Sabit Bölgemiz İçin Kampanya Başlatılmıştır

:) Bir yandan düsündürücü ve bir yandan Mutlu oldugumu ilk basta belirtmek isterim.

"Heyy gibi günler" diyerek Mesajima baslamak istiyorum :) Konuyu 2005'de acilmis olmasi ve bu son günlerde / aylarda ilgi toplamasi beni Mutlu etti :) Gerci 2005'den Bugüne kadar Internet Ortaminda Yöremizi en iyi sekilde temsil ettigmizi ve tanitdigimizi belirtmek isterim.

O günlerde bu kadar büyüyecemizi kimse bilemezdi ama Yöremizi temsil ve tanimakta SINIR tanimamaktayiz :) Bugün bile yöremizi halen tanitmak icin mücadele vermekteyiz :)

Ben bu konu basliginin var oldugunu unutmusum bile AMA Yöremizi tanitmaktan hic bir zaman vazgecmedim. Demem o ki bu konu üzerinde uzun süreden beri sahsimdan bir Proje sürmektedir. Umuyorumki en kisa zamanda hayata gecirebilirim :)

Saygilarla

Mutlu KOBAL
      şifa hn yazılarınızı titizlikle inceledim
      gerçekten sizde bukadar bilgi varmı??
      yoksa bir yerlerden kopyala yapıştırmı yapıyorsunuz??
      yazılar mükemmel emege her zaman saygı duydum
      sizede saygı duyuyorum vereceginiz bilgiler icun şimdiden TŞK
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!