2. Geleneksel Hemşin Gecesine Davetlimisiniz!

SN,BASKAN,
      YÖNETIM KURULU ÜYELERI

YÖREMIZ INSANLARINI GURBETTE BIRARAYA GETIREN BU CABANIZDAN DOLAYI SIZLERI KUTLMAK ISTERIZ.
      BU ENERJINIZI YÖREMIZE YÖNELIK PROJE VE CALISMALARINIZDAKI DEVAMLILIGI BIRLIKLE DEVAM ETTIRECEGINIZIN EN ÖNEMLI KANITLARINDAN GÖRMEK ISTIYORUZ.
      "HORON OYNAMAGILE..." DEYIMINDEN DEVAMLA BÜTÜN ELBISEMIZIN DEGIL,SADECE ELDIVENLERIMIZIN "KADIFE" DEN OLMASI UMUTLARIMIZLA.
      SAYGILARIMLA
      KONUNUN IYI ANLASABILMESI ICIN O MESHUR HEMSIN DÖRTLÜGÜNÜ BILMEYENLER ICIN EKLEMEK ISTERIM:

HORON OYNAMAGILE,
      HORON YERI DÜZ OLMAZ.
      KADIFE GEYMAGILE,
      KOCAKARI KIZ OLMAZ!!!

SAYGILAR

NOT;SN,BASKAN,
      KIRAVATINIZ COKGÜZEL VE ZEVKLI ,MARKASI NEDIR?
      BIR KIRAVAT HASTASI OLARAK (.....42 ADET) SORUMU ANLAYISLA KARSILAMANIZI ISTERIM.BAGLAMASINI YANLIS YAPMISSINIZ;KIRAVATIN UCU BELINIZDEN ASAGI HICBIR ZAMAN INMEMELIDIR!SAKIN ALINMAYIN,BEN HEMSINLIYIM SAKAYIDA NORMAL KARSILARIM.
      SELAMLARIMLA

SAKIR SENIN KIRAVAT ELBISENE UYMAMIS.O ELBISEYE KONTRA OLARAK KOYU BIR KIRAVAT YAKISIR.YILLARDIR ESTETIKLE UGRASAN BIRI OLARAK BIR DAHAKI SEFER ICIN TAVSIYE EDERIM.
      Her şey çok güzeldi teşekkürler güzel insanlar mükemmelsinizz..
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!

CVP: DERNEK

Yazar: maksut Tarih: 26.02.2009 Saat: 16:17

EVET DERNEKTE BAZI GELİŞMELER OLMUŞ GİBİ HER NE KADAR ÇOK TANIDIK RESMİNE RASLAMADIYSAMDA İSTİKBAL VAR.

EKMEĞİ YENİR GİBİ, BENİM ACİLEN BU DERNEĞİN İÇİNDE OLMAM GEREKİYOR.

Kesinlikle haklısın...
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...

CVP: CVP: DERNEK

Yazar: saksu Tarih: 26.02.2009 Saat: 18:57

Yazar: maksut Tarih: 26.02.2009 Saat: 16:17

EVET DERNEKTE BAZI GELİŞMELER OLMUŞ GİBİ HER NE KADAR ÇOK TANIDIK RESMİNE RASLAMADIYSAMDA İSTİKBAL VAR.

EKMEĞİ YENİR GİBİ, BENİM ACİLEN BU DERNEĞİN İÇİNDE OLMAM GEREKİYOR.

Kesinlikle haklısın...

Maksut bey yanlız sizi değil herkesi bekleriz

Her şey HEMŞİN için
      Bizim sözümüz DOSTA tatlı, DÜŞMANA kurşundur
      NAMERTE hançer, canımız DOSTA feda, DÜŞMANA beladır.

SEVDAMIZSA YÜCEDİR NE ALINIR NEDE SATILIR
      MAKSUT ABİY HALA BUNUN ÇELİŞKİSİ İÇERİSİNDEMİSİN ?
      BEN HEMŞİN AŞKINI ŞÖYLE YORUMLUYORUM İÇİNDE HEMŞİN OLAN İÇİNDE HAİNLİK OLMAYAN İÇİNDE HUZUR DOSTLUK KARDEŞLİK
      BİR & TEBESSÜM BENCE DEGER BİÇİLEMEZ BİR DUYGU OLSA GEREK BUNA İSTİNADEN HER DAİM BU AKTİVİTELERE KATILIYORUM FIRSAT BULDUKÇADA SEN YÜRÜ BEN ARKANDA OLACAĞIM DEĞİL BEN YANINDA OLMAYI TERÇİH EDENLERDENİM. HEMŞİNİM..
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      EVET BEN FARKLI BİŞEYMİ DEDİM. :D
      BEN BU DERNEKTE OLMALIYIM DEDİM.
      BEN BEREKETE İNANIRIM, BENİM OLDUĞUM YERDE DE BEREKET OLUR.

AMA MESELA;
      BEN HEMŞİNİN HER YERİNDE YAZ KIŞ FESTİVALLER OLSUN, TATİL KÖYLERİ KURULSUN, ESKİ EVLER RESTORE EDİLİP HEMŞİNDE KONAKLAMA İMKANLARI SAĞLANSIN İSTERİM. :D HEMŞİNE HER GELENİN, YAGA GELECEK OLANIN DİNİNE İMANINA VE DE MİLLİYETİNE KARIŞMAM ONA GÖRE :D :D
      YUKAKAPİLİ

CVP: EEEE ??

Yazar: maksut Tarih: 27.02.2009 Saat: 14:49
      HEMŞİNE HER GELENİN, YADA GELECEK OLANIN DİNİNE İMANINA VE DE MİLLİYETİNE KARIŞMAM ONA GÖRE :D :D

Yahu gelenin gidenin dinine, imanına, milliyetine kim ne karışır. Kimin haddine düşmüş bu.
      Ancak Devlet kimin neden gelip gittiğini bilmek, takip etmek zorundadır. Gelen giden de burasının YOLGEÇEN HANI olmadığını bilmelidir.
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...

CVP: CVP: EEEE ??

Yazar: saksu Tarih: 27.02.2009 Saat: 16:43

Yazar: maksut Tarih: 27.02.2009 Saat: 14:49
      HEMŞİNE HER GELENİN, YADA GELECEK OLANIN DİNİNE İMANINA VE DE MİLLİYETİNE KARIŞMAM ONA GÖRE :D :D

Yahu gelenin gidenin dinine, imanına, milliyetine kim ne karışır. Kimin haddine düşmüş bu.
      Ancak Devlet kimin neden gelip gittiğini bilmek, takip etmek zorundadır. Gelen giden de burasının YOLGEÇEN HANI olmadığını bilmelidir.

YES.. YES..
      KİMSE KARIŞAMAZ AMA, BİRİLERİ ÇIKARDA DEDİKODU YAPARSA ONADA KARŞIYIM... :D :D

EVET..
      DEVLET TAKİP EDER, VEDE EDİYOR ZATEN.
      DAHA GÜMRÜKTE PASAPORTUNU ALIYOR KAYDEDİYOR, NE GETİRDİĞİNE BAKIYOR, GİDERKEN NE GÖTÜRDÜĞÜNEDE BAKIYOR VE YİNE KAYDINI TUTUYOR.

ONUN İÇİN BEN KARIŞMAM DİYORUM YA... :D

HA BİDE ŞU YOL GEÇEN HANI NE DEMEK? BEN ANLAYAMIYORUM DA.. 8o
      YUKAKAPİLİ