calisiyorum. Benim tek bir ilkem var. Yaptigim is ne olursa olsun, hep zirvesinde olmak. O yolda gidiyorum diye dusunuyorum. İnsallah boyle guzel devam eder.

Gökhan Keser: Model yarismalarini, modellige yeni yuzler kazandirmak acisindan dogru buluyorum. Fakat onceden egitimini almis kisiler olsa daha iyi olur. Tirnaklarinla bir yere gelmek tabiri vardir ya; oyle olsa daha iyi olur. Cogu saman alevi gibi sonuyor sonra. Benim en begendigim erkek manken Tolgahan Sayisman, kadin manken ise Sema Simsek.

Gökhan Keser: Oyunculuga baslamam zaten devamli yaptigim gorusmeler sonucunda gelisti. En son gorusmeye gittigimde 'Selena' projesi cikti. Bir defile icin Moskova'dayken diziye dahil edildigimi ogrendim. Turkiye'ye dondum; elime senaryoyu verdiler ve ertesi gun cekimlere basladim. İlk gun zorlandim. Artik alisiyorum.

Gökhan Keser: Dizide yakisikli bir Turkce ogretmenini canlandirdigim icin ogrencilerin Turkce derslerine ilgisinin arttigi yonunde tepkiler geliyor. "Keske benim de oyle yakisikli bir Turkce ogretmenim olsaydi, butun derslerim 5 olurdu" diyenler var.

Gökhan Keser: Oyunculuk egitimi almadim. Okulda tiyatro gecmisim oldu ama ufak rollerdeydim. Gercek oyunculukla ilgili her seyi dizide ogreniyorum. Kurslara daha baslayamadim. Kisa zaman icinde bir kursa baslayip, egitim almak istiyorum.

Gökhan Keser: Mankenlikte her zaman zirvede olmak istiyorum. Eger oyunculuk devam ederse de elimden gelenin en iyisini yapmak ve Turkiye'deki sayili oyuncularin arasina girmek isterim.

Gökhan Keser: Aslinda benim aklimda hep muzik vardi. En baslarda manken olmak istemiyordum. Halamin destegiyle girdim. Soyledigi bir laf vardi: "Gir bu meslege daha cok cevren olur, sonra eger populer ve basarili olursan muzige de girersin" demisti. Belki ileride olur oyle bir sey.

Kaynak: Sabah

İzmir'in Dünya Yakışıklısı

Gökhan KESER
      Duruşunu Hemşin İçin Sergileyecek, Çünkü O HEMŞİNLİ .
      Emeğe Yürekten Işık Yakanların Işıkları Asla Sönmeyecektir.
      Naci KOBAL

Öncülük

2006 Dünya Erkek Güzellik Yarışması’nda dördüncü olan, ayrıca "dünyanın en fotojenik erkeği" seçilen Gökhan Keser, "Bir kentin kızları güzelse erkekleri de doğal olarak yakışıklıdır. Bu söylemin Türkiye’ye yerleşmesine öncülük edebilirsem çok mutlu olurum." diyor. Bu hafta yine yakışıklılığı dünyaca tescillenmiş bir başka delikanlıyı konuk aldık.
      Adi Gökhan Keser...
      Bizim açımızdan en önemli özelliği İzmirli oluşu. Henüz 19 yaşındaki İzmir'in yakışıklısı başarı basamaklarını hızla tırmanıyor. Çünkü kendisi gecen yıl da "Best Model" yarışmasında ikinci olmuştu. "Manhunt International 2006" yarışmasında kazandığı dördüncülükle kendisine Türkiye’de verilen unvanı dünyaya da onaylatmış oldu.
      * Evet Gökhan, İzmir'in kızlarının güzelliği dillere destandı... Sanırım artik erkeklerinin yakışıklılığı da konuşulacak, sayende tabii...
      Gökhan Keser: Basta böyle düşündüğün için teşekkür ederim canim. İnşallah öyle olur...(gülüyor) İzmir'in kızlarının güzelliğinin yanına artik erkeklerinin de yakışıklılığı eklenmeli. Bence bir kentin kızları güzelse erkekleri de doğal olarak yakışıklı oluyor. Eğer bunun Türkiye’ye yerleşmesine onculuk edebilirsem ne mutlu bana..(gülüyor)
      * O zaman bu tur yarışmalara katılmaları tavsiye ediyorsun..
      Gökhan Keser: Kesinlikle... Bence tüm yakışıklı İzmirliler bu tip yarışmalara katılmalı.
      * İzmirli olmanın başarında etkili olduğunu düşünüyor musun?
      Gökhan Keser: En azından büyük bir avantaj bence... İzmir insani başkadır çünkü. Havasından mi, suyundan mi bilinmez ama bu bir gerçek. Bunu İstanbul'da veya başka bir şehirdeyken daha iyi anlıyorsunuz. Daha sıcak dostluklar, daha sağlam arkadaşlıklar, daha güzel, daha kaliteli bir yaşam şehri İzmir.
      Tabii böyle olunca kişiliğiniz de ona göre gelişiyor, böylelikle size kapıların açılması daha kolay oluyor. İzmir'in, yetişmeme, kariyerime büyük katkısı olduğunu düşünüyorum...
      İLK ADIM
      * Mankenlik hayatına nasıl başladın, hedefin para miydi, şöhret miydi, neydi?
      Gökhan Keser: Ronesans Ajans'in 2001 Miss&Mr Model Yarışmasıyla ise başladım diyebilirim. Ama yarışmaya alınmadım, o ayrı mesele...(gülüyor)

* Neden?
      Gökhan Keser: Beni yaşımdan dolayı elemişlerdi çünkü. Çünkü 14 yaşındaydım ve 16'dan küçüklerin girmesi yasaktı. Çok üzülmüştüm o zaman. Ama simdi düşünüyorum da iyi ki öyle olmuş. Çünkü o sayede hırs yaptım. Bir gün beni herkes tanıyacak ve basarimi konuşacak, dedim kendi kendime...
      Yarışmanın üstünden bir ay geçmedi eve telefon geldi. "Resimlerinizi beğendik, gelin bir görüselim" diye... Beş senedir modellik yapıyorum... Yani bu işe girerken aklımda ne para vardı, ne de şöhret...
      * Mankenlik olmasaydı?
      Gökhan Keser: Müzikle ilgili bir şeyler yapardım sanırım.
      * Gecen yılki "Best Model" ikinciliği neleri değiştirdi?
      Gökhan Keser: Başta İstanbul'un kapılarını açtı bana. Referansım oldu, ismimi duyurdu. Bir yerde "Manhunt"tan dördüncülük getirme şansını tanıdı bana.
      DİZİ TEKLİFİ
      * Oyuncu da oldun. Dizi teklifi nasıl geldi?
      Gökhan Keser: Yönetmenimiz Bora Bey ve Yardımcısı Melike Hanim beni çok beğenmişler. Ama yaşımdan dolayı dizide canlandıracağım öğretmen rolü için ikilem yaşamışlar. "Gani Müjde’yle görüselim o karar verecek, biz seni mutlaka arayacağız" dediler.
      Pek umutlu değildim aslında. Hem öğretmen rolü olması hem de boyle kaliteli bir proje içinde yer alabileceğime ihtimal vermiyordum doğrusu. Her şey çok çabuk gelişti...
      * "Selena"daki rolünden bahseder misin?
      Gökhan Keser: Burak Öğretmeni canlandırıyorum. İdealist, duygusal, romantik, haksızlığa gelmeyen, biraz utangaç ve aşık bir öğretmen...
      * Çekimler nasıl gidiyor?
      Gökhan Keser: Çok güzel... Ama bir o kadar da yoğun ve yorucu. Yeri geliyor sabahlara kadar çalıştığımız oluyor, set ekibimiz haftanın neredeyse 6 günü full çekim yapıyor. Herkes tam gaz çalışıyor anlayacağınız.
      OYUNCULUGA BAKIS
      * Oyuculukta kendini nasıl buluyorsun?
      Gökhan Keser: "Selena" ile başladım ve her şeyi burada öğreniyorum. Bu işin eğitimini de alacağım. Henüz çok yeniyim... Hatta kendime tam bir oyuncu da diyemiyorum, ama çok zevkli bir iş bu... İlk bölümlerde bayağı heyecanlandım.(gülüyor)
      Bunun ekrana yansıdığını düşünüyorum. Şimdilik sadece iyi bir oyuncu adayıyım, o kadar.
      * Peki oyunculuk mu mankenlik mi diye sorsam?
      Gökhan Keser: Himmm... Zor bir soru... Mankenlik farklı bir şey... Podyumda yürümek, kıyafeti müzik esliğinde insanlara en iyi şekilde sunmak başka bir duygu... Bu işi de bırakabileceğimi sanmıyorum..
      Oyunculuk da çok keyifli, çok da zor bir iş.
      Bir yerlere gelebilmek için zaman harcamanız gerekiyor.
      Şu an oyunculuğa ağırlık vermiş durumdayım. Ama ikisini beraber götürmeyi düşünüyorum...
      * Oyunculuk için yeni tekliflere acık misin?
      Gökhan Keser: Tabii ki.. İleride başka projelerde yer almayı çok isterim.....
      * Nasıl bir projede olmak istersin?
      Gökhan Keser: Komedi/Gençlik tarzı bir dizi olabilir mesela. Sinemayı da çok isterim, aksiyon gerilim, komedi v.s.
      * Şimdiden fanların oluşmuş... Tanınmak nasıl bir duygu?
      Gökhan Keser: Çok güzel ama çok da büyük bir yük... İnsanlar iyi kötü yorum yapıyor, eleştiriyor. Bunları kendimi geliştirmek için değerlendiriyorum.
      Fanlarım olduğunu duyuyorum ve görüyorum. Bu tabii ki mutluluk ve gurur veren bir gelişme.
      MODAYA BAKISI
      * Modanın içinde biri olarak, modayla aran nasıl?
      Gökhan Keser: - Modayı işin içinde olduğum için biliyorum ama özellikle takip etmiyorum. Hoşuma giden şeyleri giyiyorum..
      * Peki ne tarz kıyafetleri tercih ediyorsun?
      Gökhan Keser: Spor klasik giyinirim çoğu zaman... Bu ara tarz şeyleri giymeyi seviyorum. Kendi tarzım olsun isterim, bir şeyler takarım, modelini değiştiririm...
      * Ya renk olarak?
      Gökhan Keser: Kahverengi, yeşil, sari ve siyah.
      * Alışverişle aran nasıl?
      Gökhan Keser: Çok iyi... Genelde beyler alışverişi pek sevemez ama (gülüyor) ben fırsat buldukça alışverişe çıkarım. Genelde de tarz şeyleri satın almayı severim.
      ASK HAYATI
      * Gelelim aşk hayatına.. Dünyanın en yakışıklı erkeklerinden biri olarak aşka bakişin nasıl?
      Gökhan Keser: Aşksız bir hayat düşünemiyorum. Çok farklı bir duygu, yaşanması güç ama duyulduğu zaman da asla bırakılmaması gereken bir duygu...
      * Gökhan’ın aşık olacağı kız nasıl biri olmalı?
      Gökhan Keser: Beni etkileyebilmeli. Özellikle bakışlarında bir anlam olmalı. Gözler, yüz çok önemli öncelikle... Daha sonra bunlar kişiliğiyle birleşirse gerçek güzellik o oluşup anlam kazanır. Kişiliği iyi değilse ve karakteri benimle uyuşmuyorsa dünyanın en güzel kızı
      olsa da fark etmez...
      * Günün birinde unlu biriyle beraber olursan bunu gizleme gereği duyar misin?
      Gökhan Keser: Bilmiyorum.. Ama sanırım duyarım. Çünkü gördüğüm ve izlediği kadarıyla ilişkinin yıpranmaması, özel kalması için bu gerekiyor. Herkesin özeli kendine diye düşünüyorum...
      * Hayatında biri var mi?
      Gökhan Keser: Şu an yok. Ama askın nerede ve ne zaman seni bulacağını bilemezsin. Bekliyorum! (gülüyor)
      Uzakdoğu’da Türk modeller başı çekiyor.
      * Manhunt Yarışması’nda gecen yıl Tolgahan Sayışman birinci olmuştu. Bu sene sen dördüncü oldun...
      Gökhan Keser: Sence erkek modeller mi bayan modeller mi dünya çapında daha başarılı?
      Gökhan Keser: Türk modellerden bahsediyorsan, yurtdışında erkekler daha iyi... Şu anda Uzakdoğu’da bu işin en iyi yapanlar arasında Türkler başı çekiyor. Çok büyük bir pazar. Dünyanın en iyi modelleri, bayan ve erkek oradalar. Bence ülkemizdeki bayan modeller de yurtdışında çok iyi şeyler yapabilirler ama cesaret edemiyorlar.
      Ya da eden çok az kişi var. Tuğçe Kazaz ve Güzide Duran gibi... Bence Türkiye’nin top modelleri bu iki isim...
      * Yarışmada birinci olamamanın sebebi neydi? Cinlilerin korkusu olabilir mi?
      Gökhan Keser: Himmm... Oraya büyük bir riskle ve yükle gittim aslında. Geçen sene Tolgahan Sayışman birinci olmuştu ve dikkatler Türkiye’nin üzerine çevrilmişti.
      Büyük bir dezavantajdı benim için. Çünkü 13 senedir yapılan bir yarışma ve hiç iki sene üst üste ayni ülke birinci olmamış ve dereceye girmemişti.
      Birinci olamayacağımı bilerek gittim ama yarışmacıları ve insanların tepkilerini görünce umutlandım doğrusu.
      Bu işin dünyadaki "en"leri vardı ve hepsi hakkımda iyi şeyler soyluyordu.
      64 ülke arasında 4'uncu geldim ve ayrıca en fotojenik erkek seçildim. Büyük onur ve gururdu bu benim için. İki sene üst üste Türkiye’nin ilk beşe girmesi ilk defa olmuştu. Bura ayrı bir mutluluktu ve çok büyük bir referanstı benim için. Belki 25'ime geldiğimde tekrar giderim yarışmaya...(gülüyor)
      * Türkiye’de mankenliğin bir meslek olarak görülmemesinin nedeni ne sence?
      Gökhan Keser: İnsanların önyargılı olması... Riskli, emek isteyen bir meslek ve işin peşinden koşturmanız, kendinizi devamlı geliştirmeniz gerekiyor. Bu nedenle de çok az kişi istediği yere gelebiliyor.
      Ve meslek olarak değil hobi olarak görülüyor. Ama bence mankenliğin meslek olarak görülmesi daha doğru olur...

medyaci.com
      Resimler
      • gokhankeser.jpg

95.55 kB, 360×480, 6,830 defa görüntülendi
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000
      kendisi çok saygılı mutevazi ve sıcakkanlı biri ayrıca sesı de cok guzel ;)
      çamlıhemsın ınsanının tum özelliklerini tasıyan biriymiş gökhan :D ben kendısıne kuzenim vasıtasıyla bu sıtede hakkında yazı yazıldıgını söledım sanırım sayfasına bakıcaktır :]KALENIN GURUR KAYNAĞI ALLAH SENİ NAZARLARDAN SAKLASIN :)
      bu gönül uyandı
      bu sabah yeniden başladı ;)

Gökhan KESER...

Yöremizde İz Bırakanlar demek sadece geçmişte yaşayanlar demek değildir...
      Şimdiki zamanda genç yaşta duyarlılığı kazandırmak adına, İz Bırakanlar yarınların unutulmayanlarıdır…
      Genç yeteneklerin Hemşin adına duyarlılıkları ile Kültürümüz geniş kitlelere yayılacaktır.
      Gökhan KESER ,arkadaşımız da ,iz bırakma yoluda ,mesafe,
      Ler kaydedecek ve bizler onların yanında olduğumuzu gerek yazılarımız ,gerekse manevi duygularımızı ön plana çıkarıp ,desteklerımızı esırgememeliyiz…..

Selam ve sevgileimle…Coşkun..

Teşekkürler Gökhan.

Değerlı arkadaşlar ,
      Amacım sadece Yöremızın yetıştırdığı güzel insanlradan ,
      İçimızden çıkmış gibi görünen ,fakat asla kendilerını sandığımız gibi ,
      Büyük görmeyen ,oldukça mütevazi kişilıklerıyle bizlerden biri olduklarını,
      Hemşin gecemize katılarak gösterdiler...
      Bizlere az da olsa ,Hemşin ve İnsanları hakkında olumlu düşüncelerını ,
      Aktardılar..
      Ben onlarla Olmaktan ,aynı anı paylaşmaktan çok mutlu oldum...

Sinem KOBAL ve Gökhan KESER arkadaşımıza ..
      Benımle röportaj yapma fırsatı verdıklerı için çok teşekkür ederım....

Selam ve Sevgilerımle:
      Coşkun...

WjyHX32oKNc

Yazdıkların ın anlamını sorsalar ..?

Arkadaşlar ,yazdıklarımızla ,duyduklarımız örtüşsün lütfenn..
      Bir sanatçi ya ,bizim gözümüzle baktığımızla ,göremedığımız çok şey olduğu
      kanısındayım..
      Bir yerlere gelmek için içimizden birisini seçelim .Ve bu sanatçi olmasın..
      Onlar hak ettıkleri için ,kendilerinden sıkça bahsettırmektedirler.

Sevgilerımle ..
      Farkımız Tarzımız Hemşinli Olmamız..
      http://www.asyamborek.com