Yer Dumanı Horon Ekibi

ankaradakı temsılcılerımız olan dernek ve vakıfların gecelerınde yer almakdan onur duyduk.geçen hafta duzenlenen hemşin sosyal sorumluluk derneğının gecesınde yer alamadığımız için uzgunuz .fakat bızım yerımıze orada bulunan arkadaşlar emınım kı bızlerı aratmadılar ve keyflıı bıt gece oldu.herkese sevgılerımle.
      ..::: YER DUMANI:::..

CVP: YER DUMANI AJANS: ÇAHEV GECESİ VE LOGOMUZUN TANITIMI HAKKINDA

Yazar: VOLCANIZMA Tarih: 25.02.2009 Saat: 23:08

28-02-2009 tarihinde katılmakdan onur duyacağımız rize çamlıhemşin hemşin halklarının ankaradaki temsilcılerınden çamlıhemşin hemşin vakfının(çahev) ambassadore otelde düzenlemiş olduğu geceye davet edıldığımızı sız yer dumanı aılesıyle paylaşmakdan şeref duyarız.değerlı büyüklerımıze biz yer dumanı horan ekibine geceye davet etttıkleri için teşekkur ederiz.

artık tarıhler bızlerı yavaş yavaş heyecanladırıyor.takvımler 22.02.2009 u gösterdığınde saat16:00 çalışma yerımız olan kurtuluş buz patenı kafede logomuzun tanıtım pastasını sızlerı temsılen değerlı yer dumanı aılesıyle paylaşmış bulunuyoruz.logomuzun tanıtımıyla alakalı olarak ağzımızın tatlanmasına vesıle olan pastamız umarız kı yureğımızıde tatlandırmış,sızlerı ve bızlerı heyecanlandırmıştır.

not:faaliyetlerimiz sade ve sadece KÜLTÜRÜMÜZ ve İNSANLARIMIZ adınadır

not:faaliyetlerimiz sade ve sadece KÜLTÜRÜMÜZ ve İNSANLARIMIZ adınadır
      ohoohohoooo yikil dağleerrr
      pasta kesimi
      Resimler
      • 100_2075.jpg

608.14 kB, 0×0, 986 defa görüntülendi
      • 100_2078.jpg

625.43 kB, 0×0, 1,017 defa görüntülendi
      Elumi tuttuğun an/derum ben cennetteyim/yar akluna gelursam/kalbinun içindeyim
      Sewduğumun hasreti/kalpten aşaği akar/sewdam artık yanımda/ölüm gelse kim takar
      Tüm Haklarım Saklıdır©
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ²¹°06¹³53²¹³ °¹²¹³

pazar günü yapılacak çalışma

08.03.2009 TARIHINDEKİ OLAĞAN EKIB ÇALIŞMAMIZDA YER DUMANI HORAN EKIBININ KURULMASINDA DESTEĞİNİ BİZLERDEN HİÇ ESIRGEMEYEN VE ANKARADA KAÇKAR ETEKLERINDE TULUMLA HORAN OYNAYAN YUZLERCE INSANIMIZIN HORANI SEVMESINDE BUYUK PAY SAHIBI OLAN KULTURUMUZU YAŞAM BIÇIMI OLARAK BENIMSEMIŞ VE BIZLERE BENIMSETMIŞ YUREĞİ KAÇKARLARLA IFADE EDILEN SAYGIDEĞER HOCAMIZ SAYIN NİHAT ATAMAN HORAN VE KAIDELER UZERINE BIZ YER DUMANI AILESINE BILGI VE TECRUBELERINI AKTARACAKTIR.BU MUKEMMMEL KULTUR GUNUNDE HORANA VE TULUMA ,KAIDELERE YORE SEVGISINE PAYLAŞIMA INANAN BUTUN YER DUMANI DOSTLARINI ARAMIZDA GORMEKTEN ONUR DUYACAĞIZ.
      TARİH:08.03.2008 PAZAR
      SAAT:15.00-18.00YER:KURTULUŞ PARKI BUZ PATENI KAFETERYASI KURTULUŞ/ANKARA

NOT: FAALIYETLERİMİZ SADE VE SADECE İNSANLARIMIZ VE KÜLTÜRÜMÜZ ADINADIR.SEVGİLERİMİZLE.
      Tüm Haklarım Saklıdır©
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ²¹°06¹³53²¹³ °¹²¹³
      08.03.2009 tarihinde olağan çalışmamızda katılımlarıyla bizleri yer dumanı aılesini onurlandıran verdiği bilgiler ve kültürumüz zenginliği tanıtan hikayeriyle bizlere büyük bır tecrübe kazandıran sayın NİHAT ATAMAN'A teşekkÜr eder saygı ve sevgiımizi sunarız .atalarımızın nesillerıyle gurur duyduğu bu önemlı günde
      ANKARA VARTEVORU ekİbİnden sn İlknur Okumuşoğlu Ataman,sn Gözde Karadağ Ayanlar ,sn Hasan Yılmaz,sn (ŞAMATACI HAKAN) Kürşad Ayanlar sn.Mehmet Can Irhana teşekkurlerımızı bır borç bilir ve saygılarmızı sunarız.

www.ankaravartevoru.com

sn HÜSEYİN REYHAN'IN tulum sanatçılığını sÖzlerle anlatamayacak kadar etkılendığımz için fazla kelime kullanmanın gereksiz olduğunu bir kez daha anlamış bulunmaktayız..bıze bu gunde eşlik ettığınden dolayı minnettarız.VAROL TULUMUM...

NOT:FAALİYETLERİMİZ SADE VE SADECE KÜLTÜRÜMÜZ VE İNSANLARIMIZ ADINADIR.
      Tüm Haklarım Saklıdır©
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ²¹°06¹³53²¹³ °¹²¹³

yer dumanı ajans:bilkent oteldeki gösteri hakkında !!!

yer dumanı horan ekibi 14-03-2009 günü saat 21:00 de ankara bilkent otelde siz değerli yer dumanı aılesinın temsilcisi olarak horanımız ve kültürümüz üzerine bir gösterı sunacaktır.yaptıklarımız ve yapacaklarımız kulturumuzun ozelliğini tüm ınsanlığın tanıması adınadır.

sevgilerımızle

yer dumanı
      Tüm Haklarım Saklıdır©
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ²¹°06¹³53²¹³ °¹²¹³

yerdumani.com

www.yerdumani.com tolga reyhanın tasarımlarıyla bi kuçuk vakit sonra yayına girecektir.bizi izlemeye devam :)
      Resimler
      • yerdumani.jpg

102.45 kB, 0×0, 503 defa görüntülendi
      Tüm Haklarım Saklıdır©
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ²¹°06¹³53²¹³ °¹²¹³
      yer dumanı horan ekibi bu akşam saat 20:00'de ankara livane cafe barda muhabbetli sohbetli eğlenceli horanli türküli; ekibe yeni katılan arkadaşlarla daha iyi kaynaşmak adına bu akşam bir araya gelecektir. isteyen bütün dostlar gelebilir.

adres:inkılap sokak inkılap apartmanı 5 / 8 Kızılay - ANKARA
      livane cafe-bar
      Tüm Haklarım Saklıdır©
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ²¹°06¹³53²¹³ °¹²¹³
      Yazar: zafran Tarih: 20.03.2009 Saat: 12:41

Şimdiden katılacaklara iyi eğlenceler diliyorum.

Volkan bu arada Logonun son hali çok güzel olmuş. Yapanın eline emeğine sağlık.

elifcim gerçekten güzel we hevelik bir gece yaşadık her zamanki gibi :D tolga reyhan kardeşimde logoyu elinden geldiği kadar güncellemeye çalışıor.bize destek veren tüm dostlarımıza teşekkuru borç bilirim. geceden bi kaç kare :D
      Resimler
      • DSCF0610.jpg

33.23 kB, 0×0, 539 defa görüntülendi
      • DSCF0611.jpg

31.97 kB, 0×0, 424 defa görüntülendi
      • DSCF0612.jpg

26.12 kB, 0×0, 429 defa görüntülendi
      Tüm Haklarım Saklıdır©
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ²¹°06¹³53²¹³ °¹²¹³
      dewam:D
      Resimler
      • DSCF0620.jpg

42.06 kB, 0×0, 474 defa görüntülendi
      • DSCF0622.jpg

41.92 kB, 0×0, 435 defa görüntülendi
      • DSCF0633.jpg

29.74 kB, 0×0, 420 defa görüntülendi
      Tüm Haklarım Saklıdır©
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ²¹°06¹³53²¹³ °¹²¹³
      Yazar: ŞİMALİNKIZI Tarih: 22.03.2009 Saat: 18:36

bardağın içine düşmüş doğru :D :D

senda çok sosteye olmisen doğri :D:D:D balıkesir şivesimi o ablacım 'doğru' :D:D:D
      Tüm Haklarım Saklıdır©
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ²¹°06¹³53²¹³ °¹²¹³