Elevit_Efsanesi

Yazar: yeyleci Tarih: 11.01.2009 Saat: 19:56

Biter mi 460 tane gecesi ayrı gündüzü ayrı dert olannn günler.Eyvahhh Allah yardımcın olsun :D :D :D Askerluk lit lutt etmaa benzemez amaa dikkat edesenn :D :D :D Ben senun yerunadaaa içerum boll bollll sakın dert etmeyesennnnn.Bana askere gelirken gözünü aç kapa hemen biter dedilerrr. Geldiğim 250 gün oldu günde 50 kere kapayıp açmış olsam 12500 eder. Hala bitmediiiii sen direk gözüng açık biturr :D :D :D :D

Herşeye rağmen Ş:::197 Musti şafak söyledim ama ayıp olmadı heralde sen varken

ya şimdi ukalaluk etmisen bı kere ama durumi toparlamisen yiyecen çerezi ......... çömezi derler ama ben severem insanlari şafak yazsam ağlamağa başleyecek gokan eneyisimi yazmeyimmm ama hataydeyim :):):)

varol ankara..

sayfaya yazan butun dostlarıma butun kardeşlerimee hepinizee candan teşekkür ediyorum....inanın askerlik koymadı bana sizleri özlediğim kadar.... haniderleryaa askerlik zor diyee... diyen yalan söylüyoo ben hiç bir zorlugunu görmedimm... yaşadıgım tek zorluk sizlerden ayrı kalmaktıı..... hepinizi ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha anladım.....kısmetsee perşembe sabahı ankaradayımm ve yeniden sizlerin arasındayımm...

hepinizii çok seviyorum.....yürekten butun sevgilerimi gönderiyorum....
      vay be gökhan abi yağmurlu bi 17 şubat cumartesi günü gözümün ömünden geçti şimdi.beni kışlaya teslim ettiğiniz o günden beri 2 sene geçti.ne koymuştu bana.şimdi sen askersin.sırayla daa bu işler abi :Dbiran önce bitirde gel hayranların ı bekletme :)
      Elumi tuttuğun an/derum ben cennetteyim/yar akluna gelursam/kalbinun içindeyim
      Sewduğumun hasreti/kalpten aşaği akar/sewdam artık yanımda/ölüm gelse kim takar
      Tüm Haklarım Saklıdır©
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ²¹°06¹³53²¹³ °¹²¹³
      ohohohoooooooooooooooooooo......slmmm ulennnnn can ciğerlerimmmmm.........özledim ulen sizleriiiiiii ..........

tlf numarasını hakkariye gidince buray ayazıcammm ozaman bol bol konuşacazz....merak etmeyinnnn.......

hepiniziii çokkkkkkkkkkkkkkk ama çooookkkkkkkkkkkkk seviyor ve özlüyorumm......

allah aemanetsinizzzzzz........

anlatılmaz yaşanur
      sevdaluğun en hasi
      nasil kapanur bilmem
      hander sevda yarasi

elevit_efsanesi............
      gokanum yavrim benum hakkarie gideceksen hemi allah kolaylık versın hayırlısı neyse o olsun .bozma moralını bu topraklar içerisinde her yer bizum allahun bismili ustuna olsun hayırlı teskereler boşa mermi harcama sen şimdi tulum sesı duyersen darlukten atarsen dağlara :) zay olma dıkkat et
      bu arada yeyleci sen hala askermisen :):):):):)):)::)

oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
      nbr olan alt devre çömez torun tombalak kurma koli çek berak:D gokan hekkeriyemi duştun ay oğul orede askerluk bır başka kardaşum askerlugun en kralı doguda yapılurrr ve bıturup gelınur benki geldum kımse kalmez orelerde benden selom solee sümbül dağınaaaaa canlarungi yeyyim geldunmiii bir yetmişluga hersey unutulacakkk darlonmeyesen hiç bişedennn sevdum gözlerungdennnn vatan sana kocakariler bana emanetttt ;) ;) :D :D
      ohoohohoooo yikil dağleerrr