Şemdinlide 6 Şehit

Şemdinlide 6 Şehit

Bu gün yine 6 vatan evladini şehit verdik.
      Acımız sonsuzdur.Ulusumuzun başı sağ olsun.Üzüntümüzü artıran bir
      başka olay toplumda ki duyarsızlıktır.İzlediğim kadarıyla yalnız hemşerimiz
      Sayın Haberal'ın kanalı kanal B normal yayınını keserek ağırlaştırılmış yayına geçmiştir.
      Kendine müslüman etiketi yapıştırmış dığer Televizyonlarda ise cümbüş devam ediyor. Bu tutularından ötürü kendilerini kınıyorum.Şehitlerimize allahtan rahmet Acılı Ailelerine sabırlar diliyorum.

Musa ABAY.
      Ezeli müttefikimiz, dostumuz ABD ile yapılan görüşmelerde bize Kuzey Irak'taki uydu takip sistemleri ile PKK hakkında bilgi vermeyecekler miydi?
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      Şerefsizler...

Şehitlerimize Allah'tan rahmet Türk Milletine baş sağlığı diliyorum...
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...
      Yazar: saksu Tarih: 07.09.2008 Saat: 21:17

Ezeli müttefikimiz, dostumuz ABD ile yapılan görüşmelerde bize Kuzey Irak'taki uydu takip sistemleri ile PKK hakkında bilgi vermeyecekler miydi?
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      Şerefsizler...

Şehitlerimize Allah'tan rahmet Türk Milletine baş sağlığı diliyorum...

Komşunun kayıp eşeğini diğer komşusu ıslık çala çala ararmış diye bir söz var,ABD de bunu yapıyor.Bugün okuduğum bir haberde ASELSAN dünyanın savunma sanayilerinde gelişmiş ülkeleri geride bıraktığını söylüyordu.Madem bu kadar ilerledik,hergün gencecik filizlerimizi neden toprağa veriyoruz,buna bir çözüm bulunmalı,artık insansız uçaklar mı olur,robotlar mı olur bu mahlukların yerleri önceden tespit edilmelidir.Şehitlerimize Allahtan rahmet,yakınlarına ve ülkemize sabırlar diliyorum...
      bizdaha başkalarının sözüyle hareket ettigimiz sürece bu haberleri çok duyacagız ve bizler zaman kaybettikçe bu şerefsizlerde vakit kazanıp toparlanacak karşımıza çıkma cesareti bulamayan itler ancak gerilla gibi vur saldır ve kaç ile hergün bir vatan evladımızın canına kastedecekler ve hergün bir evin bagrında evlat acısının açtıgı ateş yanacak

şehitlerimize bu müberek günlerde Allah'tan rahmet ailelerine sabır diliyorum
      bunlara göz yumanlara ve pirim verenlerede aynı acıları kendilerinde yaşamasını yürekten istiyorum
      Allah rahmet eylesin, kederli ailelerine bas saglıgı ve sabır diliyorum...
      Herkes Gülüşümü Görüyor
      Kimse savaşımı görmüyor.
      Herkes sesimi duyuyor
      Düşündügümü kimse bilmiyor.
      Herkes yazdiklarimi okuyor
      Gözyaşlarimi kimse görmüyor.
      Herkes beni tanidigini saniyor
      Ama kimse benim kim oldugumu bilmiyor.
      Aziz ŞEHİT'lerimize ALLAH'tan rahmet diler, Acılı ailelerine sabırlar versin

ŞEHİT'ler ölmez VATAN bölünmez diyoruz ama hergün bir evladımızı toprağa veriyoruz. Ölen yiğitlerimiz şehitlik mertebesine erişiyor ya geride kalan ana ve babalar ne oluyor ciğerleri yanıyor,evlat acısı çekiyorlar. Tüm ŞEHİT annelerin ellerinden operim.

Asker ve Emniyet güçlerimize kurşun sıkan şerefsizler, yandaşları ve destek verenler kahrolsunlar, şunuda bilsinler ki bu vatan bölünmez ve bölmek için uğraşanların sonu çok kotu olacaktır. Ya sabır.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

pocar
      Bizim sözümüz DOSTA tatlı, DÜŞMANA kurşundur
      NAMERTE hançer, canımız DOSTA feda, DÜŞMANA beladır.

SEVDAMIZSA YÜCEDİR NE ALINIR NEDE SATILIR
      ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUZ
      ASLAN PARÇALARIMIZ ŞEHİTLERİMİZİN MEKANI CENNET OLSUN

BUNLARIN PİYON U APO ŞEREFSİZİNİ
      BESLİYORUZ KÖPEGE BİLE LAYIK GÖRDUGUM MAMAYI APOYA VERMEM ONA ANÇAK KÖPEGİN DİŞKISINI VERİRİM
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      Bütün şehitlerimize Allah' ü Teala' dan rahmet , ailelerine ve milletimize de Allah' ü Teala' dan sabır diliyorum.

Bu mesajımdan önceki iki mesajımı taziye defterine yazmıştım..
      Bizlerin de, o adlarını koyamadığım mahlukların da bir gün ölüm vaktimiz gelecek ve ruhumuzu teslim edeceğiz.

Bu Mübarek günlerde böyle yapıyorlarsa eğer yarın ahirette de Rabbim onlara yapacağını bilir şüphesiz.

Bu dünyada inananlar olarak sabrediyor ve gerisini Allah' a bırakıyoruz..

Göz kaptırdığım renkten, kulak verdiğim sesten, affet SEN' den habersiz aldığım her nefesten... __ N. F. Kısakürek __

ŞEHİTLER OLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

VALLAHİ ARKADAŞLAR NEDEYİM O ŞEREFSIZLERİ TEBRİKMİ EDEYİM KİMKİ ŞEHİT KANI DÖKMÜŞSE ALLAH ONLARA İKİ KATI VERSİN PARAMPARÇA OLSUNLAR BÖYLE TÜRK DÜŞMANI BİLE YAPMAZ KENDİ KENDİMİZİ BİZE VURDURUYORLAR ARKADAŞLAR BUNLARIN ARKASINDA BAZI SEBEPLER VAR ONUN İÇİNDİRKİ BU GÜNE KADAR ÖLEN ŞEHİTLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN MEKANLARI CENNET OLSUN ALLAH AİLELERİNE SABİR İHSAN EYLESİN,HERKESE SELAM
      ÇAMLİHEMŞİNLI OLMAK BİR AYRICALIKTIR..

sehitlerimiz

Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun. Bu ülkenin başına bu belayı musallat edenleri de Allah kahreylesin.

Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki fedâ?
      Şühedâ fışkıracak toprağı sıksan, şühedâ!
      Cânı, cânânı, bütün varımı alsın da Hüdâ,
      Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüdâ

Ne güzel söylemiş Mehmet Akif