Hemşin'liler Eğitim Ve Kültür Derneği

Hemşinliler Gecesi...

Tanıdık tanımadık simaları, akrabaları görme fırsatı buldum. Yeni tanıştığım insanlar oldu. Herşey güzeldi.

Haliyle eleştiriler olacaktır.

Şahsım adına güzel bir gece olduğunu düşünüyorum. Bundan iyisi can sağlığı:)

Gelenlerin ayaklarına, yüreklerine sağlık. İyi ki varsınız.

(Gelemeyenlerde fotoğrafların siteye aktarılmasından sonra neler kaçırdıklarını bir izlesinler:D)

Gecenin hazırlanmasında, bizlere sunulmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Elinize sağlık.

İyi ki varsın HEMŞİN.

Saygılar...
      Hayat, bir ipin iki ucu arasındadır. Ya baş ucundasınız, ya son ucunda...

Bilal ÇAKIR

Teşekkür

Gece oldu ve bitti.
      Ama bu gece için uğraş verenlerin hakkını teslim etmemiz gerekiyor.
      Bence, yer seçiminden sanatçı seçimine, organizasyonun işlemesinden konuklarla ilgilenilmesine kadar her konuda gayet başarılı bir Hemşin gecesi oldu.
      Gelen herkesin mutlu olduğu ve eğlendiği şüphe götürmez bir gerçektir.
      Bu nedenle şahsım ve ailem adına Hemşin Derneği yöneticilerine ve gecede emek harcayan tüm gönüllülere çok teşekkür ederim.
      Ama evden acele ile çıkıp fotoğraf makinemi yanıma almayı unuttuğum için (Koca makineyi nasıl unuttum, o da ayrı bir konu) fotoğraf çekemedim.
      Fotoğraf çeken arkadaşlar ekleme yapar sanıyorum.
      Ya gündüz kurtaracak, yahut gece alacak,
      Düşmanın bu toprakta ölüsü kalır ancak!
      Bir satır boş kalmasın ölümün defterinde,
      Cesaret yine sağdır vatanın siperinde...

CVP: dernek yonetimine

Yazar: ADEM53 Tarih: 22.11.2008 Saat: 13:47

değerli site yonetimi açılış programınızda istiklal marşı ve saygı durusu vardı biz bu proramınızı gecede goremedik madem uygulamayacaktınız neden programa aldınız_?[/COLOR]

Sayın Adem bey .Size katılmamak elde degil
      Bizlerin o anki yogunluktan ve Misafirlerle konuklarile ilgilenmekten
      bir hatamız olmuş olabilir diketle yazdıgın yazıyı okursan site yönetimi diye yazmışsın bizler Dernek Yönetimi diye algılıyoruz. siz neden gelip bir Yetkiliyi uyarmadınız.. inanın bunda sizin sucunuz yokmu...
      saygılarımla
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      ADEM bey benim resmim yokmu :) :) :)
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!

Fotoğraf.

Destur almadım. Bir sıkıntı olursa affola:)

Resimdeki değerli büyüklerim(tanıdığım kadarıyla);

Ben, Gökhan abi, Hasan-Hüseyin kardeşler, Mecitun Orhan emiceeen oğli(adını hep unutuyorum:)), Mustafa emicem;)

Gökhan abi ile Mustafa emicemun gözlera dikkat:D?
      Resimler
      • 100_5796.jpg

419.89 kB, 0×0, 2,558 defa görüntülendi
      Hayat, bir ipin iki ucu arasındadır. Ya baş ucundasınız, ya son ucunda...

Bilal ÇAKIR

Kutlarım

Yıllardır istanbul dışında olan bir hemşinli olarak geceleri uzaktan takip eden bir emhtiyar olduk diyorum. Zira resimdeki gençleri tanımakta zorlandım. Benim gibi ehtiyarları da tabii. Mecitun orhan emicenun oğlu ŞEMSİ çocukluk arkataşlarımdan. Az mi monordan okula gittik. Mustafa kardeşimi uzun her istanbula geldiğimde ziyaret etmeye çalışıyorum. Gökhan Bey kardeşimle yaylacılık anılarımız var ama uzun zamandır işlerinin ve işlerimizin yoğunluğu nedeniyle görüşemedik. Kendilerini bu güzel organizasyonun başarıyla yaptıkları ve bu ekibin içindeki çalışmalarından kutlarım. Anadoluhisarında daha bıyıklarımız yeni yeni terlerken tanışmıştı HEMŞİN derneğiyle. Ne zaman gördüysem aynı çalışma azmını gözünde gördüm. Çalışmalarının ve başarısının devamını diliyorum.
      Tekrar herkese selam ve saygılarımla. İnşallah bir zaman bizde katılırız.
      Murat ÇAKIR
      Monorlu uşaklardan
      Matematik YARADANIN Yeryüzündeki imzasıdır.

Teşekkür...

Teşekkürler,
      21 Kasım 2008 salon figaroda yapmış olduğumuz Geleneksel Horon Gecemize katılan veya bilet alıp katılamayan tüm hemşinli dostlara verdikleri destek ve yardımlar için çok teşekkür ediyoruz.
      Yüreğinize ve ayaklarınıza sağlık bir kez daha iyi şeyler yaptığımız sürece
      yanımızda olacağınıza eminiz bu bizlere yeterli olacaktır.

Bu gecede bizleri yanlız bırakmayan ve sponsor olarak katkı sağlayan
      1-Başarı Elektronik
      2-Bahar Pastanesi
      3-Yeşil Kundura
      4-Rendo Firması
      5-Paşasoy Gömlekleri
      6-Karadeniz Medya Tv
      7-Mora Kuaför/Ramazan Recep BayraK
      8-Kuafor Birol/Birol Çorbacı
      9-Beka Kuaför /Kenan Bekar
      10-Hemşinliyiz.biz./mutlu kobala çok çok teşşekür ediyor desteklerinin devamını diliyoruz.

Selam ve saygılarımızla,
      Gökhan G. Kaptan