Sabit Yüzyılın Nasihati

Mükemmel...

Öncelikle; geçmişimizdeki unsurların(nasihat, vb.), bu ve buna benzer kayıtlarla günümüze ulaşması çok güzel.

Bu videoyu izledikten sonra kendimize bir nevze de olsa ders çıkarabilirsek ne mutlu!...

Paylaşım için teşekkür ederim.

Saygılarımla...
      Hayat, bir ipin iki ucu arasındadır. Ya baş ucundasınız, ya son ucunda...

Bilal ÇAKIR

ALLAH SENİ PİR ETSUN OĞUL.

sagol nilüferim...
      36 - Allah'a ibadet edin ve O'na hiçbir şeyi ortak koşmayın. Sonra anaya, babaya, akrabaya, yetimlere, yoksullara, akraba olan komşulara, yakın komşulara, yanında bulunan arkadaşa, yolda kalanlara, sahip olduğunuz köl elere iyilik edin. Şüphesiz Allah, kibirlenen ve övünen kimseyi sevmez.... nisa süresi 36.ayette belırtıldıgı gıbı buyuklere hurmet etmek kadar onemli bireşy yoktur sevaceksın sayacaksınkı sevılıp sayılasın.....ALLAH büyüklerine saygı duyandan sevıp sayandan razı olsun
      "ee torunlerum, beni unutmaan, her vakit rehmetumi verun" :(

Ninemizin ağlamaklı sesi beni de ağlattı... Duygulanmamak elde değil..

Nur içinde yat, mekanın cennet olsun inşallah nine..

Allahın rahmeti seninle olsun..

İnşallah bu videoyu gören herkes dileğini yerine getirip bir fatiha ile sana rahmet verir..
      GECMİŞİNİ BİLMEYEN GELECEĞİNİ HESAPLAYAMAZ ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM TÜM ÖLÜLERİMİZE MEKANLARI CENNET OLSUN SÜPER BİRŞEY İBRETLİK.
      Düşmez kalkmaz bir Allah gülüm, düşeriz Elbet!..
      Ama biz düşersek Bir yağmur damlası gibi Yaprağa,
      "Vatan Sağolsun" diyen Mehmetçik gibi Toprağa Düşeriz!..
      Düşmeyiz Namerdin Ayaklarına!..
      Bir Hüzünlü Türkü olupta yarin Dudaklarına Düşeriz...
      Ne mutlu büyüklerinin sözünu dinleyip, aynı yolda devam eden dostlara.
      ALLAH bizleride büyüklerini sayan, küçüklerini sevenlerden eylesin.

Nilüfer kardeşımızede çok teşekkür ederim bu güzel vıdeoyu bizlerle paylaştığı için.ALLAH sizdende razı olsun.

Bize bu güzel nasıhatları veren Ninemize ALLAH'tan rahmet diler menanı cennet olsun.Ahirette peygamber'imizin (s a v) sancağı altında olanlardan eylesin (amin)

ALLAH'A EMANET OLUN

pocar
      Bizim sözümüz DOSTA tatlı, DÜŞMANA kurşundur
      NAMERTE hançer, canımız DOSTA feda, DÜŞMANA beladır.

SEVDAMIZSA YÜCEDİR NE ALINIR NEDE SATILIR
      Yazar: pocarınalaettin Tarih: 19.04.2008 Saat: 12:46

Ne mutlu büyüklerinin sözünu dinleyip, aynı yolda devam eden dostlara.
      ALLAH bizleri de büyüklerini sayan, küçüklerini sevenlerden eylesin.

Nilüfer kardeşımızede çok teşekkür ederim bu güzel vıdeoyu bizlerle paylaştığı için.ALLAH sidende razı olsun.

Bize bu güzel nasıhatları veren Ninemize ALLAH'tan rahmet diler mekanı cennet olsun.Ahirette peygamber'imizin (s a v) sancağı altında olanlardan eylesin (amin)

ALLAH'A EMANET OLUN

pocar
      Ben de bu sözlerin her birine katılıyorum.Bu videoyu dinlerken aklıma birçok şey geldi ve duygulandım gerçekten.Nilüfer hanım Allah sizden razı olsun bu güzel videoyu bizlerle paylaştığınız için.Bu yüreği güzel nineme de Allah'tan rahmet diliyorum, mekanı Cennet olur İnşallah.(Amin.)

Hepiniz Allah'a Emanet olun.

Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten, affet SEN' den habersiz aldığım her nefesten... __ N. F. Kısakürek __

Yazar: poginali Tarih: 19.04.2008 Saat: 14:31

ben teşekkür ediyorum seyrettiğiniz için..gerçekten de etkileyici bir video..bunun gibi daha birçok video vardır elbet..

büyüklerimizin kıymetini bilelim,onlar hala hayatteyken bu gibi videolara kaydedelim,onlardan öğrenecek çok şeyimiz var..videolarla onları ölümsüzleştirelim..

saygılarımla..
      evt hakısın hiçkimse hayttan ken kıymet bilmez ,bu doğru bir kez daha kutlarm seni ,konu güzel.eğer konuyu açarsak bu konuda herşey bulabirz ? ve bu konu bir çok duygularımızı kabrttı ,devamı gelmesi dileğiyle...