Hemşin Belediye Başkanı Kim Olsun?

Hemşin Belediye Başkanı Kim Olsun?

Hemþin Belediye Baþkaný Kim Olsun? 246
    Hemşin Belediye Başkan Adaylarını tanıtıyoruz!

Başar Cumbur (CHP)

hemsinliyiz.biz/index.php/Atta…24ec370e0875b1a57235e144f

25.03.1957 yılında Hemşinin Akyamaç Köyünde doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Hemşinde tamamladı. Liseyi İstanbul Haydarpaşa Lisesinde okudu. Trabzon Fatih Eğitim Enstitüsü Sosyal Bilgiler ve Anadolu Üniversitesi Lisans tamamlama Tarih bölümünden mezun oldu. Ardından, Hemşin Çamlıtepe ve Akyamaç köylerinde vekil öğretmenlik yaptı.

Çanakkale Çırpılar Ortaokulu, Şafşat Çiftlik Ortaokulu ve son olarak Hemşin Lisesinde Sosyal Bilgiler ve Tarih Öğretmenliği yaparken önce Müdür Yardımcılığı daha sonra Müdürlük yaptı.

29 Aralık 2003 tarihinde yerel seçimlere katılmak üzere görevinden ayrıldı. Cumhuriyet Halk Partisi adayı olarak katılıp kazandığı 28 Mart 2004 Yerel Seçimleri ile Hemşin Belediye Başkanı oldu.

Başar CUMBUR evli, bir erkek iki kız çocuk babasıdır.

Halim Bekar (AKP)

Not: Sn. Halim Bekar'in Öz gecmişine ulaşılamadığı için eklenmemiştir. Bizelere ulaştığı taktirde Öz gecmisini yayinliyacağız!

Hasan Tahsin Cihan (MHP)

1969 Pazar doğumlu olan Hasan Tahsin Cihan ilk ve Orta Öğretimini Yücehisar Ortaokulunda, Liseyi ise 1987'de Pazar Endustri Meslek Lisesinde bitirmiştir.

Torna Tesviye Mezunu olarak ceşitli Kuruluşlarda Calıştıktan sonra 1998'de Hemşine yerleserek, o tarihten itibari ile Caykur Teşkilatında calışmaktadır. Halen aynı Teşkilatta eskperliği devam etmektedir. Hasan Tahsin Cihan Evli ve üç cocuk babasıdır.
    Resimler
    • basar_cumbur_.jpg

82.47 kB, 350×333, 4,249 defa görüntülendi
    • hasan_tahsin_cihan_HBBA.jpg

66.24 kB, 341×349, 4,720 defa görüntülendi
    • halim_bekar.jpg

48.49 kB, 237×236, 5,066 defa görüntülendi
    DEĞERLI ARKADAŞLAR BEN ŞAHSEN HEMŞINI BİLMEDIĞIMDEN ANCAK ŞUNU SÖYLEYEBİLİRIM BELEDIYE SEÇIMLERINDE
    BAŞKAN ADAYINIDA TANIMADIĞIMDAN
    AÇIKÇASI HEMŞİNE İYİ HİZMET GÖTÜREN HEMŞINI DAHA İYİ ŞEYLERE LAYIK GÖREN BELEDIYE BAŞKANI OLUR DIYORUM FAZLACA YORUM YAPAMACAĞIM NE DERSEM YANLIŞ ANLAŞILMAKTAN KORKARIM HEPİNIZE SAYGILAR SUNUYORUM...
    ÇAMLİHEMŞİNLI OLMAK BİR AYRICALIKTIR..

fazla konuşmaya ne hacet

aslında çok ağır konuşmam tamamıyla tarafımı belli etmem gerekebilir ama ben yinede hafif konuşmayı tercih edeceğim... burda HEMŞİN' in gurur kaynağı varken neden diğer abilerimiz onların karşısına çıkma gereği duymuşlarki...gençlik senin arkanda gurur kaynağımız yalansız yanlışsız tanıdığımız insan, senin karşında kimse tutunamaz..
    gençlik herzaman senin yanında herzamanda öyle olmaya devam edecek.. başarılarını dilerim..:)))

hepiniz anlıycaksınızz bi gün

şimdi iki tane lafı yapılmaya değmez insanla muhattap olmuycam ama yinede bazı şeyleride söylemeden geçmek istemiyorum...bazı arkadaşlar sanki bişey biliomuş gibi bana akparti partizanlığı yapıolar önce evinize gelen ekmeğin nerden geldiğini öğrenin de ondan sonra konuşalım diyorumm...
    bunu anlamıyosanız şöyle anlatiim sizlere kimin parasıyla kim kime hava atıyo onu öğrenin ha bunuda anlamadıysanızz konuşmayınn ... çünkü bunlardan bişi anlamayanlar ne siyasetten ne partiden ne de partizanlıktan bişey anlamazlar..
    saygılarımla...
    laflarım gökan yılmaza kimse üzerine alınmasınn... gökan kardeşimm umarım tanışırız bi günn daha detaylı konuşuruzz...ama sen siyaseti çok basit algılıyosun.. bu işler ak ak ak demekle olmazz..
    icraat lazım icraat... ama lütfen başkalarının icraatlerinide üzerinize almayın... bırakın insanlar çalışıp çabalayıp bişeyler yapmaya çalışıyo... rahat bırakın insanlarıı...
    ben bu adaylardan hiçbirini kötülemiyorumm... biri başar hocam, diğeri halim abim , öbürü hasan abim...
    benim sana söylemek istediğimi anla artıkk ak sana bişeyler vermiyo seni kandırıp elindekinide peşkeş çekiyo...
    biraz siyaset dinle ondan sonra başkalarının fikirleriyle konuşma... eğer kendi fikirlerini irdeleyemiyosan başkalarının oyuncağı olursun seni piyon gibi kullanırlar... bunu kavra önce..
    saygılar...
    bunuda taha arkadaşım alınsın üzerine... hayırdır falan derken biraz kaba olmuşsun hiçbizaman bişeyleri kabalğa dökmenin anlamı olmadığını öğrenemediysen bi ara öğrenmeni tavsiye ederimm... belki aynı fikire hizmet ediyo olabiliriz ama bu demek değildirki senin lafların karşındakilere rahatsızlık vermez ..ha bu arada hemşin gençliğinden bahsediyorum ben.. sen hemşin genciyim diosun ama hemşinde seni tanıyan bi gençle dahada karşılasamadımm ... biara gel hemşinin gençleriyle tanış bence ... bu sadece bi rica ...
    teşekkür ederimm... cevaplarınızı eksik etmeyinn..
    bu arada bu mesajı ali coşkun değil yazan deniz coşkun'dur cevaplarınızı ona göre yazın arkadaşlar....
    :P