Yönetim - Gençlik El Ele

HEMŞİN SOSYAL. SORUMLULUK & GELİŞİM.
      DERNEĞİ BAŞKANI Sayın Musa ABAY'ı & Yönetim kurulunu güzel bir ortam geçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyiz.
      Şehrin puslu havasından ve stresinden kaçan üyelerimiz, soluğu Hemşin sosyal sorumluluk ve gelişim derneginin yanında almaları ve birlikteliğimizi güçlendirmeleri, geleceğe daha umutla bakmamıza vesile olmuş ve biz İSTANBU Dernek Yönetimini fazlası ile memnun etmiştir. elele olmasından dolayı üyelerle yönetim iç içe olması güzel bir duygu olduguna hiç kimsenin şuphesi olmamalıdır Hemşin gençliği adına çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bizleri kırmayıp dernegimizi onurlandıran Sayın Sevil KEPENEK Hemşinin ’imizin medar-ı iftiharı Ercan GÜRDAL, Sayın Şakir AKSU, Sayın maksut DEMİRÇİLER Sayın alaattin KOBAL Sayın Recep YAKUT sayın Fatih KOBAL Dernek Başkanı Musa ABAY ve isimlerini sayamadığım Yönetimine, ayrıca katılan tüm güzel insanlara ve üyelere ayrı ayrı teşekkürü borç biliyorum. halı saha macı olarak yapılmış ve neşe içerisinde geçmiştir. fotbol'un en neşeli geçen kısımları degerli büyüklerimizin dışardan izlemesi ve türübünden tezavrat yapması bir nebze olsun çocukluklarına dönmelerine vesile olmuştur. Bu neşe içerisinde geçen ,maçı oynayan arkadaşlarımıza ayrıca teşekkür ediyoruz.
      Daha nice beraberliklere beraberce...
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      Sevgili Ramazan TAŞÇI..Kendi adıma şu kadarını söyleyeyim ki sizlerin memnuniyeti bizleri onure etmektedir. "Birlikten Dirlik Doğar"

İnşallah hep birlikte kendimize yakışanı yapmak üzere.. bu uğurda hizmet veren herkese başarılar diliyor..teşekkür ediyorum.

Sevil KEPENEKOĞLU
      ........................
      Ankara'da, İstanbul'da oturan ayrıca Türkiye'de ve Dünya'nın
      başka yerlerinde bulunan,

Hemşinli genç kardeşlerim;

Sizleri daha da çok tanıdıkça bir taç gibi konuyor başıma hemşinliliğim.

Mustafa Kemal Atatürk'ün hedef koyduğu muasır uygarlığı yakalayan
      yürekli yiğit, çağdaşlarım,

Sizlere söylenecek tek bir sözüm var.

SİZLERİ SEVİYOR SİZİNLE GURUR DUYUYORUM.

Bu kadar içtenlikli,yürekten,sevgiyle kurulan bütün bu dostluklara başka
      ne denebilir.

Sevgilerimle.

Musa ABAY

HEMŞİNDER BAŞK.