Büyük Derbiye Çok Az Kaldı

Büyük Derbiye Çok Az Kaldı

Arkadaşlar biliyorsunuzki beklediğimiz büyük derbi 9 kasımda .Heyecanla bu maçı bekliyoruz...
      2 takımada başarılar diliyorum...
      iyi olan kazansın:)
      bu arada alttaki takvimde bir tarih var.O tarihe dikkat edelim;)
      Resimler
      • 6-0_Takvim.jpg

24.47 kB, 346×532, 862 defa görüntülendi
      ALLAH'ım sevgini ve seni sevenin sevgisini
      ve seni sevmeye beni yaklaştıranın sevgisini bana nasip et...
      herkes haddini bileçek
      Neden mi BEŞİKTAŞ?? Siyah Beyaz başlamıştı her şey resimler siyah beyazdı yazlık sinemalar siyah beyaz siyah formalar üzerine beyaz yakalar taktık bir dönem gözümüzün kara, alnımızın ak olması gerektiği öğretildi hep kara gecelerde beyaz sayfalara döktük içimizi kara sevdalarımız oldu çokça, beyaz umutlarla beslediğimiz ve gün gelecek kara toprağa beyaz kefenlerle gireceğiz siyah beyaz başladığı gibi siyah beyaz bitecek herşey...
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      Sevgili Erkan bey..
      Elbette hiçbir galatasaraylı bir yenilginin ardından saklanmaz ,
      Elbette bir yenilginin ardından utanmaz ,
      Ve elbette bir yenilginin ardından ,her zaman olduğu gibi rakip takım,
      taraftarını tebrik eder..

Bende bir galatasaray taraftarı olarak ..Gerçek bir fenerbahçe taraftarıyım
      diyebilecek kişileri tebrik ederim..

Her güzellık tadında güzel kalır..

Tadını kaçırmayalım lütfenn..
      Sevgiler...
      Yazar: kurtbey Tarih: 10.11.2008 Saat: 10:26

herkes haddini bileçek
      Neden mi BEŞİKTAŞ?? Siyah Beyaz başlamıştı her şey resimler siyah beyazdı yazlık sinemalar siyah beyaz siyah formalar üzerine beyaz yakalar taktık bir dönem gözümüzün kara, alnımızın ak olması gerektiği öğretildi hep kara gecelerde beyaz sayfalara döktük içimizi kara sevdalarımız oldu çokça, beyaz umutlarla beslediğimiz ve gün gelecek kara toprağa beyaz kefenlerle gireceğiz siyah beyaz başladığı gibi siyah beyaz bitecek herşey...

Haklısın Ramazan Abi... HERKES HADDİNİ BİLECEK demissin... Tamamiyle katılıyorum sana... Cok uzak değil geçen sene Beşiktaş sağolsun çok güzel haddini bildirmişti Türkiye'ye.. Malesef acı bir şekilde...
      Liverpool 8-0 Beşiktaş Jimnastik Külübü
      Yaaa malesef...
      HERKES HADDİNİ BİLECEK....
      Herkes Gülüşümü Görüyor
      Kimse savaşımı görmüyor.
      Herkes sesimi duyuyor
      Düşündügümü kimse bilmiyor.
      Herkes yazdiklarimi okuyor
      Gözyaşlarimi kimse görmüyor.
      Herkes beni tanidigini saniyor
      Ama kimse benim kim oldugumu bilmiyor.

8-0 ı ne çabuk unutulmuş:)

Yazar: kurtbey Tarih: 10.11.2008 Saat: 09:26

herkes haddini bileçek

8 Taş lı bir arkadaşın bu yazıyı kaleme alması hakikaten trajıkomik bir durum olsa gerek :)