Hemşin Gençliğnei Duyuru

Şimdi arkadaşlar bizim istedigimiz geçmişteki yaşanan biz ankaradaki hemşin gençleri ile dernek yönetimi arasındaki sorunları gidermek ve ileriye dönük çalışmalarda bizlerinde söz hakkına sahip olması.Dernek denilince insanın ilk aklına gelen o yörenin birleştirici bir unsuru ve sivil toplum örgütüdür. Bizde bu fikirden yola çıkarak geçligin ve yönetimin beraber hareket etmesini amaçlıyoruz ve bizlerin her faaliyetinde yönetimin yanımızda olması bizlere açıkca güven vermektedir. Bundan dolayıdır ki geçmişte yaşananları bir kenara bırakıp yeni oluşum içinde üstümüze düşen görevlerde dernegimize katkıda bulunmayı amaçlıyoruz . Bazı büyüklerimizin gafletle söyledigi gibi gençilk sadece tulum ve horandan ibaret olmadıgını her alanda elimizden geldigince ve olanaklarımız dogrultusunda dernegimize katkıda bulunacagımıza eminim. Bu organizasyon olur çeşitli projeler olur. O yüzden bütün arkadaşlardan ricam kişisel çıkar ve düşüncelerini bir kenara bırakarak yeni oluşumda görev almaları vetaşın altına elini koymalarıdır. Dışardan her türlü eleşiri olabilir gayet nolmal biz onlarada açıgız ama o elştirilere odaklanırsak ilerlemek güç olur. Biz kapıları bütün herkese sonuna kadar açtık o kapıdan girmek isteyenlerin herzaman yanımızda yeri mevcuttur.Çünkü bütün arkadaşların yetenegi bilgi birikimi ayrıdır önemli olan bunları tek çatı altında toplayıp ortak hareket ettirmek.
      fatih abim ne diyosa altına imzamı atarım :D

yönetim gençlere önem verdiğini ispatladı... başkanımız açıkça söyledi ''her zaman sizin için hukuki olan herşeyde arkanızdayız'' dedi... hemşin gençliğide birlikten kuvvet doğar ilkesiyle hareket edip bir çatı altında toplanırlarsa aşamayacakları engel olmaz diye düşünüyorum...

SAYGILAR...
      HAYRİYE&ZAFER
      arkadaşlar kışın bir araya gelip horan oynamk için yer arayışları sürüyor sanırım kurtuluş veya çankaya belediyesindeki yer olacak
      Resimler
      • 029 (1024 x 768).jpg

149.59 kB, 0×0, 459 defa görüntülendi
      • 031 (1024 x 768).jpg

151.77 kB, 0×0, 410 defa görüntülendi
      • 030 (1024 x 768).jpg

110.91 kB, 0×0, 427 defa görüntülendi
      GENÇLERE BİR GENÇLİK MERKEZİ BULMAK DERNEK YÖNETİMİNE FARZ OLMUŞ GİBİ GÖZÜKMEKTE.

HATTA SADECE HORON OYNMAK İÇİN DEĞİL OTURUP SOHPET EDEBİLECEKLERİ, TANIŞACAKLARI,HEMŞİNİN GELECEĞİ HAKKINDA KAFA YORACAKLARI, HEMŞİN HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPABİLECEKLERİ
      BİR MERKEZE İHTİYAÇLARI VAR.

GENÇLİK KENDİ İÇİNDE BURDA ÖRGÜTLENMELİ, KOMİSYINLAR OLUŞTURMALI, SOSYAL FAALİYETLERDE BULUNMALI, DERNEKÇİLİK, KAMU YÖNETİMİ GİBİ KONULARDA PRATİK EDİNMELERİ İÇİN FIRSAT VERİLMELİ, HATTA DERNEK YÖETİMİNE KATILMALI GELECEKTE DAHA BİLGİLİ, BECERİKLİ, ÇALIŞKAN YÖNETİCİLERİN YETİŞMESİ SAĞLANMALIDIR.

GENÇLER BU TALEPLERE BENİM DÜŞÜNEMEDİĞİM SİZİN DE TALEPLERİNİZİ EKLEYEREK DERNEK YÖNETİMİNDEN İSTEYİN.

HATTA BUNU YAZILI BİR DOSYA İLE YÖNETİME VERİN VE TAKİP EDİN.
      KARŞILANMAYAN TALEPLERİNİZİ BURDA YADA DERNEK SİTESİNDE YAYINLAYIN. 8o

BEN ARKANIZDAYIM.
      YUKAKAPİLİ
      Yeni bir yıla giriyoruz ve yeni yılın getirdiği yeni umutlar da doğuyor. Bu yeni umutlar bilhassa siz gençlerimizde hissediliyor. Kimi bu sene mezun olacak, kimi evlenecek, kimi yeni işe giriyor. Bu umudu yaşayanları tebrik ederim ve her dilediklerinin yerine gelmesini dilerim.

Ey gençler Bu sebeple vazifeniz çoktur, mes'uliyetiniz büyüktür,
      milletinizin üzerinizdeki hakkı her gün biraz daha artmaktadır. Dolayısıyle omuzlarınızdaki emanet yükü ağırlaşmaktadır. Çok düşününüz, çok çalışınız. Hareket tarzınızı, stratejinizi iyi ayarlayınız, kurtarmaya koşunuz ve milletinizin hakkını kamilen eda ediniz.
      Kendinden daha fazla milleti için çalışmaktır. Böyle bir genç bunu yaptığında hem dünyada zafer meydanlarında peşin mükafata nail olacaktır Hak ve hakikat yolunda durmadan HEMŞİNE hizmet eden bir milletin içinde doğup büyüdük.

saygılarımla
      RAMAZAN TAŞÇI
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!