Pkk dan Hain Saldırı (15 Şehit)

Pkk dan Hain Saldırı (15 Şehit)

PKK'dan hain saldırı 4 Ekim 2008

A.A

PKK, dün akşam saatlerinde Şemdinli'de Aktütün Karakolu'na saldırdı. Hain saldırıda 1 astsubay, 6 uzman çavuş ve 8 er şehit oldu. 2 uzman çavuştan haber alınamıyor.

Genelkurmay Başkanlığı, Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde bulunan Aktütün Jandarma Sınır Bölüğüne bölücü terör örgütünün Irak'ın kuzeyinde bulunan unsurları tarafından dün yapılan saldırıda, 15 güvenlik görevlisinin şehit olduğunu, 23 teröristin etkisiz hale getirildiğini, 2 uzman erbaş ile de henüz temas kurulamadığını bildirdi.

hürriyet gazetesi
      BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR

TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR

AKTÜTÜNDE 15 ŞEHİT

Hakkari Şemdinli Aktütün Karakolunda 15 şehit verdik.
      Bu karakol Irak sınırına 4 Km. mesafede. Kuzey Irak ise ABD kontrolünde. Üstelik ABD ve Türkiye PKK terörü konusunda güya işbirliği içinde. Hatta bir süre önce Ordu'nun Kuzey Irak'a yaptığı operasyonda stratejik bilgileri ABD'nin Türkiye'ye verdiği söylentileri de yandaş medyaya verilerek Türk Milletinde kabaran ABD düşmanlığını söndürmek için kullanıldı.

Bugünden tezi yok Türkiye Kuzey Irak'a girmeli, Kuzey Irak'da hakim olan ABD'ye hakkettiği NOTA'yı vermeli ve akan her damla kan için PKK yandaşı tüm ülkelerin gırtlağına sarılmalıdır.

"Şehitler ölmez" demekten hepimiz bıktık. Dağlardaki eşkiyalardan önce şehirdeki yandaşları ve Siyasi Çözüm" öneren işbirlikçileri bitirilmeden bu terör bitmeyecektir.

...
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...
      Allah bunların topunun belasını versin.Sabah sabah yine moralim çok bozuldu.Bela vermeyi sevmem ama hakediyolar.Allahlarından bulsunlar.
      Şehitlerimize allahtan rahmet,ailelerine başsağlığı diliyorum.
      Ateş düştüğü yeri yakar.............
      BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR

TOPRAK EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR
      Hakkari Şemdinli Aktütün Karakolunda 15 şehit verdik.
      Bu karakol Irak sınırına 4 Km. mesafede. Kuzey Irak ise ABD kontrolünde. Üstelik ABD ve Türkiye PKK terörü konusunda güya işbirliği içinde. Hatta bir süre önce Ordu'nun Kuzey Irak'a yaptığı operasyonda stratejik bilgileri ABD'nin Türkiye'ye verdiği söylentileri de yandaş medyaya verilerek Türk Milletinde kabaran ABD düşmanlığını söndürmek için kullanıldı.

Bugünden tezi yok Türkiye Kuzey Irak'a girmeli, Kuzey Irak'da hakim olan ABD'ye hakkettiği NOTA'yı vermeli ve akan her damla kan için PKK yandaşı tüm ülkelerin gırtlağına sarılmalıdır.

"Şehitler ölmez" demekten hepimiz bıktık. Dağlardaki eşkiyalardan önce şehirdeki yandaşları ve Siyasi Çözüm" öneren işbirlikçileri bitirilmeden bu terör bitmeyecektir.

...
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...
      Sehitlerimize allahtan rahmet ailelerine bas sagligi diliyorum... Ama malesef herseferinde bassagligi dilemekten baska birsey yapamiyoruz.

Aylardan beri Hakkari'de bir cok Sehit vermemiz gercekten inanilmaz.

Hakkari ilcesi'nde sokaga cikma yasagi gibi bir uygulama neden yapilamiyor sahsi olarak halen anlamis degilim.

15 Askerimiz bizlerin Kardesleri, Abileri, Amcalari. Sn. Aksu'nunda dedigi gibi slogan atmaktan BIKTIK... Kökten cözülmesini istiyoruz!
      başımızda bir atatürk olsa karşımızda bir pkk ve yanımızda sahte bi amerika olmazdı...

şehitlerimize allahtan rahmet ailelerine başsağlığı diliyoruz ama ateş düştüğü yeri yakar... bu acı çok büyük bi acı intikam zamanı ne zaman gelecek... azda olsa bu anaların babaların acısı ne zaman dindirilecek...
      HAYRİYE&ZAFER

Ulusumuzun başı sağ olsun

Şemdinlide karakolumuza uzun menzilli silahlarla yapılan saldırı sonucu
      15 evladımızı şehit verdik.
      ulusumuzun başı sağ olsun. Bu bayram günü sadece yakınlarının değil hepimizin yüreklerimiz yandı.
      Acıları paylaşıyoruz.
      Halkımız bu olaylara daha fazla katlanamaz.
      Bir an evvel gerği yapılmalıdır.
      saygılarımızla...
      Musa Abay

RAHAT UYUYUN ŞEHİTLERİM

abiy çıldıracağım bu gidişle kaç kişinin daha canı yanmalı
      kaç annenin feryatları daha çıkmalı kaç bacımız sevğilisiz veya eşini kaybetmeli bu şehitlerimizi yolda seyir halindeyken duydum lenet ettim kendime lanet ediyorum devlet yetkililerimize buna rağmen bu ülkede kaç tane failimeçhul var bunlarıda geçelim bu kadar evladımızı canlarımızı şehit verdik apoyu öldurmek için o adada ne canlar atıyor bir bilseniz bunu seve seve yapmak isteyenler var eminimdirki yanan yüreklere azda olsa su serper açıları hafiflemez ama azda olsa rahatlarlar canım biz bebek katillerini korumayı iyi beceririz kendisine güney doguyu vermedik ama enazından bir ada tahsis ettik öldurdukleri yetmedi ölen mehmetçigin kardeşlerine nöbet tututturuyoruz neden amerika ve avrupa öyle istedigi için eskiden dünyaya hüduk şimdi amerika ve avrupanın dediginden çıkmıyoruz mediyor yahu bizim bir tırnagımız acıdığında veye bir evladımız şehit düştuğunde türkiyenin her bir ucundan bir ucuna jetlerimiz 6 dakkada varıyor yanılmıyorsam
      anında 1 tane jet neden o bölgeyi yerle bir etmedi işte ben bu yüzden utanıyorum kendimdennefret ediyorum ... ve ben bu yüzden osman pamukoğlu paşaya hayranım bazen emre itaat etmemek güzel bazen emir almayada gerek yok merak ediyorum burda bilal erdogan olsaydı ne olurdu ben politikadan anlamam anlamakta istemiyorum bir şeyde yaptıklanına inanmıyorum hepsinede gider diyorum bebek katillerinin ellerini sıkanda bayramlaşanda benim için aynıdır

aslında merak ettigim tek bir şey var
      acaba şerefsiz ölürse mezarı ANKARA:damı olaçak
      yoksa .......
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!

olurmuolur,,,

:( Şehitlerimize Allah 'tan rahmet ,acılı ailelerine sabırlar diliyorum,
      ankara amerika hernerede varsa gencecik yavruları toprağakoyanlara yardım eden, hepsine lanet okuyorum.pkk ve apo denen pisliklerin enkısazamnda yokedilmesini yürekten diliyorum.milletimizin başısağolsun.
      " Bir Sevdadır Hemşin , Çamlıhemşin "
      artık diyecek söz bulamıyorum bu kaçıncı saldırı ve bizim kaçıncı çaresizligimiz. Bu hain şerefsizleri nekadar boş bırakırsak onlarda her açıgımızda bize saldıracak fırsat kollarlar. Yanlız burda şunada deyinmek istiyorum bizim terörle mücadele politikamızın yanlışlıgı ne yazıkki bizi yönetenler ülkemize saldıran hainlere karşı koymak için bile dış güçlerden izin almak durumundalar yani bukadar aciz bir durumumuz var. Ne oldu ABD ile ortak istihbarat anlaşmamız uydudan insanın cebindekini gören ABD şimdi 200 kişilik terörüst gurubunu mu göremedi 11 eylülde bütün dünyayı terörist ilan edip istedigi ülkeye giren amerika şimdi Türküyenin kuzey ırak operasyonuna istedigi zaman izin veriyor. Sonuçsa hergeçen gün başka bir evden yükselen acı feryatlar ve yanan anne yürekleri evet vatan sagolsun hepimiz aynı duyguları besliyoruz ama nereye kadar .

Şehitlerimizi Allah'tan rahmet acılı ailelerinede başsaglıgı diliyorum Allah kimseye evlat acısı göstermesin o annelerin halini gören idarecileri merak ediyorum.

ALLAH RAHMET EYLESİN

ALLAH O PKK LILARI KAHRETSIN ÖNCA ŞEHİT VERDİK BU VATANA GENCECİK FİDAN GİBİ YİĞİTLERİMİZ ŞEHİT OLDU ARTIK YUR DİYEN YOKMU KARDEŞİM LANET İNSALARA KİM DUR DEYECEK HA DAHA NEKADAR ŞEHİT VERECEĞIZ BUNU DUYAN YOKMU İLLE YANI BİZMİ GİDELİM ASKERE ONUDA YAPARIM VALLAHİ,ANLAŞILDİBUNLARIN BAŞINA RAMBO GİBİ BİR ADAM LAZIM...ŞEHTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM KEDERLİ AİLELERİNEDE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM ONLARIN KANI YERDE KALMAYACAK İNANİN BUNA......
      ÇAMLİHEMŞİNLI OLMAK BİR AYRICALIKTIR..
      Selamlar..
      Çok üzgünüm...Vatan evlatları şehit oluyor...Ülke gençliğine bakıyorum...Hiç umut yok...Televizyon kanalları da yayınlanan programlarla büyüyen bir nesil var...Elalem marsta su ararken biz kendi ülkemizin değerini bilmiyoruz...Nasıl olsa bize bir şey olmaz mantığı var herkeste...
      İspanyada terör saldırısı oldu.Milyonlarca insan sokağa çıktı ve sesiz yürüyüş yaptılar...
      Tv kanlları yayınlarını değiştirdiler...
      Gazetler hep aynı başlıkları attılar...
      Bide Türkiyeyi düşünün ...Bunlar yapılabilir mi? Çok zor...
      Ülke de birliğimiz sağlayacak çok az şeyimiz kaldı....
      Birey ve toplum olarak tepki vermesini bilmiyoruz...
      Birileri bizi hep oyalıyor...Hafta da iki here gündem çok farklı şeylerle değişiyor....
      Siteye önemli bir yazı yazılıyor..Gençlerin umrunda değil...Onlar hala laylay lom ...Başka bir şey yok...
      Birileri her yönden ülkemize saldırıyor...
      Bir yerden başlamalıyız diye düşünüyorum.Önce birey olarak neler yapabileceğimizi düşünmeliyiz...
      Kaçımız şehit mezarlığı ziyaret ettik..Bunları sorgulamalyız...
      Malesef şehitlerimiz insan olarak ölüyorlar..Onlar Allah katıda çok yüceler ve ölü değiller ama bu nereye kadar varacak ...
      Bunu kestiremiyorum.Kendi ülkesine ve askerine bırak silah sıkmayı yan bakan bile bizden olmaz...
      Site adına yönetim Genelkurmaya ve gerekli yerlere mesajlar atsın...Bir yerden başlayalım...Türk Milletinin birlik ve bereberliğini gösterelim...Evlerimize bayraklar asalım.
      Kimse unutmasın benim ve birçok Türk'ün 15 annesi 15 babası daha oldu.
      Tüm şehitlerimizin alınlarından öpüyorum.Allaha emenet olun aslanlar .Mekanınız cennet olsun..

15 şehit

Saygıdeğer Çakır ve konuya duyarlı yürekli çağdaşlarım.
      İnanmanızı isterim ki sizler bu küçük tepkilerinizle bile
      ülkemiz üzerinde hesap yapanların korkulu rüya larisiniz.
      Bütün bu tepkiler birbirimize hem güç veriyor,hemde yüreğimize
      su serpiyor.
      Halkımızın duyarsız kalmasına gelince; bu konuda söylenecek çok
      şey var ancak başlıca bir kaç şey söyleyebilirim.
      Terörün artmasının birinci sebebi ABD ve AB dır.
      Terör bu kesimlerin desteği ile ayakta kalabiliyor.
      konuyla ilgili yeri yerinden oynatacak olan sivil toplum kurumlarıdır.
      Üzülerek belirtmeliyimki özellikle AB ülkemizdeki bir çok sivil toplum kurumunu bir şekilde etkisi altına almıştır.
      Geriye ne kalıyor işte böyle yurttaşlarımızın bireysel tepkileri.
      Onun için bu tepkiler çok önemlidir.
      Ya bu tepkilerde olmasa ya sizler olmasanız halimiz nice olurdu.
      Yüreğini ortaya koyan çağdaşlarımı selamlıyor saygılar sunuyorum.
      Musa ABAY