Uyanın!

VUR EMRİ VERMEYEN ŞEREFSİZLER

Kafamızı karıştıran bir okur maili! 16 Ekim 2008 12:12
      Bu mail elimize ulaştığında saat 09.47'yi gösteriyordu. İhbar kabul edip araştırdık. Ve ajanslar saat 10.50'de acı haberi geçtiğinde sizinle paylaşmaya karar verdik. İLİŞKİLİ HABERLERKurban'a bekliyordu Vatan'a kurban oldu!Kafamızı karıştıran bir okur maili!Çukurca'da çatışma: 5 asker şehit

Haber 7 iletişim forumuna düşen binlerce mesaj içinde dikkatimizi özellikle çeken bu elektronik pasta iletisindeki içeriğin doğru çıkmaması için dua ettik. Ama ne yazık ki maildeki mesaj doğru çıktı.

Biz de sizlerleş paşlamaya karar verdik.

Noktasına virgülüne dokunmadan yayınladığımız bu mailin son günlerde artan terör olayları ve istihbarat paylaşımı ile ilgili tartışmalara ışık tutmasını umut etmekteyiz...

"ben devlet görevlisiyim ismimi farklı yazdım. dün gündüz başlayıp bugün sabahın erken saatlerine kadar kobralar ve skorski helikopterler hakkari semalarını çınlattı. ve ne yazıkki sabaha karşı yine şehitlerimiz ve yaralılarımız getirildi. lütfen bu haberleri göz ardı etmeyelim ve daha fazala gündeme getirelim. daha ne kadar bizi dağlara salmayacaklar. ben polis özel harekat personeliyim. lütfen bize artık yerinize oturun siz bekleyin demesinler. artık yalvarıyoruz. her şehidimiz olduğunda bizler hüngür hüngür ağlıyoruz.mademki bizlere ihtiyaçları yoktu nerden eğitildik ve neden devletimiz bu kadar zahmete girdi..? sizde üzerinize düşeni yapın ve terör lanetini başımızdan hep birlikte tek yürek olarak def edelim. saygıolarımla"

(Haber 7)

BU HERŞEYİ ANLATIYOR AMA MİLLETİMİZ UYUYO HALAA:( ÇÜNKÜ ONLAR RÜTBELERİ ZARAR GÖRMESİN DİYE BU EMRİ VERMİYORLAR. ÇÜNKÜ ONLAR İÇİN İNSAN HAYATI ÇOK UCUZ...... ÇÜNKÜ ONLARIN TÜRKLÜKLE İLGİSİ YOK. ŞEREFSİZLER

haber7.com/haber/20081016/Kafa…stiran-bir-okur-maili.php
      EY GİDİ KARLİ DAĞLAR.....!