Hemşin Belediye Başkanı Kim Olsun?

denız kardesımızı sonun kadar desteklıyoruz bız basar hocacılar olarak. kendılerınce yorum yaptıgını zanneden arkdaslara sadece guluyorum kımı neyı destekledıklerını bılmeden konusyrlar hemsınlı neyı kımı sececegını cok ıyı bılır.bız hemsın.ımızde egıtımlı nerde ne yapacagını bılen yonetıcıler ıstyoruz 5 yıl oncekı hemsın.ne bakın bırde bugunkı hemsın.e bakın....!!! HEMŞİN BASAR CUMHUR.U BASAR CUMHUR.DA HEMŞİN.İ seviyor...
    he he he

CVP: CVP: Hemşin Belediye Başkanı Kim Olsun?

Yazar: Ömer Tarih: 12.03.2009 Saat: 21:07

Yazar: KOBAL Tarih: 28.02.2009 Saat: 15:43

Hemşin Belediye Başkan Adaylarını tanıtıyoruz!

Halim Bekar (AKP)

hemsinliyiz.biz/index.php/Atta…9dc056033dd8c9b8622a2b1a0

Not: Sn. Halim Bekar'in Öz gecmişine ulaşılamadığı için eklenmemiştir. Bizelere ulaştığı taktirde Öz gecmisini yayinliyacağız!

Bekliyoruz !

Bir adayın seçmeninden kimlik profilini gizlemek gibi bir lüksü olamaz !!!

Beklemeye devam ediyoruz !..

KALEMLER KIRILMASIN

bizde aylardır beklıyoruz ömer bey kımse bır acıklama yapmıyor yapamıyorlar sanırım
    Elif hanım sizin bu sözünüze gülmekden kendimi alamadım.Belki biraz terbiyesizlik ama acaba hangimizin ki.Adayların kim olduyğunu neler yapdığını neler yapacağını Hemşin de yaşayan bir insan olarak bilmemen imkan siz.Neden mi heryerde boy boy afışler el ilanları.Adayların profilleri kimlikleri geçmişleri.Herşey apaçık ortada.Gelmiş burda hala bekliyoruz diyorsun yapamıyorlar diyorsun.Birilerinin kalemi olayım derken kendini küçük düşürme bence.Ben Ankara da Istanbul daki bir adayı tanımak zorunda deilim.Eğer Hemşin de oy kullanacaksam. Gelir adayları Hemşin de araşdırır ne dir,kimdir bugüne kadar ne yapmışdır ne etmişdir,öğrenir ona göre oyumu kullanırım.Burda oyu olmayan insanlara aday tanıtımı yapmanın bi anlamı yoktur.Oylarını hemşinde kullanacaklar ise adayları,hemşin de gelip tanımaları araşdırmaları şarttır.iki satır yazıdan kimse kimsenin hakkında fikir yürütemez karar veremez buda doğru olmaz.İdeolojik bi düşünceniz yoksa tabi.
    .Birilerinin kalemi olayım derken kendini küçük düşürme bence

Mehmet bey;
    Seni bilemem,ama ben kimsenin kalemi değilim !

Bu site tüm dünya Hemşinlilerine hitap ediyor ve bu sayfa da Hemşin Belediye Başkanı seçimine dair açılmış.

Yazdık,yine yazarız;
    Güya adam yerine konulmayan "gurbetteki Hemşin", nüfus sayımında orada olmasa, gün gelir başkanı seçilecek ilçe de olmaz !

Hemşin'in ilçe olma vasfı böylesi bir bekraunda yaslanıyor...

Demem o ki;
    Böylesi "gurbetteki Hemşin'i" adam yerine koymama eğilimi sürerse, korkarım gün gelir "Hemşin" adam yerine konulmaz olur !!!
    Yazık olur !..

Bilemiyorum;
    Acaba Halim bey de senin gibi düşünüyor ve zaten üyesi olduğu ve zaman zaman yazı da yazdığı bu siteye kimlik profilini bu sebepten hareketle mi vermiyor acaba ?!

ömer abi

Teessüf ederim abi o söz sana yazılmış bi söz deil üstüne almana ise anlam veremedim.Sözün muattabı bi abimin hanımı belli kim olduğu o yazının yazıl masındaki düşüncem ise Hemşin de yaşadığı halde adayları tanımadığını ima etmesi.Gel gör abi sokaklar boy boy afiş,pankart el ilanları ne ararsan var.Oy kullanacak insanlarda adayları gayet iyi tanıyor biliyor.Olay bu kadar basit yani.Herkes dik dursun doğru konuşsun doğruları yazsın benim düşüncem bu.Ben gürbet dekiler burdakiler diye bi ayrım yapmadım,yapmamda herkes Hemşin li ordakilerde burdakilerde sadece oy verecek ve vermeyecek olanların ayrımını yapdım o kadar.Konuda gayet netdir aslında.Bende kimsenin kalemi deilim merak etme.Fakat olsamda iyi olurum.Böyle yanlış,eksik ve kalıplaşmış bir ideolojiye hizmet etmem.Doğru bildiğimi yazarim.Şüphen olmasın abi.Saygılar...
    BU SİTE TÜM DÜNYA HEMŞİN LİLERİNE HİTAP ETMEKTEDİR.ADAYIN RESMİNİ SİTEDE DE GÖRÜYORUZ.ADAYIN RESMİNİ GÖRMEK VEYA KİM OLDUĞUNU BİLMEK İÇİN HEMŞİNE GELMEK Mİ LAZİM.SİTE SAKINLERİ ADYI TANIMAK İSTERSE VE BU ANLAMDA YAZILAR YAZSALAR,BİRİLERİNİN KALEMİ NASIL OLURLAR?SİTEDE ZAMAN ZAMAN YAZILAR DA YAZIYORUŞ ADAY.HEMŞİN DIŞINDA OLANLARIN ADAYI TANIMAK İSTEMELERİ,BU YAZILARA KARŞI TARRÜZ ŞEKLINDE CEVAP VERILMESİNE BİR ANLAM VEREMEMEKTEYİM.SONUÇTA BU KİŞİ SEÇİLİRSE HEMŞİN BELEDİYE BAŞKANI OLMAYACAKMİ.KENDİSİNİ TANIMAK İSTEEYNLERİ HEMŞİNLİ KABUL ETMİYORMU.BEN VE BENİM GİBİ BİR ÇOK HEMŞİNLİ ADAYI TANİMAK VE ÖZGEÇMİŞİNİ PROFİLİNİ BU SİTE DE GÖRMEK İSTEDİĞİNDEN EMİNİM.BU KİMSE ADINA DEYİL HERKES KENDİ ADINA GÖREMEK İSTEDİĞİNDEN DE EMİNİM.ADAYA BOYLE BİR FIRSAT VERİLDİĞİ HALDE NEDEN KULLANMAK İSTEMEKTEDİR.ADAYLAR KENDİLERİNİ TANİTABİLMEK İÇİN İNTERNET SİTELERİ YAPTIRARAK TÜM HALKLARINA KENDİLERİNİ TANİTAMAYA ÇALIŞMAKTADİRLAR.
    ANLAŞILMAYACAK BİŞEY YOK GAYET NET.DEDİMYA KALIPLAŞMIŞ BİR TAKIM İDEOLOJİLERE SAHİP OLUNCA İNSAN ELBETDEKİ ANLAYAMAZ.GÖZLER GÖRMEZ KULAKLAR DUYMAZ,AĞIZLAR GERÇEĞİ SÖYLEMEZ OLUR.ANLAYANLAR VAR.Bİ ONLARA SOR İSDERSEN ANLATSINLAR BİR DAHA.BİZ BU DERENİN NE TAŞIYIZ NEDE KUMU.BİZ BU DERENİN SUYUYUZ.VE NE KADAR PİSLİK ÇAMUR ATILIRSA ATILSIN SU YATAĞINDAN HER ZAMAN TEMİZ AKAR....SAYGILAR
    ben ve benım gıbı arkdaslar neyi merak edıyor bılıyormusun?? mehmet bey dıger adayların nasılki egıtım durumundan meslegıne kadar ne varsa acıklanmıs bızler bunu merak edıyorz sız bana pankartlardan bahsetmıssınız benım gordugum afıslerde genelde recep tayıp erdogan ın resmı var. hem ayırıca sız nıye bu konuda seferber oldunuz mehmet bey bız acıklamayı halım beyden beklemıstık..
    he he he

EĞİTİMLE ALAY...

YAZINIZLA EĞITIMIN GERELI OLMADIĞINI VE BÜLENT ECEVİT İN LİSE MEZUNU OLDUĞUNU.VE SADECE LİSE MEZUNU OLDUĞUNU VE BÜ ÜLKEDE BAŞBAKALIK YAPTIĞINI YAZMIŞSINIZ.OYSA KAÇ YIL ÖNCE KAÇ DİL BİLDİĞINİ,HANGİ AŞAMALARDAN GEÇEREK BAŞBAKAN OLDUĞUNA
    BAKINIZ ......

1925'te İstanbul'da doğdu. 1944 yılında İstanbul Amerikan Koleji'ni bitirdi. 1944'te çalışma yaşamına girdikten sonra, işten ayırabildiği zamanlarda Ankara Üniversitesi'nde İngiliz dil ve edebiyatı, Londra Üniversitesi'nde Sanskrit, Bengalce, sanat tarihi bölümlerine devam etti. 1957'de de ABD' de Harvard Üniversitesi'nde sekiz ay incelemelerde bulundu. 1944'te Ankara'da Basın-Yayın Genel Müdürlüğü'ne İngilizce çevirmeni olarak girdi. 1946-50 arasında Londra'da Türk Basın Ateşeliği'nde çalıştı. 1950-60 arasında "Ulus" gazetesinde, ve "Ulus"un kapatıldığı yıllarda "Yeni Ulus" ve "Halkçı" gazetelerinde, yazar ve yazı işleri müdürü olarak çalıştı. 1954 sonu ile 1955 başlarında ABD"de, Kuzey Carolina'da yayınlanan "Winston-Salem" gazetesinde konuk gazeteci olarak görev yaptı. 1965'de "Milliyet" gazetesinde günlük yazılar yazdı. 1950'lerde "Forum" dergisinin yazı işleri kadrosunda yer aldı. 1972'de aylık "Özgür İnsan", 1981'de haftalık "Arayış", 1988'de aylık "Güvercin" dergilerini çıkarttı. 1957-1980 arasında, önce Ankara, sonra Zonguldak'tan Cumhuriyet Halk Partisi'nin Milletvekili oldu. 1960-61'de Kurucu Meclis üyeliği yaptı. 1961-65 yılları arasında Çalışma Bakanlığı yaptı. 1966'da, CHP Genel Sekreterliğine getirildi. 1971'de Partisinin askeri yönetimce oluşturulan hükümete katkıda bulunmasına karşı çıkarak bu görevinden ayrıldı. 1972 Mayısında CHP Genel Başkanlığına seçildi. 1974 yılında kurulan CHP-MSP koalisyonunun başbakanı oldu. Bu dönemde Kıbrıs Barış Harekatı gerçekleşti. 1977'de bir azınlık hükümeti kurdu fakat güvenoyu alamadı. 1978'de, Partisinin TBMM'de çoğunluğu bulunmamakla beraber, bazı bağımsız üyelerin ve küçük partilerin katkısıyla bir hükümet kurdu. Bu Başbakanlık dönemi 21 ay sürdü. 12 Eylül 1980 askeri müdahalesinden sonra, askeri yönetime karşı çıkışları nedeniyle üç kez hapse mahkum oldu.

ve devam ediyor bilgilri....