Türkler kimdir izleyin

güya Türkleri anlatmışlar ama kendilerine göre (!)
      Orta asyadan Avrupa ya 100 civarında devlet kurmuşuz ama bu coğrafya da biz yokuz (!)
      Bu ülke Türk ve islam dır.
      Aziz lerini bilmem nelerini alsınlar kendilerine.
      Hiç zahmet etmeden bu ülkeyi Türklerden alacaklarını düşünüyorlar ama avuçlarını yalasınlar.

Türkislam yurdu

Rotary kulubunun yaptığı ancak bu kadar olur.Bin yıldır burdayız ama bizden çok az bahsediliyor.Haçlı dünyası orta çağda yediği kazığı çeşitli yanlış bilgi ve entrikalarla telafi etmeye çalışıyorlar.Ne yaparlarsa yapsınlar,burası TÜRK İSLAM YURDU dur,kıyamete kadarda öyle kalacak.
      fırtına dereli
      Arkadaşlar?

Bu slaytı hazırlayan zihniyet bizlere de, babalarımıza da, çocuklarımıza da Türkyiye ve Türk milleti diye 60 senedir bunları anlattı. Bunlar bizden tarihimizi çaldılar.

Ben çok okumakla övünürüm. Hele tarih konusunda çok kitap okudum ama Atatürk'ün halı tüccarı kılığında Mısır, Libya ve Pakistan'a gittiğini ve burada çeşitli gruplar ile görüştüğünü, bu görüşmelerden sonra da İngilizlerin hakim olduğu bu bölgelerde isyanlar çıktığını Osmanlı'yı yok eetmeye karar veren İngiltere'nin canının derdine düştüğünü 50 yaşından sonra okudum.
      Bu zihniyet gençliğin elinden Atatürk'ü bile aldı. Bu sebeple buların yaptığı hiç bir şeyi aytık kanıksamıyorum. Sonuçta onlar görevini ifa ediyorlar.
      Burada sorulması gereken bizim ne yaptığımızdır. Hem yeterince emek vermemek hem de bir suçlu bularak sorumluluğu onların üzerine atmak bizi kurtarmaz.
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...