Çavuş İbrahim KORKMAZ(Yeyleci) SSK(Zuğa) Emret Komutanım :):):):

Çavuş İbrahim KORKMAZ(Yeyleci) SSK(Zuğa) Emret Komutanım :):):):

ibo,sut kardasum sonınde geldı hemı askerlugun(sen ne ara boyudun :D :D)saka maka herkes asker oldı ya ankara bosaldı anasını. ıns tez bıter 15 ay gelursen bır an evvel,vedan gıbı geldugun gun da yıne hep bıle oluruz.askerde da kurtulmemezsen bızden gercı gene rahat deılsen sut kardesun pesunde olecek :D
      oyy yazemerom daha bıse ne kadar zormıs bu ıs ya :( :(
      kardesum sımdıden hayırlı tezkereler sana tez bıtur cabuk gel ....
      SEVGİLİ KARDEŞİM İBRAHİMİME ALLAH'TAN HAYIRLISIYLA ASKERLİGİNİ YAPIP TEKRAR ARAMIZA DÖNMESİNİ DİLİYORUM KENDİSİ OLMASADA KALBİNİN VE YÜREGİNİN BİZLERLE OLDUGUNU BİLİYORUM BİZLERDE ASKERLİGİ BOYUNCA HERZAMAN ONUN YANINDA OLDUGUMUZU BİLMESİNE ZATEN GEREK YOK ÇÜNKÜ HER ASKER KARDEŞİMİZ GİBİ İBOMUNDA YANINDA OLCAGIZ

ALLAHA EMANET OL İBOM
      wayyy canina yaaa dha dun alt sayfede doum gunumi kutlien uşakk ee gidii sen da mi asker oliceksen yaa...2-3 ay oncesi sen da kuçucuk bişeidunn hoşi şindi kalk askera git tobe estooo :D :D
      neisa 15ay deduun hiç bişe deil askerluk nedur ki yaa bi iki yat kalk en fazla surun okada...(kezler ne anler seslerini duyer gibiyim ama anlioruz az buçuk :tongue:)
      komutanlara ben zuğaliyim dedun mi direk yatiş werurler rehetsin yanee :D oy ne gulmiştum ya doktor ssk lımısınz dio bu da yok ben zuğaliyim.. :D :D hayde kardaş allah heyrli tezkerelr nasip etsun..
      .*~.SomeWhereIBeLong.~*.
      SÜT KARDASUM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.DÜN İYİ EĞLENDİK İNŞALLAH 15 AY SONUNDADA AYNI PERFORMANSLA DÖNÜCEM ARANIZA.SİZDE KENDİNİZİ KOLLAYUN HEMİ BEN YOĞİKEN.VUKAAAT DUYMEYİM BURALARDA:)

FATİH ABİ MUSTAFA KARDEŞİMİZİ HİÇ YANLIZ BIRAKMADIN ASKERLİĞİ BOYUNCA.BU BANA YETTİDE ARTTI.YÜREĞİNİN GÜZELLİĞİ YETER ABİ SENİN.AMAN Bİ PUŞİLİ BULURSUN FLN BEN ASKERDEYKEN DÜĞÜNE BENİ BEKLEYESEN :)ALLAH A EMANETSİN ABİ.

BOBOLA TEŞEKKÜR EDERİM BACIM.EVET DAHA 2-3 AY ÖNCE İZMİRDEYKEN KÜÇİLİKTUK İKUMUZDA.AMA O ZAMANDAN BU ZAMANA EPEYİ Bİ BOYUDUK:)HAYIRLI DİKLERİN İÇİN TEŞEKKÜRLER

AZ ÇOK SİTEDE HAKKIMIZ GEÇEN HAKKININ GEÇTİĞİ İNSANLARDA VARDIR.HAKKINIZI HELAL EDİN.ALLAH A EMANETSİNİZ...

HERKESE TEŞEKKÜRLER HAYIRLI DİLEKLERİ İÇİN!!!
      460 gün...
      hem senın hemde senı sevenler ıcın cok uzun gıbı gorunsede sayılı gun tez gecer derler tek basına degıl senı sevenlerle sayıcaksın o safagı...
      iyiki var oldun hayatımda ıyıkı varsın...
      sapasaglam gıdıp donmen dılegıyle kendıne cok dıkkat et önce kendın sonra sevenlerın ıcın ;)
      bu gönül uyandı
      bu sabah yeniden başladı ;)

"ASKER OCAĞI, PEYGAMBER OCAĞIDIR"

HAYIRLI TEZKERELER DİLİYORUM İBO...

HAYIRLI GİDİP HAYIRLI GELESİN CANIM KARDEŞİM.

GECELER SENSİZ..GECELER SESSİZ OLACAK ANCAK... EMİNİMKİ BU KUTSAL GÖREVE SEVE SEVE GİDİYORSUN... BÜTÜN ANALARIN DUASI SİZİNLEDİR... ALLAH'IM BÜTÜN MEHMETCİKLERİMİZİN VE SENİN YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN... GÜLE GÜLE GİDİP GÜLE GÜLE GELESİN İNŞALLAH...
      ........................
      vayyyyyy torunumun çömez torunu :D neriya gidiyon la :D kenandan değilise bi uşak bile 270 güne doğuyor 460 bitermi anokta...:D:D:D:D:D git gel kardaş darlanma biliyonki biz her seninleyiz.oki şemsiye açeldi kapama 460 gün :D ama açeluktede başunga-aman yağmasun doliiii hesabi olmesun :D ha bide şeyun mücadelesini werecez sen gelene kadar kapali ortamlarda sigara içelmiyecekya,kapali ortamlarda içkida içelmesun dişerlerde içelum serin serin seyrenkerli oğğoğhğooğğhhhhh :D gitte gel !!!
      Elumi tuttuğun an/derum ben cennetteyim/yar akluna gelursam/kalbinun içindeyim
      Sewduğumun hasreti/kalpten aşaği akar/sewdam artık yanımda/ölüm gelse kim takar
      Tüm Haklarım Saklıdır©
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ²¹°06¹³53²¹³ °¹²¹³
      Fatma Abla Allah bütün annelerin evladının sağ sağlim gidip dönmesini nasip etsin inşallah.Çok teşekkürler!...

Sevil Ablam sanada çok teşekkür ederim.Bakayım ben yokken geceleri sana sitede kim çay demleyecek.Gerçi sağolsun Fatih Abi war:) Kendinize çok çok iyi bakın.Allah a emanetsiniz...

Weeee Melisss ;) 460 gün çabuk geçer diyosun dimi? Az önce bi sayıyım diye uğrastım 99 da takılıp kaldım.Sende benim hayatımda iyi ki wardın iyi ki bundan sonrada senin gibi bir arkadasım olucak.Ne mutlu bana ;) Söz werdin sende benimle birlikte sayıcaksın :P :D Bildiğin gibi pek bişeyde gelmiyo gelemiyo aklıma. :D 461.gün ilk göreceğim insanlardansın.Çok iyi bak kendine Allah a emanetsin şekerumm ;) ;)
      Arzu Hanım hayırlı dikleriniz için çok teşekkürler.Kendinize iyi bakın.

Olon WOLCONİZMAA ben sen askerdeyken yapıyo muydum böyle şeyler.Yok orda içiyoruz burda içiyoruzz.Kenan bakma sen olum ona kalsa çocuk hiç doğmez zati askerlukta ebedi bitmezz anokta... :D :D Dünde iyi eğlendik haaaa benden sonra yansun butunn dağlar taşler kurusun puğarlerr :D ESEN KALIN :D :D KENDİNE DİKKAT ET AMAN EYEZDE KALMAAA SEWDUM SENİ
      OYYY IBOMM OYYY...

YÜREĞİM EL VERMİYO Kİ YAZAYİM SEN ANLADUN ... KARDEŞİM BENİMM HAYIRLISIYLA GİT HAYIRLISIYLA GELLLL ...

EN BUYUK ASKER BIZUM ZUĞALI ASKER :)
      Resimler
      • P1020114.jpg

324.87 kB, 0×0, 9,244 defa görüntülendi
      • P1020153.jpg

248.39 kB, 0×0, 8,661 defa görüntülendi
      • P1020138.jpg

325.75 kB, 0×0, 9,193 defa görüntülendi
      Dide sağolasın kardeşim ben askerdeyken bol bol şiir yaz bana hemi :)

Nunu ben sana ne deyim ? Ne desem olur ? Nası yerini bulur :) Taaa kalktın istanbullardan geldin.Bitane baldızım benim.Seni çok sewaaam çok sewaaam çok sewaaam.Hepinizi çok özlicem.Bensuz toplanmiyesiz çok fazla bak firaruma sebep olursiz deyim :)Nunum Kendinize çok iyi bakın.Ben yokken onada çok eyi bakun :D :DÇOK SEVİYOOOM SENİİİİİİ BENN;) ;) :( :(

Kıblekaya tatlisini anladukta bu bela işini anlamadum ben şekerum :)Sende kalktın taa eskişehirden geldin çuuf çuf çuff çufff la :)Çok teşekkür ederim canım benim.Neydi anasinun dayisinun oğli miydi :D :D Ne tabu oynaduk beee hep aklımda olacaksınız.Hele geçen seneki faciayı hiç düşünemiyorum :D :P.Dugulim Çok dikkat et kendine.SENİDE ÇOOOOK SEVİYOMMMMM BEN ;) ;) :( :(