Sabit Hemşinli Avrupa Birliği Konusunda Ne Düşünüyor?

6 - 7 eylül olayları,varlık vergisi,Dersim katliamı,ermeni tehciri ve daha bilinen-bilinmeyen niceleri !

Bunları yok saymak için resmi tarihin nasıl da ciyakladığını hepimiz görüyoruz !!!

YUKARDAKİLER GERÇEK ÖMER..
      DEDİĞİN GİBİ DAHA NİCELERİ VAR.

NE YANİ BUNLAR OLMUŞ DİYE YIKALIMMI BU RESMİ DEVLETİMİZİ.

BU GÜNE GELMESİ KOLAY OLMAMAIŞ MEMLEKETİN.
      ARA SIRA LAZIM OLUYORMUŞ DEMEKKİ... X(

ŞİMDİ GÜĞNEYDOĞUDA KÜRTLER AYAKLANMASA İDİ, 30 BİN İNSAN ÖLMEDEN ÖNCE BU İŞİ KALKIŞANLAR TEMİZLENSE İDİ, TESCİR V.S. GİBİ. NE GÜZEL OLACAKTI. YADA ORALARI BIRAKSA İDİK FRANSIZLARLA İTALYANLARA. GERÇİ ŞİMDİDE BIRAKILMASINDA Bİ MAHZUR OLURMU BİLMEM..

HANİ HZ.ALİ VARYA ALMIŞ ELİNE ZÜLFİKARI KELİMEYİ ŞAADET GETİRMEYENLERİ DOĞRAMIŞ, GETİRENLER KALMIŞ.

Bİ RİVAYETE GÖRE TAA SİVASA KADAR GELMİŞ. BENİM Bİ ARKADAŞIM VARDI ONUN SOYUNDAN OLDUĞUNA İNANIRDI. ŞİMDİLERDE ALEVİ DEDESİDİR .

ŞİMDİ ARKADAŞIM TUNCELİDEN BAHSEDİP KELLE HATTA KELLE YETMEZ CHP GİTSİN DİYOR.

BU İŞİN ALTINDA DA Bİ ÖRGÜT VAR BENCE..

AMA BENİM EN ÇOK GÜVENDİĞİM ÖRGÜT T.S.K. ZAMANI GELİNCE İŞİNİ YAPACAKTIR.
      AZ KALDI ÖMER KELLEYE DİKKAT.. :D
      YUKAKAPİLİ
      Bu nazik mahallenin sümüklü bebeleri hırlaşma platformu davetin için teşekkür ediyor,mazeretime binaen affımı talep ediyorum :D

Durmak yok,normal güzergahta seyr-ü seferime devam diyorum ;

Hazır faşizme kadar geldik !

Ve madem zırt pırt sorup sual eyliyorum MHP ile CHP'nin bugünlerdeki kankasal bağının bekraundunu !

Aklıma mıh gibi şey yaptı hacım birden !

Yahu bu CHP ve içindekiler sol diyorlar demesine,ama Hitler Almanya'sının nasyonel sosyalizmini yine bunlar o tarihlerde açıktan desteklemedi mi kurban olduğumun hacısı !?

O zamanın cumhuriyet gazetesi de açıktan Hitlerci kesilmemiş miydi !

Yunus Nadi Yunus Nazi olmamış mıydı sırf aha bu yüzden ?!

E al sana C(M)HP'nin dosyası :D

Yok bunların birbirlerinden farkı gözünü sevdiğimin hacısı !

Ses ver Maksuuuuttt :D