Dernek Halkına Teşekkür

Dernek Halkına Teşekkür

03-02-2008 tarihinde (bu akşam ) doğum gunum sebebiyle(geçti ama bir haftadır kutlanıyor dostlar sağolsun ;) ) DERNEKTE BENİ GÜLERYÜZLE KARŞILAYAN ARKADASLARIMA TEYZELERE HALALARIMA ABİLERİME ABLALARIMA HEEEPİNİZE TANIDIK TANIMADIK HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM,,

BASTA FUFU YA ELLERİNE SAĞLIK DEMEK İSSTİYORUM BANA HAZIRLADIĞIN GOĞUMGUNU PASTASI ÇOK GÜZELDİ (YEMEDİM AMA YEMİŞ KADA OLDUM ;) )

HARİKA BİR KARŞILAMAYDI.. SEVGİLİ HAYDEHORONA EKİBİNİN BİRKISMI DA ZİYARETE GELMİŞTİ ONLARADA BURADAN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM..

MAÇU ABİ SENDE ÇOK UĞRAŞTIN TEŞEKKÜRLER

HEPİNİZE TEK TEK TEŞEKKÜR EDERİM...

HEP İRLİKTE NİCE SENELERE İNŞALLAH..

SEVGİLİ REMZİ BEKAR AMCAMIN DA DEDİĞİ GİBİ 90 A KADAR YAŞARUM İNŞALLAH :)
      ;)

SEVGİLERİMLE....

NİLÜFER GÜLAS

=)
      Sevgili Nilüfet Yeğenim;

Bir yılı daha geride bıraktın. Umarım ki bu 1 yılın mutlu geçmiştir.
      Gelecek yaşgünlerinin sağlık, mutluluk, huzur, başarı, helalinden bol kazanç ve sevdiklerinle birlikte dha amutlu günler getirmesini diliyorum.

Remzi Bekar Dayım sana 90 yıl ömür dilemiş ama bence bikuçuk cimri davranmış.
      Ben sana Poginali Unzile Ebe'nun rekorunu kıracak kadar uzun yıllar diliyorum.

Not: Babana bir sor ki Unzile Ebe kaç sene yaşadi... Ben 100'lük dişlerin onun çıktığını ilk ve son kez onda gördüm.
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...
      110 muş galiba :D

MUTLU VE HUZURLU AYRICA SAĞLIKLI olduktan sonraa varsın bir sene yaşiyim.. 110 sene çile çekilmez daa:)

allah kimseyi felçli yaşatmasın bu arada ...

TEŞEKKÜR EDERİM ŞAKİR AMCA.. HEP BERABER DAHA ÇOK GUZEL GUNLERİMİZ OLUR İNŞALLAH...

BENİ YETİŞTİREN AİLEME EN BAŞTA ANNEME (9AY 15 GUN KARNİNDEN ÇİKARMAMİŞ BENİ BİDE USTİNE 20 SENE BU TEMBEL KEZLE UĞRAŞMİŞ :) ) VE BABAMA (EVİMİZİN DİREĞİ ARKADASIM ABİM CAMERAMAN BABAM) TEŞEKKÜR EDİYORUM SAYGI VE SEVGİYLE ELLERİNDEN ÖPUYORUMM...
      BENİ YETİŞTİREN AİLEME EN BAŞTA ANNEME (9AY 15 GUN KARNİNDEN ÇİKARMAMİŞ BENİ BİDE USTİNE 20 SENE BU TEMBEL KEZLE UĞRAŞMİŞ :))

9 AY 15 gün beklediğine emin misen ka? :D:D:D:D:D

Biri "Hemşin" dedi mi yerinde duramıyorsun. Horon, folklor, gezi, gece, yemek, televizyon koştur Allah koştur.
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...

İYİKİ DOĞDUN İYİKİ VARSIN

İYİKİ VARSIN İYİKİ DOĞMUŞSUN YOKSA SENİNGİBİ SAYGILİ
      SEVGİ DOLU İNSANI NERDEN TANIYACAKTIM.
      BANA TEŞEKKÜR EDİYOSUN ASIL BEN TEŞEKKÜR EDERİM.
      ZATİ BİZİM BOYNUMUZUN BORCİ ANLADIN SEN ONİİİİ...
      HERZAMAN GÜLÜCÜKLER YÜZÜNDEN EKSİK OLMASIN İYİKİ DOĞDUN
      İYİKİ VARSIN.

CVP: İYİKİ DOĞDUN İYİKİ VARSIN

Yazar: maculi Tarih: 04.02.2008 Saat: 16:35

İYİKİ VARSIN İYİKİ DOĞMUŞSUN YOKSA SENİNGİBİ SAYGILİ
      SEVGİ DOLU İNSANI NERDEN TANIYACAKTIM.
      BANA TEŞEKKÜR EDİYOSUN ASIL BEN TEŞEKKÜR EDERİM.
      ZATİ BİZİM BOYNUMUZUN BORCİ ANLADIN SEN ONİİİİ...
      HERZAMAN GÜLÜCÜKLER YÜZÜNDEN EKSİK OLMASIN İYİKİ DOĞDUN
      İYİKİ VARSIN.

teşekkür ederim abicim edicem tabiki.. sağol varol :) herzaman yanınızdayımm =)

CVP: Mutlu Yıllarr....

Yazar: gulten Tarih: 04.02.2008 Saat: 16:52

Nilüfer'cim....
      Hassas bir kalbi güzel ruhuyla bütünleştiren Hemşin güzeli....
      Yeni bir yıl yeni bir hayat yeni bir umut....
      Bu güzel yaşında başarılarının devamını diliyorum....

canım ablacım seni görmek çok güzeldi hemşinde daha çok görüşeceğiz inşallah tatliyum :) çok teşekkür ederim =)