Bayramlaşıyoruz.

Bayramlaşıyoruz.

Hemşin Sosyal Sorumluluk ve Gelişim Derneği, Kurban Bayramı'nın 4. günü (11/12/2008) Sahil Et ve Balık Lokantası'nda bir bayramlaşma merasimi düzenlemiştir.

Kar amacı güdülmeden yapılan bu organizasyona katılmak isteyenler aşağıda ismi yazılı kişilere ulaşabilirler.

Zengin bir ordövr tabağıyla, sazla sözle, horonla tulumla yine hep beraber olacağız.

Mübarek bayram günümüzde birbirimizi yalnız bırakmayalım.....

------------------------------------------
      Fatih KOBAL : 0532 509 79 67

Zafer KÜÇÜK : 0555 706 30 63
      Bilet ederi: 10 YTL
      SAHİL ET VE BALIK LOKANTASI

Karanfil Sokak No: 44/A

Kızıkay/Çankaya/ANKARA

Tel : 0 312 419 59 33 - 34
      11.12.2008

Sahil Et ve Balık Lokantası'nda bir bayramlaşma merasimi

Değerli büyüklerimiz, sevgili kardeşlerimiz,

Hemşin Sosyal Sorumluluk ve Gelişim Derneği olarak düzenlediğiniz geleneksel bayramlaşma gününüze iştirak ve nazik dağvetiniz içun

Allah hepinizden ayrı ayrı razı olsun. Bildiğiniz gibi mübarek Kurban bayramına girerken. Bu mübarek ayda yaptığınız Kardeşlik ve dostluk, masajları içeren bayramlaşma merasinine katılmayı umut ederim

Huzur ve mutluluk içinde geçireceğimiz maneviyatı yüksek olan kurban bayramının mükafatı olarak bayramlaşmak için burada bir araya gelmiş olmanın mutluluğunu hep birlikte paylaşacagız.

Bizlerde bu güven sayesinde dernek faaliyetlerinizi daha da güçlendirmek arzusundayız.

Saygılarımla : Ramazan TAŞÇI
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      Bir Avuc Dua, Bir Kucak Sevgi, Sicak Bir Mesaj Kapatir Mesafeleri, Birlestirir Gonulleri, Bir Sicak Gulumseme, Bir Ufak Hediye Daha Da Yaklastirir Bizi Birbirimize

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
      Resimler
      • kurbanbayrami2yz9[1].jpg

48.3 kB, 0×0, 642 defa görüntülendi
      • YeniMakale_YeniMakale_bayram2[1].jpg

33.81 kB, 0×0, 660 defa görüntülendi
      • 8038bayram8[1].jpg

124.11 kB, 0×0, 665 defa görüntülendi

Teşekkürler Hemşin Sosyal Sorumluluk ve Gelişim Derneği

Hemşin Sosyal Sorumluluk ve Gelişim Derneği, nin Kurban Bayramı Organizasyonu’nu yürütmek amacıyla Hemşinliler Eğitim ve Kültür Derneği olarak üç kişilik bir ekiple Sayın Göhhan KAPTAN Sayın Kemal MATARACI & Ramazan TAŞÇI yani ben 11 Aralık tarihinde İstanbul’dan ayrıldık. İstanbul’da başlayan üç saatlik yolculuğumuz sonunda TÜRKİYEM’in başkenti ANKARA’ya geldik. Burada Bizleri Hemşin Sosyal Sorumluluk ve Gelişim Derneği tarafından sıcak bir şekilde karşılandık. Bayramlaşma merasimi,ve bizi karşılayan Sayın Sevil KEPENEKOĞLU Sayın Fatih KOBAL Sayın Zafer KÜÇÜK Sayın Ercan GÜRDAL Sayın Şakir AKSU Sayın Recep & Bilge YAKUT & Sayın Naci KOBAL & Sayın Maksut DEMİRCİLER dier güzel insanlara ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım…

Hemşin Sosyal Sorumluluk ve Gelişim Derneği, nin düzenlmiş ve tertip etmiş olduğu Kurban Bayramı kutlama programına katıldık. kardeşlik ve HEMŞİN onuruna verilen yemeğe iştirak ettik. Sahil Et ve Balık Lokantası'nda çok güzel bir ortam oldu

11 Aralık’ta, samimi bayramlaşma merasimi, soğuk havanın donduran o etkisini sıcacık bir atmosfere çevirdi bir anda…

Bu sıcak atmosferden ayrılmak zor oldu ama malum yolumuz uzun Sevil ablamın ısararları sonucu yorgunluk kahvesi içmek içun evlerine gitmek zorundakaldık. yemekleri ve engin muhabbetleri Bize o güzelim ilgilerinden dolayı sıcak yuvalarını açan ablamıza sonsuz teşekkürler .

İnsanların bizi karşılarında görünce mutlu etmeleri, bize tarif edilemez bir heyecan yaşattı. Bayramın dördüncü gününde olmamız dolaysıyla yola çıkmak zorunda kaldıkk.

Bu güzel insanlardan ve ANKARA'dan ayrılmak zor olsa da, vazifemizi yapmış olmanın verdiği mutlulukla dönüş yoluna koyulduk…
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!