Sabit Ayderdeki Eviniz (Doğaharikası Pansiyon)

Ayderdeki Eviniz (Doğaharikası Pansiyon)

AYDER’DEKİ EVİNİZ,

Doğaharikası pansiyon olarak prensibimiz; güler yüzlü, kusursuz misafir memnuniyeti oluşturmaktır. Bunu için Doğaharikası pansiyon Kalite Kontrol ve Misafir Memnuniyeti Programı uygulanacaktır.

Sosyal alanlarda elektrikler ve aydınlatma devamlı açık olacak ve kapatılmayacaktır.

Pansiyon Departman amirleri ( F-0 F&B – H&k ) kusursuz hizmet anlayışında bulunmayı amaç edinmiştir.

Ayder’deki eviniz olmayı amaçlayan Doğa harikası pansiyon ; 14 oda 30 yatak kapasitesine sahip olup, üç kat üzerine inşa edilmiştir.

ODALARIMIZ :

1.KAT : 4 oda da duş wc mevcut olup, siz misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

2.KAT :6 oda 1 alafranga tuvalet 1 alaturka tuvalet ve her ikisinde duş mevcuttur.

3.KAT : 4 Oda 1 alafranga tuvalet 1 alaturka tuvalet ve her ikisinde de duş mevcuttur. Mutfak müşterek kullanılır.

Pansiyonumuz bünyesinde kablosuz modem ile sınırsız internetten faydalanma imkanı sağlanmaktadır.

Konaklamalarımıza sabah kahvaltısı dahildir, akşam yemeklerimiz istek üzerine hazırlanmaktadır..

Şelaleye manzaralı bahçemizde çayınızı yudumlarken eşsiz manzaranın tadını çıkara bilirsiniz..

Akşam yemeklerinden sonra tulum eşliğinde Hemşin horonlarının keyfini çıkarabilirsiniz..

KONAKLAMA FIYATLARIMIZ :
      BB : SABAH KAHVALTILI : 40.00 YTL
      HB :AKŞAM YEMEKLİ : 55.00 YTl

40 kişilik guruplara yemek hizmeti verilir..

NOT : ÖGRENCİ İNDİRİMİ UYGULANMAKTADIR.

Adres :
      Şehit Aktuğ Caddesi No:45
      Yukarı Ambarlık-Ayder - Çamlıhemşin-RİZE

Gsm : 0537 221 61 86 - 0533 389 29 70 - 0535 833 61 58
      Fax:0464 657 21 34 -

Gürkan Gülbahar
      Hayırlı uğurlu olsun Kuzen,

Bol ve bereketli kazançlar dilerim..

Allah mahçup etmesin.

Müşterilerin menmun kalacağna eminim..

Hele akşam yemeğinden sonra senin güzel tulumun eşliğinde horon oynamak eminim çok keyifli olacaktır..

Nasipse Ağustosta ordayım..

Yaşa tulum, yaşa Hemşin!...
      Resimler
      • y1plXG2bVOLxi0T86SfIxcL59vPw0a4Nu5lszlWuL8WsDROQIWtnjczZ3JlszrDX0vN57PXDfvGK4M[1].jpg

89.32 kB, 0×0, 854 defa görüntülendi
      Güzel dıleklerın ıcın tesekur ediyorum .Tüm hemserilerimizi ve hemşini seven İnsanları daha iyi anlamak ve daha iyi ağırlamayı amaç edindik.
      Bunun için elimizden geleni yapmaya hazırız..AYDERDEKİ EVİNİZ dedik , çünkü gelen misafirlerimizi evındekı huzuru bulabılmesını ve o yogun şehir hayatını bır an olsun unutturmayı amaçladık.
      TÜM HEMSERİLERİMİZİ ÇAYIMIZI ICMEYE BEKLIYORUZ..
      Resimler
      • S6300078.jpg

42.44 kB, 0×0, 910 defa görüntülendi
      geç kalınmış bir dilek olucak ama ,, hayırlı uğurlu olsun doğa harikası pansiyon ,,, Allah bol kazançlar ,, hayırlı müşteriler versin..(( bizim gibi çoksesli vermesiiin ;) :tongue: ))

Ayder deki Eviniz demişsiniz,, çokdoğru ,,evimizdeki rahatı,,hatta daha fazlasını bulduk,,bu rahatı sağlayan sizlere burdanda çooook teşekkürler..

güler yüzlü ,espri yüklü ,hoş sohbetli , tulum , horon ziyafetli ,yeşile ve maviye doyabileceğiniz , harika bir tatil istiyorsanız,,doğa harikası memleketimizde ,, doğa harikası pansiyona mutlaka gidiiinnn...
      Resimler
      • 4.gif

6.47 kB, 92×69, 632 defa görüntülendi
      • 8.gif

5.34 kB, 92×69, 631 defa görüntülendi
      " Bir Sevdadır Hemşin , Çamlıhemşin "

DOĞA HARİKASI PANSİYONUNDA Kİ ,HARİKA İNSANLARA TEŞEKKÜRLER...

YILLARDIR,ANNEM VE BABAMIN DOĞDUĞU MEMLEKETİMİZİ GÖRMEK İSTİYORDUK..BİR TÜRLÜ KISMET OLMAMIŞTI...AKRABALARLA BERABER HER KIŞ GİDELİM DİYE KONUŞURDUK...YAZ GELİNCE BU DÜŞÜNCEMİZ GERÇEKLEŞMEZDİ...BU YAZ ANNEM GİTMEK İSTEDİĞİNİ BELİRTİNCE...BU DÜŞÜNCENİN ÜZERİNE YOĞUNLAŞTIM..AKRABALARA FİKRİMİZİ İLETTİM...GİTME KARARINI VERDİK...
      ORGANİZASYON İŞİ BANA DÜŞTÜ...ÖNCELİKLE KALACAĞIMIZ YER AYARLANMALIYDI...BABAMIN KÖYÜ ÇİNÇİVA'YA GİTMİŞ OLAN AKRABAMIZI ARADIM...15 KİŞİLİK BİR GRUP OLARAK GELECEĞİMİZİ..BİZE AYDER' DEN KALACAĞIMIZ UYGUN BİR MEKAN AYARLAMASINI İSTEDİM...SAĞOLSUN HEMEN İLGİLENDİ...ARAŞTIRMALARI SONUCUNDA DOĞA HARİKASI PANSİYONA GİTMİŞ VE BİZE UYGUN OLDUĞUNU BELİRTMEK İÇİN BENİ TELEFONLA ARADI...BENDE ÖZELLİKLERİNİ SORDUM,ÖZELLİKLERİNİ BELİRTTİ...TAMAM DIR DEDİMM...HEMEN REZERVASYONUMUZU YAPABİLİRSİN...
      DAHA SONRA GİDECEĞİMİZ ARACI AYARLADIM..30 TEMMUZ'DA SAKARYA'DAN YOLA ÇIKTIK...31 TEMMUZ'DA AYDER' DE DOĞAHARİKASI PANSİYONA GİTTİK...EŞYALAR ODALARA YERLEŞTİRİLDİ..DAHA SONRA GURUP BAŞKANI OLARAK, PANSİYONUN İŞLETMECİLİĞİNİ YAPAN ,ŞABAN BEY VE GÜRKAN BEY'LE TANIŞTIM...RAHAT ETMEMİZ İÇİN PANSİYONDA NE GEREKİYORSA HİZMETİMİZDE OLACAĞINI SÖYLEDİLER...BU SICAK İLGİ BENİ MEMNUN ETTİ...PANSİYONUN BİR KATI TAMAMEN BİZE AİTTİ...5 GÜN KALDIK...GÜNDÜZLERİ PROĞRAMIMIZDA GEZİLECEK YERLERE GİDİYORDUK..AKŞAMLARI PANSİYONUMUZA DÖNÜYORDUK...
      AKŞAMLARI GÜRKAN BEY TULUM ÇALIYOR...ŞABAN BEYİN YÖNETİMİ İLE HORON OYNUYORDUK...AYDER'İN MUHTEŞEM DOĞASININ İÇİNDE ,DOĞA HARİKASI PANSİYONDA BİZİM EVİMİZ GİBİ OLMUŞTU...İŞLETMECİLERİNİN YAKIN İLGİSİ HERŞEYE DEĞERDİ..KALDIĞIMIZ SÜRE İÇİNDE ,HAVA YAĞMURLU VE SOĞUKTU AMA BİZ HEM GEZİP, HEMDE EĞLENDİĞİMİZ İÇİN ,HAVA DURUMU BİZİ ETKİLEMEDİ...
      BEN BU SİTENİN ARACILIĞI İLE KARADENİZİN O MUHTEŞEM GÜZELLİKLERİNİ GÖRMEK İSTEYİPTE AYDER'E GİDECEK İNSANLARA TERCİH EDECEĞİNİZ MEKAN DOĞA HARİKASI PANSİYON OLSUN DİYORUM..ŞAYET KENDİNİZİ EVİNİZDE HİSSETMEK İSTİYORSANIZ...
      BEN BURDAN ŞABAN BEYE, GÜRKAN BEYE,YALÇIN BEYE VE HURİYE HANIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM,SAYGILARIMI SUNUYORUM...
      YALÇIN BEY YARIN AKŞAM ,ÇOK SEVDİĞİ İNSANLA EVLENİYOR...MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN...DARISI DİĞER BEKARLARA DİYORUM...HER SEVENİN MUTLULUĞU TATMASI DİLEĞİMLE....
      HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN,ESPRİLERİNİZLE DE HAYATIMIZA RENK KATTINIZ...
      O KADAR ALIŞMIŞTIK Kİ AYRILMAK ÇOK ZOR OLDU...KISMET OLURSA TEKRAR GİTMEYİ ÇOK İSTİYORUZ...YÜREĞİ GÜZEL İNSANLAR, HERŞEY YÜREĞİNİZİN GÜZELLİĞİNCE OLSUN...YÜREĞİNİZİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİDİN...HAYIRLI ,BEREKETLİ BOL KAZANÇLAR DİLERİM.YÜCE RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN..
      ALLAH'A EMANET OLUN...
      ÖZDEN ENGİN