Tebrikler Milli Takıma :)

Milli takımımızda sakat ve cezalı oyuncular çok.. Bu kadar sakat ve cezalı oyuncuya rağmen Almanya'yı elersek - ki ben artık herşeye inanınıyorum :) - çok keyifli olacak.. Yenilsekte çok üzülmem :) Kupayı alamasakta turnuvanın takımıyız :tongue: Oynadığımız maçlar kupayı kimin aldığından daha çok konuşulacaktır eminim..

Çok iyi futbol oydanığımızı kimse söylemiyor ama son saniyeye kadar savaşıp kazanmasını biliyoruz..

Bu turnuvada en çok taraftarı olan ülke Türkiye'dir .. Bütün Türk dünyası, bütün İslam ülkeleri bizi destekliyor ve galibiyetlerimiz sevinçle karşılıyorlar. Sanırım bu manevi desteğinde etkisi var.

Dün akşam Azerbaycanlı arkadaşım maçtan sonra msn den beni tebrik etti ve çok mutlu oludğunu, bütün Azerbaycan'ın sokaklara çıktığını beirtti..

İşin en kötü tarafı ise :D:D

Galibiyetten sonra Fatih Terim'in basın açıklamalarını dinlemek:D:D:D:D

Eh ne yapalım ona da katlanırız artık, yeterki kazanalım :tongue: :tongue: 8))
      vallaha ne demeni üzültüden yatamaz olacaktım rüştüyüde sabaha kadar çok kunaklarını çınlatırdım tam başlayacaktım ki olan oldu hala şokundayım olayın bir rüyamı ne "BİZ ÇILGIN TÜRKLER YOKMUYUZ"nerde ne yapacağomız meçhul herşeye hazırlıklı olmalılar bence bize alışacaklar alışmalılarda bunu öğretiyoruz dünya kupası ardından avrupa şampiyonası mutluluktan sarhoşuz...tebrikler milli takımımıza...
      Resimler
      • bayraklý çocuk.gif

30.46 kB, 169×169, 727 defa görüntülendi
      Karakteriniz, şöhretinizden önemlidir. Karakteriniz, siz ne iseniz odur... Oysa şöhretiniz, başkaları sizi ne sanıyorsa odur