Öneri - Teklif

Öneri - Teklif

Merhaba.

Siteniz ( yada sitemiz ) büyük bir başarıyla yoluna devam ediyor.
      Gördüğüm bir çok yöresel web sitesindeki olmayan resmiyet , burada had safhada ve görüyorum ki sitede bulunanların çoğu bunu hor karşılamıyor : iyiye işaret..

Önerilerim şu şekilde olabilir ;

- Bir kaç düzenlemeyle site biraz daha haber sitesi havasına büründürülebilir ; böylelikle güncel olaylar hakkında konuşmak için forumda daha çok konu açılır ve bu da demektir ki : daha çok yorum , tartışma , ortak akıl.

- Yöresel web siteleriyle ortak bir link havuzu oluşturabilirsiniz.

- Girişte üye olma linkini ben arayıp bulmakta zorluk çektim ( sanırım uzun süre girmedim ondandır )

- Kullandığınız forum scpriti ve portalı daha önce ben hiç kullanmadım fakat yenilik her zaman iyidir derler ve göze hoş gelir ; fakat tabii ki bu databaseyi yeni sisteme taşımak , yeni sistemi kurmak vs. ne kadar zor biliyorum.. Ve bir çok yöneticinin de bu işi hobi olarak yaptığını da tahmin edebiliyorum ama düşünülebilir..

Teklifime gelince ; ki bunu özel mesaj olarak da yazacağım yöneticilere ; bu başlık altında yorumlar açısından yönetime faydası dokunur diye açıyorum.

- Örnek verecek olursak ; ben : amatör olarak webmasterlik yapıyorum, dolayısıyla projelerim var.. Mesela okuduğum fakülte için yaptığım son websitesi veya arkadaşlık ortamı ve sanal alemden neler kazanabiliriz ? için yaptığım websitenin tanıtımını yapacağım bir " siteni tanıt " forum başlığı veya " değişken reklamlar " bölümü oluşturulabilir ve bu havuza tüm genç ve hemşehrilerimizin websitelerini ekleyebiliriz diye düşünüyorum..

Sakın , bizim yöremizde çok derler ya " seni çakal seni - beleş reklama konmak için yapıyon dimi " vb. gibi sözler söylemeyin ; ihtiyacim olduğundan değil , bir katkı olaağını düşündüğümden dolayı böyle bir teklifte bulundum..

Ayrıca websitesinde, emeği geçen herkese , benim N.KOBAL la tanışmama vesile olan herkese ; teşekkür ediyorum.

Başarılar.
      By iCon !..

İletisim : admin@titia.org

Kişisel Web Sayfam : www.hknkr.com

hoş geldin

sevgili hakan öncelikle hemşine hemşinliye rizeliye tüm karadenizliye hizmet ve birlik amacı güden kardeşliği sevgiyi paylaşımı ve dayanışmayı ön planda tutan sitemize kendi adıma hoş geldin diyorum.

yapacağın projeleri açarak yazarsan senin katkın kadar bizimde sana ve sitene katkımız olur tabiiki, bizler bilgilerimizi ve bildikleimizi paylaşmasını seven tamamen amtör ruhla yazı yazan yazmaya çalışan ,kırmadan dökmeden birlik beraberlik kardeşlik demokrasi cumhuriyet ve ATATÜRK çülüğün ön planda olduğu her türlü ortamada çalışmayı bilgi edinmeyi dostluk kazanmayı ve bu bilgileri paylaşmayı seven insanlarız .

bu tür güzellikler bağlamında birlik beraberlik ve dostluğu kendine şiar edinmiş sitemize tekrar hoş geldiniz der proje leriniz ve çalışmalarınızda başarılar dilerim

maksut demirciler namı diğer CUNDALI KANARYA
      Teşekkür ediyorum , önerimizden sonra kabul ederseler ; gereken açıklamayla beraber yazımı yazarım fakat önce beklemekte fayda var :)

Ayrıca ek bir önerim daha olabilir ;

- Hızlı Cevap seçeneği.

Ben göremedim , belki çok fazla araştırma yapmadan konuşuyorum ama , hem site trafiğini fazla kasmazdı , hemde üyeler açısından bir rahatlama olurdu.

Ben daha çok yorum bekliyorum sizden..
      By iCon !..

HEMŞİN KÜLTÜRÜ, YÖRESİ ...

ARKADAŞLAR SON GÜNLERDEKİ SİYASİ GELİŞMLER KARŞISINDA SİTEMİZDE GEREKLİ GEREKSİZ BAŞLIKLARLA GÖRÜNTÜ YORGUNLUĞUNA SEBEP OLUNMAKTADIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM...

BAZI KONULAR ORTAK BAŞLIKLARDA ZATEN KONUŞULURKEN HEMŞİN KÜLTÜRÜ, YÖRESİ İLE İLGİLİ OLMAYAN BU BAŞLIKLARLALA SİTEMİZ GERÇEK AMACINDN UZAKLAŞABİLECEKTİR...

DİKKATLERİNİZE...

H.Ş.
      " akıl ve gönül ; insan ...
      Sn. Kara,

ilk basta Öneri ve Teklifinize gec cevap verebildigim icin özür dilerim.

Yönetim ve Üyeler olarak Sitemizde belirli bir seviyede olmasini herzaman arzulamisizdir. Bu konuyada cok deger verdigimizide belirtmek isterim. Önerilerinizi siralamissiniz. Sizede bu siraya göre cevap vermek istiyorum:

1. Sitemizde "Yöremizden Haberler" ve "Haberler Bölümü" mevcuttur. Düzenlemeye bakarak ne gibi faydalarimizin olacagini ortaya koymak gerekecegini düsünüyorum. Sonuc irtibari ile Sitemizde daha fazla Yöresel hava vermek istiyoruz.

2. Sitemizin sol taraftaki Menü'de "Linkler" Bölümü mevcttur. Bu yerde Ilcelerimizin Dernek, Kaymakam, Dernek Siteleri mevcuttur. Devaminda bir kac Kategoriye ayrilmis Yöresel Sitelere yer verilmistir. hemsinliyiz.biz/linkler.php

3. Misafir olarak Yandaki Menü'de görebildiginiz kadari ile "Kayit Ol" kirmizi renk ile oldukca belirtilmek istenmistir.

4. Sitemizi 2005 Yilinda Yayina sunarak ilk Adim ile birlikte "Freeware" Forum Ve Portal'lardan sakindik. Yöremiz icin daha kaliteli birsey sunabilmek icin Sitemiz Lizansli bir Forum Sistemidir. 2002 edindigim tecrübe sonucu suan kullanimda oldugumuz Forum en güvenilir Forum Sistemlerinden biri oldugunu belirtmek isterim. Ayriyetten Forum Sistemini en iyi sekilde kullanimina sahibim. Yenilik herzaman iyidir. Sitemizin tema degisikligi konusunda sadece Forum Version degisikliginde yaptigimizi belirtmek isterim,o bakimdan suan kullandigimiz Tema 2. Temadir.

Sitemizde Teknik olarak gelistirilmektedir. Baska Sitelerde bulunmasi zor olan scriptler Sitemizde kullanilmaktadir.

5. Bizler Yöremizin Insanina ve Genclerine herzaman destek olmussuzdur. Yöremiz ile alakasi olan yada olmayan Sitelerin tanitilmasina karsi degiliz ve olmadik, karsi oldugumuz tek sey ise abartilmasidir. "Siteni tanit basligi" yerine "Reklam basligi" daha fazla ve genis kitleyi ulasacagini düsünerek daha faydali olacagini düsünüyorum. Bu konuyu biraz daha acabilirsek iyi olur.

6. Hizli Cevap secenegi Sitemizde ilk zamanlar mevcuttu. Sitemizin Özel Mesaj'i oldugu icin bu tür bir Hizli Mesaj Servici kaldirilarak Özel Mesaja daha yogun ilgi gösterilmistir.

Elestiri Ve Tekliflerinizi beklemekteyiz.

Ilginiz ve alakasinizdan dolayi Tesekkür ederim...

Saygilarla

KOBAL
      Selam

İlk 2 şık , benim yazdıklarımla alakalı değil ; fakat öyle anlamış olabilirsiniz.

Ben giriş ekranı için bu ifadeyi kullandım , kullanıcı adı ve şifre gir bölümü yine yandaki menüde ilk seferde görüntülenebilirdi ; bununda sisteme katkısı olurdu küçükte olsa :)

Hazır ve ucuz sistem kullanmadığınızı biliyorum.
      Kullandığınız sistem alman bir sistem ve uygulama alanı evet çok geniş.
      Hatta yeni versiyonu bile çıktı :)
      Geliştirildiği için , yararlı.

reklam başlığı veya başka birşey... isim üzerinde durmak istemedim. herhangi birşey olabilir ; sonuçta amacımıza hizmet etsinde.

Forum için hızlı cevağtan bahsettim ve bunun yararı - zararları da var tabi...
      Ama daha fazla katılımı sağlayabilir ve sisteme fazla yüklenilmez.

Kolay gelsin..
      By iCon !..