Onlarda Ümitle Bekliyor

Onlarda Ümitle Bekliyor

Sy:hemsinli vatanında buyumus ve buyumese bile hasretiyle yanmıs kavrulmus hemserilerimiz.
      Sizlere bu konu hakkında once bir seyler soylemek istiyorum konun
      icerigi hakkında:
      Bizim bir arkadasımız tek basina bir yardım kanpanyasi baslatmıs ve tek basina boyle guzel bir is icin onu canı gonulden tebrik ediyorum
      ve dusundum ki bu konuyu sizlerinde bilgisine sunayim bellimi olur belki bir kitap kazanmıs olurlar veya bir kalem.veya kısın giyebilecekleri bir ayakkabı.
      neyse ben sadece elciyim sizlere iletme dusuncesi benden olan bir elci
      size bize gondereceginiz kitaplarin ulastıracagımız okullarin bilgilerini veriyyorum

ADIYAMAN-PALANLI KÖYÜ İ.Ö.O
      İLETİŞİM
      MUSTAFA BEKAR
      05362226108
      MAİL:mbekar46@hotmail.com

HAKKARİ-IŞIK KÖYÜ İ.Ö.O
      İLETİŞİM:0438 253 20 61 olaşa billeceğiniz cep tlfnum 05377133445
      berk98_tetik@hotmail.com

DUMLUCA İLKÖĞRETİM OKULU DUMLUCA KÖYÜ DERİK- MARDİN
      TELEFON:
      05055957164
      GMAİL:yusuftrn@gmail.com

Güzelli Köyü GÜROYMAK/ BİTLİS
      E-posta Adresi: guzellikoyu@hotmail.com
      TEL: 05057470688- 05367929885
      Mehmet YALÇIN
      Müdür Yetkili Öğretmen

konuyu benden cok yakından takıp etmek icin
      size birde link birakiyorum.
      ONLARDA YAVRULARİMİZ CEHALETTEN KURTULMAYA CALİSAN YAVRULARİMİZ

forumunbiri.com/yardimmmmmm-t1882.html?t=1882

BU BİLGİLERLE UGRAMAM DİYORSANIZ size kendi adresimi vereyim
      kargolayin sizin yerinize ben ileteyim
      adres:
      yeniköy mah. carşı cad
      merkez iş hani no:6 kat:3
      RİZE
      TEL:0532 604 51 77
      Ziya kardeşim; öncelikle arkadaşını ve seni bu güzel düşüncenizden dolayı canı gönülden kutlarım. Konuyu çok az kişi okumuş niye acaba bilmiyorum, oysa bizim insanlarımızın bu tür yardım işlerinde daha duyarlı olduklarını biliyorum. Ben kendi adima elimden geldiğince bu küçük yavrularımıza kızlarımla bir şeyler göndermeyi düşünüyoruz.
      Teşekkürler Ziya kardeşim.

yüreklere sağlık

slm yüzü yüreği can dostlar abim sen harikasın ya ben böyle bir yazıyı beklemiyordum açıkçası.yazdıkların için yüreklerine sağlık... Rabbim yardımcın olsun her konuda amin...

dostlar size biraz kampanyadan bahsedeyim ben ziya abimle konuştum ve fikri önerdim sizlere iletmesini istedim ve bu kampanya için bir çok siteden yardım bekledim ve öyle sevindimki bir kaç gün içinde herkesten tam destek geldi.inş sitemizde de öyle olur.biz adıyamanı seçtik okul olarak.öğretmenimizle konuştuk ve sağolsunlar ilk kitaplarımız ulaştı bile.sizlerden ricam bir kitapta olsa desteğinizi esirgememeniz.

Bazen bizi birbirimizden ayıran şeyler öyle küçük görünüyorlar ki ama sonuçlara baktığımızda aramızda uçurumlar olmuş.olan hiçbirşeye sırtımızı çevirmeyelim.bunlar bizim gerçeklerimiz.hepimiz gökkuşağının ayrı renkleriyiz unutmayalım.

yaşamak tek bir ağaç gibi hür ve özgürce ve bir orman gibi kardeşcesine...

şimdiden YÜREKLERİNİZE SAĞLIK...

CVP: onlarda ümitle bekliyor

Yazar: AZE_76 Tarih: 17.05.2008 Saat: 14:52

desteğine sağlık şimdiden istediğimiz kitaplar hikaye roman araştırma kitapları...

Ben de bu konuyu şimdi okudum.Bu güzel davranışlarınızdan dolayı sizlere kendi adıma teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
      Sanırım bende şimdilik iki roman verebilirim.
      Bir sürü lise ders kitabı var elimde ancak eskisi gibi değil okul kitapları zaten dağıtılıyor öğrencilere okullar tarafından.
      Test kitabı da olursa bu konuda da ihtiyaç varsa elimden geldiğince yardım edebilirim.
      Bu gibi önemli konularda emeği geçen , emek vermese bile yürekten destek veren herkesten Allah razı olsun.

Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten, affet SEN' den habersiz aldığım her nefesten... __ N. F. Kısakürek __

onlarda ümitle bekliyor

yüreğine sağlık bahar bir tanede olsa inan desteğini görmek yeterli.adreslerimizi tekrar vereyim.

adıyaman palanlı köyü ilköğretim okulu mustafa bekar

trabzon akçaabat sarıtaş ilköğretim okulu serap saka

roman,hikaye araştırma kitapları ihtiyacımız olan kitaplar öğretmenlerimiz bunları istiyor...
      YÜREĞİNİZE KOSKOCAMAN SAĞLIK OLSUN... KİTAPLARI DİREKT VERDİĞİM ADRESLERE ULAŞTIRMANIZ MÜMKÜN SİZ YOLLADIĞINIZDA YARDIMLARINIZI BENİ BİLGİLENDİRİN YETER Kİ BENDE OKULDAKİ ÖĞRETMENİMİZLE KONUŞUP HABERVEREYİM KARŞILASINLAR KİTAPLARIMIZI NE KADAR KİTAP OLURSA OLSUN ELİNİZDE BİR TANE BİLE OLSA EMİN OLUN ÇOK YÜREĞİ AYDINLATACAK...
      CANLAR artık ben olmayacağım sitede ziya abimlede konuşacağım kampanyamıza devem ediyoruz tabiki.gerekli bilgileri artık ondan alacaksınız.yanlış anlaşılmak hiç hoş şey değil özellikle yanlış anlaşılıp bilmeden konuşmak ön yargılı davranmak en kötüsü bunu unutmayalım olurmu.ne olursa olsun sevginin oluşturduğu ortam en sıcak olandır.geyik muhabbeti heryerde her fırsatta her mekanda yapılabilir. tanıdığım tanıştığım herkes hakkını helal etsin benim hakkım varsa helaldir.

dide özellikle teşekkürlerrrrrrrrrrrrr

YÜREĞİNİZE SAĞLIK...
      sevgili AZE varsa hakkımız tabiki helal olsun..ama gitmek niye,,sizler çokgüzel ,hayırlı bir olaya elçilik ettiniz,,yanlışanlaşılmalar olduysa ve seni üzdülerse ,,sakınüzülme ,aramızdan gitme,, güzelişlere devaam et,gerisini boşver.. esas ben sana çoook teşekkür ediyorum vesile olduğun için tabiki ziyayada..ufakta olsa faydamız olduysa nemutlu..böyle biolayı başlattığın için senin yüreğine sağlık..
      " Bir Sevdadır Hemşin , Çamlıhemşin "
      Rabbim bu kardeşimizden razıdır diyorum.
      Ama neden boyle oldu anlamıs degiliz.Böyle bir isin icinde ne olabilirki.
      benim aklima cekemezlik geliyor.ama dusunuyorum hemsinli olupta boyle bir durumu kıskanak biri cıkarsa tanımak isterdim.Bu durumu geri ket vuracak konu nasil olabilir aklım hayalım almiyor.
      Neyse biz yolumuza devam edelim leyla kardesimede bana boyle bir durum vesilesi oldugu icin vede sizlerden dogan testekleriniz icinde cok tesekur eder saygılarimi sunarim.
      Bu konu hakkında ben elimden gelen yardımı yapmaya hazirdim yinede hazirim.yanlız bu konuda adresimi rizenin adresini yazmıstım ikamet ettgim yer degişmiştir yeni adresimi size belirtecem.
      sayet rizede olanlar halen eski adresime gidebilirler benim adima o ktaplari birakabilirler ben o kitaplari kendi yerlerine teslimatini yapariz.

birinci adresim rahat bulunma acisindan:
      HEMŞİN-ÇAMLİ HEMŞİN DEREGİ HER PAZAR ORDA BULUNURUM
      İS ADRESİM:
      ÇAĞLAYAN MAH.VATAN CAD.LEVENT SOK:
      NO:2/1
      KAĞİTHANE/İSTANBUL

ONLARDA UMUT BEKLİYOR UNUTMAYİNİZ
      ONLARİN BİZDEN COK İHTİYACLARİ VAR:

SELAM VE SAYGILARIMLA
      ZİYA OKAN