Kayıp Aranıyor!

Kayıp Aranıyor!

Bilindiği üzere koyu Beşiktaş taraftarı Sn. Ramazan Taşçı (KURTBEY) bundan yaklaşık beş gün önce spor köşesinde YÜREKLİ FENERLİLER NEREDESİNİZ konu başlığı altında hodri meydan tarzında bir iddia yapmak istemişti.Ve diğer yandaş arkadaşları:D:D Musa abay, Fatih Kobal , HEMŞİN KARTALI kendisine destek çıkıp Fenerlilerle dalgalarını geçmişlerdi.

Ve ben bir Fenerbahçeli olarak Sn. Ramazan Taşçı ile iddiaya girdim. Herkezde şahit oldu.

Bu arkadaşlar dün saat 21:00 den beri ortalarda yoklar.

Arkadaşlarımızı bulanların veya görenlerin insanlık namına site yönetimine başvurması önemle rica olunur:D:D:D

Saygılarımla...
      ALLAH'ım sevgini ve seni sevenin sevgisini
      ve seni sevmeye beni yaklaştıranın sevgisini bana nasip et...

HAKEMBAHÇEEEE........

Arkadaşlar Beşiktaşlı olupta kaçan kimse görülmemiştir, bu böyle biline...

Ama ben olsam böyle bi maçtan sona sesimi çıkarmas, hatta özür dilerdim... Ciwciw grubu acaba hakemin arkasına saklanmadan ne zaman maç kazanıcak, biz gene yazardık geçmişte olduğu gibi destanımızı ama bu hakemle diil... Ben " SKORA GÖRE " kaybettiklerime alırım hediyeciklerini problem yok, ama bizler kazansak bu durumda yüzümüz kızarır kullanmayız ne kazandıksa.... :]

Herşeye rağmennn,

BU ALEMDE KRAL ÇARŞIIIIIII.......

YOK CANIM

Laf salatasına gerek yok arkadaşım..:)

Son beş maçtır aynı hakemmi maçı yönetiyor Sn. cimnastik klüplü kardeşim..

Siz şimdi 8-0 yenildiğinizdede hakem maçı sattı dersiniz.

Bence siz başka iddiaların arkasından Fenerbahçelilerle dalga geçeceğinize önce kendi tavuğunuzun kanatlarını yerlerden toplayın...

saygılar..

LAFONTENDEN MASALLAR.....

Tawuk deil sekerim, gosluk almalısın bence KARTAL dıeceksın. Ama sız buyuyunce cıwcıwlıkten cıkıp o dedıgınden olabılırsınız... :D

Gecmısten bahsedersek cok uzulursun, bence hıc bahsetmeyelım... Ama dıyosunkı sen, hatıceye dııl netıceye bakalım, hakem makem skor bellı. Tamam o zaman senın dılınden konusurus o zaman, bende dıyorumkı mal durumuna bakalım(puan durumu yani), ne kadar malınız warda konusuyon sekerim... :D
      Yahu arkadaşım konuyu başlatan siz konuşan siz.Yeniliyorsunuz konuşan gene siz..Biraz ağırbaşlı olunda yenilgiyi içinize sindirin artık.
      Bırakın şu hakem bahanelerinide.Fenerbahçenin sizden üstünlüğünü kabul edin.
      saygılarımla..

Ha bu arada çok fazla dizilerin etkisinde kalmışsın galiba şekerim mekerim:D:D:D
      Keske sole hakemle deılde bilek gucuyle yensenızde bizde eyvallah desek, tebrik etsek. Daha once solediğim gibi ben olsam ozur dilerdim bu duruma, yani içime sindiremezdim rakibimin 10 kişi bırakılıp tesadüfen kazanmaya....... Ama nerdeeeeeeeeee, yurek ıster...

Sekerime gelince, dizilere senaryo yazarım ben, sen hangisinde gormustun... Etkilenmissin galiba... :D Sanada bir hitap şekli bulabiliriz istersen, resmini göndermen yeter... :D :D

kayıp aranıyor

Sevgili gençler; özel bir işim nedeniyle Cumartesi, Pazar Samsundaydım.
      Arkadan tozu dumana katmışsınız adeta firarımı vermişsiniz.
      Erkekliğin onda dokuzu olsa bile, kaçmak yok çünkü rövanşta Mithatpaşada skor 5-0 olunca
      Karşımızda birilerini görmek isteriz.
      Bu maça gelince; isterseniz bunu şöylece zaman tünelinde bir gezinti yaparak anlatayım.
      Böylelikle nostalji yapmış oluruz.
      Eskidendi, çok eskiden. Hakem Hüsamettin Topuz vardı.Kar’la Kaya’nın yan yana gelmesine tahammül etmiyecek kadar siyah beyaz düşmanıydı.
      Beşiktaş’ın maçlarında önce Beşiktaşlı taraftarları sahadan çıkartır öyle maç yönetirdi.
      (bu konuda Beşiktaş taraftarları “başta Hüsamettin topuz “la başlayan sloganları yıllarca bağırdı tribünlerden)
      Sonra baba Savran’lar, Tokat’lar, Deda’lar vardı.
      Doktorlar, Kabzımallar, Avukatlar vardı, kararları tartışılan.
      Şike yaptıkları nedeniyle 4 takımı birden küme düşürecek kadar yürekli çağdaşlar;
      Malik Yolaçlar, tarafsız tutumları nedeniyle şampiyonluğun İstanbul dışına çıkmasına olanak sağlayan, adam gibi adamlar Hasan Polatlar vardı.
      Sevgili gençler, bu gözler neler gördü. Asaleti de gördü adaleti de gördü.
      Şampiyonlukları gasp edilen Eskişehirspor, Göstepe gibi cüzide takımlarımıza yapılan haksızlıkları gördü. Kafa ile gol atan Hasan Ceylanlar gördü.
      Gelelim son karşılaşmaya; yazımın başında da demiştim, biz bu maç öncesi her türlü hesabı yapmıştık
      (Hemşinkartalı’da ucundan değinmişti)
      Mesela: Kadiköy den çıkış kapısını bulmanın öyle kolay olmadığını,
      Bünyamin diye yüzer gezer birinin olacağını. Maçta Lugano nun her türlü vuruş yapma özgürlüğunun olduğu bu vuruş sonrasında kendisinin recon kesme hakkının olduğunu.
      Cise nin rakıbı beline sarılarak çekse bile yere düşme hakkının olmadığı;rakiplerinin yanından geçerken bile çok dikkatli olması gerektiği Beşiktaşlı diğerlerinin zaten hak ve haddinin olmadığını;
      Rakipten gelmiş olsa bile sivok un gol atmak densizliğini göstereceğini.
      Hakemin ciseyi oyundan atacağının hesabını yapmıştık.
      Ancak itiraf edeyim ki Mustafa Densizlinin sadece Türkiye’de değil Avrupalıların bile gözü üstünde olduğunu bildiğimiz Holosko ile Bobo ya kırmızı kart göstereceğini düşünmemiştik.
      Sonuç olarak spor güzeldir.
      Ben Samsunda koyu fener taraftarı olan dünürle kadeh tokuşturarak izledik maçı.
      Herkese de bol esprili ama o denlide dostça diyaloglar diliyorum.
      Fenerbahçeyi kutluyor başarılarının devamını diliyorum.
      Az kalsın unutuyordum aynı arkadaşları Mithat paşadaki ziyafete bekliyoruz.
      Hakem kimden olursa olsun rakılar benden.
      Sevgilerimle…
      merhaba arkadaşlar :(
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      Maçın hakemine laf etmeyin de sonuca bakın. Çünkü bu hakemler daha çok maç yönetecekler. Maçın hakemini eleştirmeye hakkınız var mı ki. Pancu'nun kaleye geçtiği maçta 9 kişi ile FB yi yenen de bu takım değil miydi.
      Akşam dernekte Recep Yakut da maçın hakemini eleştiridi. Ama akşam Hacettepe GS maçında evlere şenlik bir hakem seyrettik. FB-BJK maçına hakem yorumu yapan Recebum acaba kendi maçının hakemine nasıl bir yorum yapacak.
      Ahlaki ve sosyolojik çöküşün tüm kurumları etkilediği ülkemizde Futbol Federasyonu da payına düşen hakkı almıştır.
      1959'dan buyana eğer şampiyonluk 3 takım arasında gidip geliyorsa zaten bu yapı çete yapısıdır. Tepede çetesi en güçlü olan da şampiyon olmaktadır.
      Olan da Ercan ve Erkan ile iddiaya giren Hemşin Kartalına olmaktadır :D:D:D
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...
      anELka'dan sonra öndEL...

Maç az önce bitti. Bu hakemlerle bu kadar. Gölü atan oyuncu sevinmiyor, arkadaşları sevinmiyor, rakip takım oyuncusu gol olmadığını bildiği için topu alıp yere koyuyor ve atış yapmaya hazırlanıyor derken birden hakem gölü veriyor!

Ve son olarak: Fener çok ama çok kötü oynuyor...
      Fosforun zeka gelişimine katkısını sahil şeridine bakarak görebiliyoruz... Türkiye balık yesin!

(...)

Günü gelir çarh düzüne çevrilir,
      Günü gelir hesabınız görülür.
      Günü gelir sualiniz sorulur :
      Beyler bu vatana nasıl kıydınız?

N.Hikmet

Concierto de Aranjuez
      Yazar: recepyakut Tarih: 19.12.2008 Saat: 22:09

anELka'dan sonra öndEL...

Maç az önce bitti. Bu hakemlerle bu kadar. Gölü atan oyuncu sevinmiyor, arkadaşları sevinmiyor, rakip takım oyuncusu gol olmadığını bildiği için topu alıp yere koyuyor ve atış yapmaya hazırlanıyor derken birden hakem gölü veriyor!

Ve son olarak: Fener çok ama çok kötü oynuyor...

ya bırakın FENERBAHÇEMİZİDE kendi bahçenize bakın ya yada maşallah bu kadar erdem varda neden kendı ELLERINIZE BAKMIYORSUNUZ servetın yada baroşun yada hacattepe maçında hakemın mı desem galatasarayın oyucusumu desem ne desem bılmıyorum herneyse sipsiyah derısı olan futbolcunu elını kolunu görmeyen hakemın zavallı buğday tenli önderın elını görmesını beklemek MANTIKLI bı açıklama ıster onuda gslilerden beklemek abestle işgal olur saygılar lütfen bırazda kendi bahçenıze bakın ve orda görduklerınızı yazın sonuna kadar saygımızı gösterelım

SONUÇ DEGİŞMEZ

RESMİ AÇIKLAMADIR...

BEŞİKTAŞ JİMLASTİK KÜLÜBÜNDEN

ÇARŞI GRUBUNUN YOGUN ARZU VE İSTEGİ ÜZERİNE

FENER BAHCEYE KUPA BAGIŞI YAPILACAKTIR..

NEDENİNE YETKİLİLER ŞÖYLE BEYAN ETMEKTEDİR..

KUPALARI KOYACAK YER KALMADIGINDAN

ÇOÇUKLAR SEVİNSİN DİYE FENER BAHÇEYE BAGIŞLIYORUZ.... :)

ÇAR$I KUPAYADA KARŞI
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!