2008 Hemşin Piknik Tarihleri

ankara'dan gidecekler

HAYDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE HORONAAAAAAAAAAAAAAA

28-29 Haziran 2008 BOLU- GÖLCÜK HEMŞİNLİLER ŞENLĞİ PİKNİĞİ

................H A S R E T L İ K ....... B İ T İ Y O R...............................

Rizenin GÜNEŞİYİZ
      Denizin DALSAYIYIZ
      Yaylanın SİSYİZ
      Tulumun NEFESİYİZ
      BİZ HEMŞİNLİYİZ
      ...........................................................................

.....................
      Hemşinliler (HOY-TUR) Kulubü Derneği
      Ankara Danışma : 0 312 250 52 43
      gsm: 0 532 744 26 53
      ...(alituran53@hotmail.com)/ (kadirturan5306@hotmail.com)
      Elumi tuttuğun an/derum ben cennetteyim/yar akluna gelursam/kalbinun içindeyim
      Sewduğumun hasreti/kalpten aşaği akar/sewdam artık yanımda/ölüm gelse kim takar
      Tüm Haklarım Saklıdır©
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ²¹°06¹³53²¹³ °¹²¹³
      Şiddetle tavsiye ediyorum gidebilenler gitsin.Bu sene gidemiyorum ben :(

Ama cok güzel oluyo biraz yorucu oluyo ama o yorgunluk bile cıkıyo.Hele boluya girdigimizde sabaha karşı aldığımız o sıcak ekmek of of offffff .

Volkanum benim yerimede gez dolaş gölün etrafını tulumla dolaşırken beni unutma ben aklına gelince adımı an öldürürüm yoksa seni :P

Umarım iyi eglenirsiniz gerci buna şüphem yokta.Kadir amca ve ali gercek bu işi en güze4l şekilde yapıyo ve hakkını da veriyolar.

Hepinize iyi eğlenceler :( :(
      Herşeyi Affet Ama Sahte İnsanı ASLA..!!!
      Yazar: Hmehtapbilici Tarih: 26.06.2008 Saat: 23:02

Şiddetle tavsiye ediyorum gidebilenler gitsin.Bu sene gidemiyorum ben :(

Ama cok güzel oluyo biraz yorucu oluyo ama o yorgunluk bile cıkıyo.Hele boluya girdigimizde sabaha karşı aldığımız o sıcak ekmek of of offffff .

Volkanum benim yerimede gez dolaş gölün etrafını tulumla dolaşırken beni unutma ben aklına gelince adımı an öldürürüm yoksa seni :P

Umarım iyi eglenirsiniz gerci buna şüphem yokta.Kadir amca ve ali gercek bu işi en güze4l şekilde yapıyo ve hakkını da veriyolar.

Hepinize iyi eğlenceler :( :(

CANIMM SAĞOLESEN GÜZEL DÜŞÜNCELER İÇİN... EMİN OL Kİ PİKNİK SİZLERLE DAHA DA GÜZEL OLURDU NEDELİM SAĞLIK OLSUN...

GÖLCÜK PİKNİĞİNE / GİDİYORUM ARABAYLA
      YORGUNLUĞUN TADINI/ CIKARIYORUM HORONDA
      DUDU DUUU Lİ DUUUU.... SABAHA BUDUR

.....................................
      VOLKANIM KARDEŞİMM GÖRÜŞÜZÜ SENLEEE...