Bir İlki Başardık…

Bir İlki Başardık…

Derneğimizin İstanbul Kadıköy ilçesi Rasim paşa Mahallesi Necip Bey Sokağındaki kendimize ait binamızı tamamladık ve bu hafta sonu kendi binamıza taşınıyoruz.

Dernek yönetim kurulumuz adına bu projede emeğini zamanını veya parasını bizimle paylaşan tüm hemşerilerimize teşekkürlerimizi sunarken desteğini bizlerden esirgemeyen tüm hemşerilerimize şükranlarımızı iletiyoruz.

Saygılarımızla.

Hemşinliler Eğitim
      ve Kültür Derneği Yönetimi

Not; Binamızın açılış günü ve saati daha sonra tüm üyelerimize ve hemşerilerimize bildirilecektir.
      Resimler
      • CIMG2035.jpg

562.08 kB, 0×0, 755 defa görüntülendi
      • CIMG2036.jpg

633.32 kB, 0×0, 744 defa görüntülendi
      SAYIN İSTANBUL HEMŞİN DERNEĞİ YETKİLİLERİ
      DAHA ÖNCEDE YAZMIŞTIM CEVAP ALAMADIM HEMŞİNDE YAŞAYAN
      VE OMUR İLİK FELCİ OLAN ZUĞADAN ÇİLOĞLU AHMEDE YARDIMCI
      OLMAK İSTİYORUM
      STAR TV DE PETEK DİNÇÖZ UN PROĞRAMINA BİR DOKTOR ÇIKTI
      VE BU TİP HASTALARI YÜZDE SEKSENBEŞ AMELİYATLA İYİLEŞTİRDİĞİNİ SÖYLEDİ
      ŞİMDİ BENİM RİCAM BU PROGRAMA ULAŞARAK O DOKTORUN ADINI VE ADRESİNİ TESPİT EDIP BİLDİRMENİZ
      BEN TRABZONDA OLDUĞUM İÇİN ULAŞAMADIM
      DOKTORA DOSYASINI GÖNDERECEĞİM VE ÜMİT VERİRSE HEMEN AMELİYAT İÇİN YARDIM KAMPANYASI BAŞLATACAĞIM
      İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
      AYRICA YENİ YERİNİZ HAYIRLI OLSUN

Kutlu Olsun

Hayırlı uğurlu olsun.
      Emek harcayanlara çok teşekkür ederim.
      En kıza zamanda hediyelerimizle beraber ziyarete geleceğiz.
      Ya gündüz kurtaracak, yahut gece alacak,
      Düşmanın bu toprakta ölüsü kalır ancak!
      Bir satır boş kalmasın ölümün defterinde,
      Cesaret yine sağdır vatanın siperinde...

Yeni Dernek Binamız

Cumartesi günü içerisine girememize rağmen eşim ve çocuklarımla yeni dernek binamıza gittik gerçekten emeği geçen herkese yürekler dolusu teşekkür ediyoruz.umarım dernek çalışmalarımız dahada güçlenerek daha büyük projelere zemin hazırlar bu bina.
      Yanlız kalif cafe de rastladığım bir kaç hemşinli ile yapmış olduğum görüşmelerde yönetimde ayrılıklar olduğu yönetimden bazı kişilerin Dernek binasının LOKAL tarzı kullanılmasını hatta işletmeye verilmesini istediklerini
      aralarında gençlerinde bulunduğu bir kesiminde buna karşı çıkarak KÜLTÜR MERKEZİ yapılmasını istedikleri yönünde duyumlarımız oldu
      burdan yönetim kurulunun bir açıklama ile bu durumu Hemşinliler olarak bizlere açıklamasını beklemekteyiz.

Kaldıkı Dernek Binası Hemşinlilerin katkısı ile satın alındı ve onarımı yapıldı LOKAL veya KÜLTÜR MERKEZİ yapılmasına da Hemşinliler tarafından karar verilmelidir.

Yönetimler gelip gecici dir bu işler yönetimlerin uhdesine bırakılırsa ileride bir sürü sorun kaçınılmazdır.

H.İbrahim ERKAN
      Benım yeni acılan binamızı gorme firsatım olmadii
      ama gormek en buyuk temennimdir
      yeni acılan binamızz once hemşinlilere ve vatana millete hayirli olmasini ayreten mutluluk hoş goru içerisinde nice yıllara ulaşmasini dilerim.

YENİ BİNAMIZ BİZLERE ZOR GUNLERİN HEDİYESİ
      EMEGİ GECEN BUTUN ABİLERİMİZ VE ARKADAŞLARİMİZA
      SONSUZ SAYGI VE SEVGİLERLE

Hemşinimiz adına büyük bir başarı gerçekleştirilmiş, emeği geçen ve katkıda bulunan bütün herkese çok teşekkürlerimi sunarım..

Derneğimizi, gelişmiş büyümüş olarak görmek gerçekten grur verici bir olay, bugünlere gelen derneğimizin, değerini bilip Hemşin Kültürünün herzaman ayakta tutulabilmesi ve yayılması için her zaman maddi ve manevi olarak yanında olmamız gerektiğini düşünüyorum..
      Saygılar... :rolleyes:
      Kapii Kapii Kalasiz... :D :D

CVP: Yeni Dernek Binamız

Yazar: katerci Tarih: 06.01.2009 Saat: 10:20

Cumartesi günü içerisine girememize rağmen eşim ve çocuklarımla yeni dernek binamıza gittik gerçekten emeği geçen herkese yürekler dolusu teşekkür ediyoruz.umarım dernek çalışmalarımız dahada güçlenerek daha büyük projelere zemin hazırlar bu bina.
      Yanlız kalif cafe de rastladığım bir kaç hemşinli ile yapmış olduğum görüşmelerde yönetimde ayrılıklar olduğu yönetimden bazı kişilerin Dernek binasının LOKAL tarzı kullanılmasını hatta işletmeye verilmesini istediklerini
      aralarında gençlerinde bulunduğu bir kesiminde buna karşı çıkarak KÜLTÜR MERKEZİ yapılmasını istedikleri yönünde duyumlarımız oldu
      burdan yönetim kurulunun bir açıklama ile bu durumu Hemşinliler olarak bizlere açıklamasını beklemekteyiz.

Kaldıkı Dernek Binası Hemşinlilerin katkısı ile satın alındı ve onarımı yapıldı LOKAL veya KÜLTÜR MERKEZİ yapılmasına da Hemşinliler tarafından karar verilmelidir.

Yönetimler gelip gecici dir bu işler yönetimlerin uhdesine bırakılırsa ileride bir sürü sorun kaçınılmazdır.

H.İbrahim ERKAN

ULASTIGINIZ BU BILGI KAYNAGI KIMDIR BILEMIYORUM AMA... DERNEK BINAMIZIN FAALIYET ALANI HAKKINDA HENUZ BIR CALISMA YAPILMAMISTIR... DERNEK YONETIMI BU KONUDA BIZLERIN FIKIRLERINEDE ACIKTIR.. TABI KI DERNEGE KATKI SAGLANMASI ICIN BIR TAKIM SEYLER YAPILCAKTIR... GIDIP BASKA YERDE OTURUP EGLENECEGIMIZE ISTEDIGIMIZ ZAMAN ORAYA GIDIP ORDA VAKIT GECIRMEK, HEMDE AYNI ZAMANDA BASKALARINA KAZANDIRACAGIMIZ PARAYI KENDI DERNEGIMIZE KAZANDIRSAK NE KAYBEDERIZ KI?

SAYGILARIMLA,