08 Haziran Pazar-Hemşin Pikniği

OY BU KADAR SEVINICEM AKLIMA GELMEZDI YAW BU SEFERKI PIKNIGE BENDE GIDICEM ALLAHIN IZNIYLE ODA YAKIN DIYE :D :D GERCI BU SENEDE KENE OLAYLARI PATLAMA YAPTI AMA OLSUN ILACLAMA FALAN YAPILIODUR KESIN DAHA DA OLMADI GIYMEYIN KISA KOLLU ASKILI FALAN AZCIK DAHA KAPALI GIYINIRSENIZ BAYANLAR BISEY OLMAZ SANIRSAM YANI BEN OLE UMUYORUM SIMDI BEN GELIYORUM DEDIM YA KESIN GELEMIYCEM YINE ONDAN SONRA BAZI ARKADASLAR YINE YELIZ NIYE YOKTUN PIKNIKTE DIYECEKLER SIMDIDEN ONLEMIMI ALIORUM KESIN DEIL AMA GELME OLASILIGIM YUKSEK ODA DEDIGIM GIBI PIKNIK YERI YAKIN INSALLAH O GUN HA BU PIKNIGE GELEN BUTUN TANIDIK TANIMADIK HEMSINLILERLE HEMSINLI OLMIYAN VATANDASLARLADA GORUSURUZ NYSE COK UZUN BI YAZI OLDU SONUNU DA TOPARLIYAMADIM IDARE EDIVERIN ARTIK :D :D
      BENİ BİR BEN BİLİRİM BİRDE BENİ YARADAN BANA BİR BEN LAZIMIM BİRDE BENİ ANLAYAN...
      Yazar: ylz.ylmz Tarih: 02.06.2008 Saat: 18:33

OY BU KADAR SEVINICEM AKLIMA GELMEZDI YAW BU SEFERKI PIKNIGE BENDE GIDICEM ALLAHIN IZNIYLE ODA YAKIN DIYE :D :D GERCI BU SENEDE KENE OLAYLARI PATLAMA YAPTI AMA OLSUN ILACLAMA FALAN YAPILIODUR KESIN DAHA DA OLMADI GIYMEYIN KISA KOLLU ASKILI FALAN AZCIK DAHA KAPALI GIYINIRSENIZ BAYANLAR BISEY OLMAZ SANIRSAM YANI BEN OLE UMUYORUM SIMDI BEN GELIYORUM DEDIM YA KESIN GELEMIYCEM YINE ONDAN SONRA BAZI ARKADASLAR YINE YELIZ NIYE YOKTUN PIKNIKTE DIYECEKLER SIMDIDEN ONLEMIMI ALIORUM KESIN DEIL AMA GELME OLASILIGIM YUKSEK ODA DEDIGIM GIBI PIKNIK YERI YAKIN INSALLAH O GUN HA BU PIKNIGE GELEN BUTUN TANIDIK TANIMADIK HEMSINLILERLE HEMSINLI OLMIYAN VATANDASLARLADA GORUSURUZ NYSE COK UZUN BI YAZI OLDU SONUNU DA TOPARLIYAMADIM IDARE EDIVERIN ARTIK :D :D

ya bu keneler sadece bayanlarımı ısırıyo yoksem femınıst yaklaşımlarmı algıllıyorum ;) tüm erkekler şhortla gelsun pikniğe kenelere ve femınıstlere ınatt :D
      *** alpican ***

Her Gününü Hayatının Son Günüymüş Gibi Yaşarsan
      Günün Birinde Haklı Çıkarsın...!!!!
      BEN GELMAM DAAAAAAAAAAA GİDEN DAN DA BANA NEEEE...... :D :D :D :D :D :D :D.CEVREYİ KİRLET MAYUN HAA...... :D :D :D :D :D :D :D :D :D..BEN KADİKÖY SAHİL DE AHHAAAAAA AHHAAAAA HORON VURECEMM.......PEEEHHHHHHHHHHHHH.EYİ EGLENUN HAAAA....KURTLİ PEYNİRLİ.BOL LORDOLU .MUHLAMA VARSE BELKİ GELUREMMM..YOK SA GELMEM :D :D :D :D :D :D :D :D.KAFANUZE GOREEEEEEEEEE..............PEHHHHHHHHHHHHH...ALPİİİİ ...OLA KAFA NA GORE TAKILLL..KÖYLUMMMMMMM..KAFANA GORE TAKILLLLLLLLL...AMA AHHAAAAAA DE HORON DEEEEEE UNUT MA SAKEN :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
      Yalnızlığı yaşıyorum,
      Hiç kimsenin yaşamadığı kadar.
      Sahte gülüşlerin ardına saklanmış insanlarla beraber.
      Biliyorum gün gelecek hepsi kaybolacak,
      Ve ben bugün olduğu kadar yalnız kalacağım
      :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D..KAR DOLAYİSİY LA PİKNİK MORTİN GEN OLMUŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D?????????????????????????????..KENELERYESUN SİZİ HEMİİİİİİ....HEMDA MUCUK MUCUK.. :D :D :D :D :D :D :D :D..2.BACAK Lİ KENELER VARKEN 4 BACAK Lİ KENELER BİŞE ET MEZZ..2 BACAKLİ KENELER DEN KORKUN :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D.......PİKNİK ALANIN DA SİGARA İÇENE 4.KENE HEDİYE VERİLECEK :D :D :D :D :D :D :D :D.AHHAAAAA DİYENEEDE...8KENE HEDİYEE :D :D :D :D..KENELER KOVALASUN SİZİ HEMİİİİİİİİ :D :D :D :D :D :D :D
      Yalnızlığı yaşıyorum,
      BÜYÜK BİR AKSİLİK OLMAZSA ORDA OLACAM
      HERŞEY MÜKEMMEL OLMASI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!

??????????

ÇAYELİ DERNEGİNİN PAZAR YARIN YANI PİKNİ Yİ VAR BEYKOZDA.. VE İST BELİR Lİ KEŞİM LERİN DE AFİŞLERİ VAR HEMEN HEMEN HER YERDE BİZİM NİYE BİRTEK AFİŞİMİZ YOK DİKKATİMİ ÇOK ÇEKTİİİ BU KONUUU...........???????????????????..BİZ BOYLEMİ İLLER LİYOZZ..YADA BİZ GİZLİMİ YAPİYOZ PİKNİK LERİİİ.. DE BENUM HABEUM YOKKK?????????????? :D :D :D :D :D :D :D :D :D

HERKEZE ŞİMDİ DEN İİ EGLENCELER.. DİLLER GÜZEL GECER UMARİMM.....BENUM İÇİN AHHAAAAAAAAAA DEMAYI UNUT MAYUN HAAA.CEVREYİ TEMİZ TUTELUMMM....YOK SA KENELER KOVALAR HAAAAAAAAAA :D :D :D :D
      Yalnızlığı yaşıyorum,
      bir tek derneğin afişi vardı beykozda hemşinden eser yoktu anlayacagınızz =) =) =) dolu ve aşırı derecede yagmur yagdı yagmur beni çamlıcayakadar kovaladı orda yaktım mangalı :] :]
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      ..KAR DOLAYİSİY LA PİKNİK MORTİN GEN OLMUŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ ?????????????????????????????..KENELERYESUN SİZİ HEMİİİİİİ....HEMDA MUCUK MUCUK.. ..2.BACAK Lİ KENELER VARKEN 4 BACAK Lİ KENELER BİŞE ET MEZZ..2 BACAKLİ KENELER DEN KORKUN .......PİKNİK ALANIN DA SİGARA İÇENE 4.KENE HEDİYE VERİLECEK .AHHAAAAA DİYENEEDE...8KENE HEDİYEE ..KENELER KOVALASUN SİZİ HEMİİİİİİİİ ......BEN NEDEMİŞTUM BANA İNAN MESİZ HEMİİİİ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
      Yalnızlığı yaşıyorum,