Hemşin Belediye Başkanı Kim Olsun?

Dursunali bey !
    İsyanınızın Halim beyden ziyade,sizi tercih etmeyen Başbakan'a yönelik olduğuna dair tuhaf düşüncelere garkolmuş bulunmaktayım !!!

Sergilediğiniz KISKANÇ ruh hali ile şu an CHP ve adayına hizmet ettiğinizin bilmem farkında mısınız ?!

Yine farkında mısınız; gözünü hırs bürümüş olan sizi tercih etmemekte aslında Başbakan yerden göğe kadar haklıymış !..

sayın ömer bey

eğer ben ilçe teşkılatın bayramda ziyaret ettiğimde ilçede olmama rağmen seçime dört ay kalmasına rağmen ilçeye gitmiş her konusu ile ilgili biri olamam rağmen senin adayına karşı gayet samımı ilgilenmeme arğmen başkan cumbur ile bile son akşam kahvede ayak üstü görüşmeme rağmen halim efendi ile defalrca konuşmam rağmen bir gün öncede seçim ile ilgili ve başkan adaylığı ile konuşulacağı toplantıyı yaparken ilçede olamam rağme üstüne basa basa söylüyorum adam yanında kaldığım ve sadece misafır olark kaldığım bir yakınıma toplantı olduğunu söyluyor toplantı bittiketn sonra benim haberim oluyor banda diyorki toplantı yaptık bu tamamen terbieysizliktir.ben daha nasıl beni toplantılarına çağırmayan üstelik nezakettir ilçey izine gelen üstelik ak parti ile her şekilde beykoz ilçesi teşkilatının 6500 inci üyesi olan 2002de seçimden beri ak partili oaln beni ilçemin ak parti teşkılatı toplantısına davet etme nezaketi göstermyıyor işte ben bu durumda insanlara yüksekten bakan teşkılat derim
    ben kimseye değil chp adayına değil önce bir yere gelmek için önce insanlara nasıl davranacağını bilmek gerek ben her zaman doğruları söylerim.sitenin yöneticisine dedim ki benim dursunali üyeliğimi sil aradan 6 ay girmedim çünkü dört ay girmeyini yasal olark siliyorlardı ama silmediler silmez iseniz ne kadarda eleştirdiğim site olsada üyeliğimi silene kadar sizleri yazılarım ile sıkmaya devam edeceğim çünkü doğruları yazıyorum.çünkü ben doğru düşünüyorum.ister deyin başar cumbura hizemt ediyorsunister hirs deyin.
    bir başka konu ben ilçe teşkılatın nabzını ve yukarıdakı davranışı bana yapan beni tenezul bile etmeyen teşkılat ile seçime girmeyi doğru bulmadığım için fikrimi sadece hasan kara ile görüşmemden başak hiç bir vekil ile şu anki il başkanı ile görüşmedim.eğer adaylık dosyamı ile başkanlığıan verseydım projelerimi şu ankı halim bekarın listesindek öneli 8 projeyi listem yazıp il başkanlığıan vereydim şu an ınanın orda ben adayıdm.ama ben aday olsaydım %80 başarı alırdık bakalım seçimde ne yapacaklar.
    yanı sizin dediğiniz gibi aday dosyası vermediğim için ne şu ki vekillerin her hangi briinin nede geçmiş vekillerin nede başbakan Tayyip Erdoğan'ın bilgi benim adaylık konusunda olmamıştır.eğer olsaydı sana temin ediyorum şu anda aday ebndim vede kontejan aday fılan koymadan herkes normal meclis adayı olarak hiç kimse özellikli değildir meclis üyesi meclis üyesidir.aa ne var seçildikten sonra bir yere giderken atayacağım başkan meclis üyelerinden bir vekil başkan olacktı onuda kontejana zorunlu hale geitrimiş olmaycaktım.üstelik meclis üyesi neden değil bizztı norm kadro özelliklerini taşıyan belediyede memur olan birini vekil veya yardımcı yapacaktım.ama sizin adayınız bunları yeni öğrenecek askeliği çok ama bu arada hemşin e hizmet etmede öğrenmesini bekleyeceksiniz.
    size anlatmak daha çok isterdim ama zamanım yok
    www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

www.dursunaliyilmaz.com.tr

kişisel sitem yapımda

haber portalı
    Siyaset..

İnsana özgü bir maharet..

İnsana özgü bir..

İnsana özgü..

İnsana..

İnsan..

İn..

İn, inebileceğin en düşük seviyeye..

ve.....

çukur ol!!!

Ben çukur olmayı seçmedim...
    Kulaksız işitmek dilsiz ifade
    Canım cananındır edem iade
    Vücut bir camidir vicdan seccade
    Onun bunun çıkarına seremem

Dursun Ali Beye

Sayın Dursun Ali Bey,
    Zannedersem benim liseden arkadaşım olan Hüseyinin Abisisin.O nedenle sizi Liseden hatırlıyorum gibi. 20 yıl öncesine dayanan bu tanışıklığımıza dayanarakta birkaç söz söylemek istiyorum. Şahsi eleştirilerinizi birebir yapmanızın daha uygun olacaktır. Aksine burda yapmış olduğunuz eleştirilerinizi de bir hırs ile yapmadığınıza kimseyi inandıramazsınız.Çünkü bu sitede aday adayı diye uzun bir süre sizin adınız yer aldı.

Ayrıca bir partinin Belediye Başkan adayına Helim efendi diye yine mevcut Belediye başkanına da Başar Cumbur diye hitap etmenizi hiç tasvip etmiyorum. Zannedersem kimsede tasvip etmez.Bak herkez size cevap verirken Dursun Ali bey diye hitap ediyor.
    Selamlar...

dursun al

ben de o zaman dursun ali desem olmaz mı acaba ))

evet dursun ali ismini duydum aday adayı diye birde reklam amacıyla yaptı dediler hemşinde akp aday adayı ama evet arkadaşlar dediğiniz gibi kıskançlık ve o hırs la halım bekar ı kötülüyor % 80 oy alırmış da acaba halimin yüzüne bu lafları söylermıydı zannetmiyorum ki söyleyebilsin böyle siyaset olmaz eğer siyaset çi olunacaksa partın ve rengini belli edeceksin partıye üye olacaksın ondan sonra sokağa ineceksin halka karışacaksın böyle intrnetlerden yazmakla olmaz ha bi de acaba dursun ali hangi pati ye üyeliği var eğer varsa akp den üyeliği vardir çünkü aday adayı olmak istiyordu akp den yalansa söylesin şayet öyle birşeyde varsa bu kendi partisini arkadan vurmuştur bu da çok yanlış bir olaydır bu da halka yanlış yansır ki halk da der ki bak partı aday göstermedi şimdi partısını kötülüyor ve kendi çıkarını düşünüyodu da aday adayı olmak istedi demk ki halkın çıkarını düşünmüyordu der Hemşinli onun içindir ki siyaset yapacaksak ta doğru çızgide yapalım yanlışlara da mahal vermeyelim

saygılarımla

ak parti ile halim farkli şey hemşin için

hemşinde partiye bir nebze ama aday veriliyor çünkü bu yıllardır aynı olmuş,aday diye sitede ismim çiktığında ben bayram yanı kurban bayramında köye gittim.gördüm en çok ta halime söylediğmi soruyorsun sadece onu değil eğer aday olursam il beni aday gösterise benim arkamda ve yanımda olurmusun dedim ona söz veremem dedi bunuda biliyormusun sadece dediği demokrası herkes aday olur parti kimi gösterise dedi eğer parti gösterdi bende aday oldum teşkilat dimdik yanımda olmadı bende oyları ak partiden olsam bile ortaköyün oyunu bölüp ve seçimi kaybettimmi 5 yıl vicdan azabına güvenemediğimden vazgeçtim.
    ama benim lehime çekilip bizim ak parti adayı dursun ali diyip yanımda temelden dursayı bunu yaşamazdık bunu yapmadığı halde ilçe teşkilatının ilçeye izine gittiğimde bir tanışmaya ve bir çaylarını içmeyede bir nezaket daveti yapmak bir iktidar partisnin değil onu bir yana bırak bir hemşinli insan üstelik ilçenin o nasılki ilçe başkanı iken çalışmlara bir belediye başkanı gibi nasıl öncü ise bende istanbulda yaşamam rağmen o derece ilgili olmama sadece ilçeden uzak yılda sadece bir izine gelmiş bir kişi değil bu kurumlar kadarda bende kurumsal bir acizane dilimin dödüğünce ilçemin sorunlarına ilişkilerrim ile ulaşabililiğim ile yazılarımla nasıl katkıda bulunuyorsam onlar kadar bu ilçede söz hakkım olduğuna ve o kurumların yanında oluyorsam onlara nasıl itibar ediyorsam onlarda bana öyle davranması lazım
    birde sormuşsunuz 22 ağustoz 2002 tarihinden itibaren ak parti üyesiyim senin başkan adyın çok iyi bilirki 22 temmeuz un 20 temmuzunda rizede yerel ve çok okunan gazetesinde hasan karal beyin üçüncü sırada milletvekilliğini ve mesut yılmazın bağımsız milletvekiliiği karşısında nasıl ak partiyi ve hasan karalı destekler köşe yazımı yazmıştım üstelik bu ülkede başbakanlık yapmış bir bağımsız milletvekil adayını yanı mesut yılmazı karşıma almışım.ben öyle üften püften ak partili kendi çıkarı için partili olsaydı şu anda 3 aydır istanbulda boşta geziyorum.işimden ak partiliyim diye kovuldum ben öyle bir ak partiliyim.eğer pazartesi günü hemşinde ak partiyi kazandıramzsınlar o zaman daha farklı soracağım hesabını merak etmeyin beyler ben dediklerimin arkasındayım.hiç kimsenin tarafında deüğilim evet zaman zaman hakkımda dedikodular yaparlar ama beni tenezül etmeyenler hiç bir zaman bende tenezül etmem ve yanındad olmam.selam verirse bir gün ben o selamı ömür boyu değerlendirirm.
    beni başkaları ile karıştırmayın bana başka diğerine başka birde ikili konuşmaları bir diğerine söyleyenleri hiç mi hiç sevmem
    ben yapmıyorum çünkü onun için ihtıras fılan değil testi kırılmadan uyarıyorumtestiyi kırdıkları zaman testinin hesabini veremzler bunada dikkat etmelidrler.
    www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

kişisel sitem yapımda

haber portalı

Kısır Çekişme Neden

Adaylık konusunda kısır çekişme içine girmek bizlere yakışmıyor sanırım.Hemşin' de Belediye Başkanlığı seçimi, öncesi ve sonrasında dostluk ve arkadaşlıkların zedelenmesine izin vermeyelim. Bizle yüz yüze geldiğimizde göz göze gelmekten korkmayalım. Küçücük bir ilce herkes birbirini tanıyor. Seçim öncesi partı gözetmek sizin aktıf, faal, işbitiren ve bilgi ve beceri düzeyi yüksek bir adayda mutabık olmak en idealı olurdu sanırım. Bizler babalrımızan bu ülkeyi iyi teslim aldık, çocuklarımıza nasıl teslim edeceğiz öncelikle bunu bir düşünün. Teslim çekli borç batağidır!!!
    Saygılarımla,
    Naci Bayraktar

DURSUNALİ'ye

DURSUNALİ BEY; SENİ BURDA EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLADIĞIMIZA İNANIYORUM. GELELİM SUÇLAMALARINA. O FOTOĞRAF KESİNLİKLE FOTOMONTAJ DEĞİLDİR, ONU Bİ KAFANA SOK YADA Bİ ARA Bİ SOR SANA TELEFONDA VERDİK ADRESTE. BİZ KİMSEYİ NE KANDIRDIK NEDE ALDATTIK SEN KARIŞTIRDIN. İNTERNETTEN YAZI YAZMAK KOLAY, HANİ DERİZ YA HEP BEKARA KARI BOŞAMAK KOLAYDIR DİYE. SEN ONU YAPIYOSUN AMA YANLIŞ YAPIYOSUN.
    HEMŞİN'de YAPILAN TOPLANTILARA YÖNETİM KURULU ÜYELERİ KATILIR ADAY ADAYLARI YADA ADAYLAR DEĞİL BUNUDA BİL. HA İL BAŞKANINI DA BU OLAYLARA KATMA SONUÇTA ADAYI BELİRLİYEN HEMŞİN İLÇE YÖNETİMİDİR, SEÇECEK OLAN DA DEĞERLİ HEMŞİN HALKIDIR.
    Hemder Başkanı

ÖZ ELEŞTİRİ

DURSUNALİ BEYİN ÖZ ELEŞTİRİSİNİ TAKTİRLE KARŞILIYORUM.

ANCAK AKPLİ OLDUĞU İÇİ,N İŞSİZ KALMASI OLAYI BENİ BİR HAYLİ DÜŞÜNDÜRMEKTEDİR.

BU SEÇİM ÖNCESİ AKPLİ BİR GAZETECİNİN İŞSİZ KALMASININ SEBEBİ BENCE GAZETECİLİĞİNDEN OLMALI.

ÖNERİM: RAKİBİNİ ADAY ADAYLIĞI SIRASINDA ELEŞTİRMELİYDİN.

BİRDE ŞU FOTOĞRAFIN MONTAJ OLDUĞUNU BİR GAZETECİ OLARAK İZAH ETMENİ RİCA EDİYORUM. ARKADAŞLAR BİLGİ SAHİBİ OLMADIKLARINDAN ANLAYAMIYORLAR. 8o
    YUKAKAPİLİ

onur arkadaşım

onur arkadaşım birinci nokta il başkanı ile 3 defa il başkanlığına gittim görüşmek için ama yılmaz bey ile görüşmek için ama görüşemedim.amacım sadece görüşebilmekti.sadece bayramın 2 nci günü bayramlaşmada konuştum.ama bu konuda değil.ama bu konuda sadece fikri söyleyip fikrini hasan beyin aldım.ve son gün istanbula gelirkende tekrar kaçkar tv de ayaküstü görüştük.fikrimeden vazgeçtiğimi söyledim.il ile görüşme sadece bu çerçevede oldu.ben isterdim ki ilçe teşkilatı bir 10 dakkasını bana ayırıp bir çay ismarlayıp bir fikrimi düşüncemi dinleseydi.eczacı başkana söyeldim.ve bir gün önceden toplantı olmasını bildiğiniz halde benimde hemşinde olduğumu bildiğiniz halde dalga geçer gibi yanına misafır olarak gittiğim insana söyledim.diye bir mantığı asla kabul etmiyorum.bu kurum ilçe başkanlığı ve o an başkan adayı olduğunu deklare eden adam için ciddiyetten uzak bir davranış çünkü hemşinde hiç bir işin profosenel olmadığı gibi o toplantıya davet etmeninde sizce profosel görmediğiniz için kaynaklanan bir problem oluştu.ben ilçe teşkilatını onay almadığım hiç bir işe kalkışmam.size siyaset akademisine giderken antalya büyükşehir belediyesi başkanı menderes türel söylediği bir söze kendime örnek almayı hedeflediğim için söylediği şu idi teşkilatsiz seçim kazanılmaz ben siyasete böyle profosenel bakıyorum.çünkü ben şimdi 170 bin nüfuslu ileç olan bir yerde belediye meclis üyeliğine aday adayı olma cesaretini kendimde bulamzdım.aday aday oldum.ama teşkilat partinin kurulduğu günden beri görev yapan geçmiş yönetimlerden aday gösterdi.ama ben yine ak partinin bulunduğum ilçede seçimi alması için hem gazete ile hem sitem ile hemde fiili öçalışıyorum.yolları yürüyorum ev ev dolaşıyorum insanlara birebir görüşüyorum demek sitediğim biraz profosenlliği burda yaşıyorum.hemşinde bu tip profosenellik kazanmanız için çok zaman almanız gerek.umarım seçimi alırsınız pazartesi günü ama bir alamz iseneiz o zaman daha farklı eleştireler maruz kalacağınız haberini vermek isterim.

bir ikinci konu eğer bir toplantıda yapmam gereken düşünclerimi aday olmaktaki fikrimin ne olduğunu yönetiminize anlatma imkanı bulabilseydim.vede onlara kara vermeleri için süre zarfında alacakları kararlarını aday olamzsın şu nedenlerden dolayı aday olursun şu nedeler ile deselerdi bende şimdi bu eleştirleri yapmazdım.ama beni gökte yıldız saydıracak duruma düşürüp kendini bilmez insanlara alaylı duruma düşmek benim hemşin için katkıda bulunduğumu emkelrime saygısızlık olarak addeiyorum.ama ilçe teşkliatı bu girişimii dikkate alıp sahiplenseydi şimdi topyekün yanlalrında olaurdum şimdi her daim ak partinin yanındayım ama halim kazim bekar ın asla yanında değilim. olmayacağım.açık söylüyorum.seçildiği takdirde bile yanında olmayacağım bunuda açıkça deklare ediyorum.ihtiyacı yok diyebilirsiniz varın deyin.düşmez kalkamaz bir allahtır.bakın diyeceksinizki farzet bir seçilemedik seçilecek başkan başar cumburun yanında olacakmısınız hayır kesinlikle hiç bir şekilde hemşin eksenli hiç şekilde katkıda bulumaycağım.önce yaptığım katkılarda karşı teşkkür almada hanı derler ya marifet iltifata tabidir. bu kadar uğraşa rağmen insan bir teşekkür eder.Bakın size bir açık şey söyleyim.istanbuldan taş ocaklarının kalkması için vekalet verdik.istanbuldan 3 kiş ama başkanım sağ olsun bir toplantıda ankaradaki vekalet verenlerin izmirdekileri isim isim okumasına rağmen istanbuldan 3 kişinin ismini okumadı.yanı ne yapsan ha halim bekara ne başar cumbur abime çalışmlarıda katkı versekte kala alınmıyoru.daha bir süre yazmam gereken şeyler var ama siz dışardaki hemşinlileri sahiplenmeyi bilmiyorsunuz ama hep dışardaki hemşinlilerden medet bekliyorsunuz.yok kardeşim kurumların başına seçilyorsanız işinizi biliyorsanız yaparsınız bilmiyorsanız onuda siz sonra hesabini verirsiniz.artık dışardık hemşinlile size yapacağı bir şey kalmadı.
    kalınsalıncakla
    www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

kişisel sitem yapımda

haber portalı

montaj resim idiia ediyorum

size fotoğrafın montaj olduğunun ekteki resime bakın karar verin yanyana çift olan pazar belediye başkanın montajaından alındığı ama iyidere belediye başkanı ve çayeli belediye başkanın resimleri orjinalı olduğu herkes anlar biz bunca yıl bu işi yapıyoruz çok açık bir keilde oratda
    Resimler
    • basa01.jpg

64.94 kB, 0×0, 1,087 defa görüntülendi
    • yýdere.jpg

58.18 kB, 0×0, 1,027 defa görüntülendi
    • 20058.jpg

13.78 kB, 250×175, 1,250 defa görüntülendi
    www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

kişisel sitem yapımda

haber portalı

HALEN YANLIŞ YAPIYOSUN.

SANA BURDA İNSAN GİBİ DAVRANANLARIN BAŞINDA BEN VARDIM DEMEKKİ YANLIŞ YAPMIŞIM. SANA KAYIT FORMUNU VERDİM DOLDURMADIN, İLE GİTTİK SENDE GELDİN UMDUĞUNU BULAMADIN ÇEKİLDİN. BUNLARI SÖYLE BEN DE SANA HAK VEREYİM AMA BÖYLE YALAN YANLIŞ KONUŞARAK NE YAPMAYA ÇALIŞTIĞINI ANLAMADIM. SENİN İŞİN SADECE REKLAM. AMA ONUDA ÇOK BASİT YAPIYON. O RESMİN SANA GERÇEK OLDUĞUNU VİDEO İLE KANITLAYACAĞIM. O KATOLOĞU HAZIRLAYAN KİŞİLERDEN BİTANESİDE BENİM. O RESİMDE SADECENE ARKA TARAFTAKİ PLARTFOM DEĞİŞMİŞTİR. TOKALAŞMA VE BULUŞMA TAMAMEM GERÇEKTİR. BEN VE BİRÇOK ARKADAŞIMDA ŞAHİT OLARAK ORDAYDIK.
    ŞİMDİ SENDEN YAPMIŞ OLDUĞUNYANLIŞ HABER İÇİN BİR ÖZÜR BEKLİYORUM.
    Hemder Başkanı

ben kimseye şrin ve dursut olmak için yazmadım

nejla hanım size veya bir başkalarına şirin olmak için yazmadım siyasette dürüst olmak bir kare resimin bile görsellikten edinim sağlanmasını sevmediğimden yazdım.bir kere hemşinde seçimi başbakan değil başkan adayı kazanacak seçimi başbakanın dürüstlüğü çalışkanlığı veya hemşine yapmış olduğu bunca yatırım elbette payı olacak ama hemde haddinden fazla 5 yıl başbakan her daim hemşinin işlerinimi takip edecek yoksa son dakka gölü ilemi çay fabrıkasında olduğu gibi bir ayaküstü hayatı bey ile başbakanın görüğşmesi ilemi sağlanacak planlı proğramlı bilgili üretken kağıtta olsa yanıltan yoksa yok resim illede başbakanın sealmı bile yeter insanlara sen seçimi alabiliyormusn ona bak hade görelim onur bey halim bey ve diğer adaylar hemşinde başbakanın yüzünü kara çıkartmayın görelim o zaman yaparım sen merak etme haberide özürüdeki özür dilenecek bir şeyde yok ortada ben bir tesbit yapmışım değilse değil dersin reklama yapacak bir şeyim yok yapsaydım şu anda orda başkan adyı ben olurdum öyle hırsımda ihtirasımda yok benim ağzımı açtırma seçime bir gün kala öyle şeyler yazarımki tepetaklak gidersiniz bunda kararlıyım sadece yaşamış olduğum durumları burdan insanları bilmesi gerektiği için yazdım.çünkü çay fabrıkası olayında o denli çabalarımı milletvekili bakanları karşıma alım söylenmeyecek sözleri yazdım ya bana biri dav aaçsaydı ve tazmimanat ödeseydim sen veya her hangi bir hemşinli vaye halim efendi ödeyecektimi.şimdi yaptıklarımı göz ardı edip her şeyi halim bekara ihale edilmesini gücüme giden bir unsur olarak gördüğüm için yazdım buda seçimden önce seçimin tarafsızlığına gölge düşürmemek başkalarının sizin deyiminizle yağ sürmemek için kapatıyorum açıklamanız olursa cevap seçimden sonra bilare veririrz.sayın onur bey.
    www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

kişisel sitem yapımda

haber portalı
    Söz ağızdan bir kere çıkar sizin söylediğiniz şeyler yine sizin azda olsun doğruluğunuzu göteriri sadaece sizin menfaatineze o kadar vicdanınız açısından yoksa sizin yağınıza kimsenin ihtiyacı yok Hemşinde ne foksiyonunuz var ki olsaydı sizi aday gösterirlerdi demek ki fazala ışık görmemşler siz yağla yoğurtla uğraşa durun atı alan üsküdarı çoktan geçti

Ayrıca seçim konuşması dün gece kaçar tv sayın cumbur konuşurken on dakikadan sonra yayın bozuldu kasıtlı aptal değiliz değilmi kendisinden önce diğer adayları dinledik yayın gayet güzel seyrinde gidiyordu ne zaman ki bizim başkan çıktı yayını bozdular

Hangi yollara baş vursalar hangi yalanları ne söylerelerse söylesinler Hemşinli kararını vermiş bile hileyle kötülükler hayatta muafak olamaz bu hep böyledir bir süre kazandık derseniz bile devamı gelmez çünkü kötüler yenilmeye mahkumdur buna Allahta rıza göstermez

Ayrıca onur sen kendi köyünün insnaına ihanet ediyorsun bm nahiyede ki tadilatları senin kazanman için atölyende yaptırdılar sırf sen köylüsü olduğun için üç beş kuruş kazanasın diye

Sonrada abuk subuk yazılar yazıp hemşinin ağabaabsı gibi esip gürlüyosun işte biz hemşinde kaldık hemşine sahip çıktık diye ne yaptın kendine faydan olmamış hemşine ne faydan olacak cesaretin olamadığından kalmışsın hemşinde bayılır giderdin sende şehirde iş güç sahibi olsaydın hemşinin tenbelllere başkasının eteğine sarılanlara el ovuşturanlara ihtiyacı yok

Hemşinin cesur atak yürekli çalışkan dürüst insanlara ihtiyacı var
    İnsanları yargılarsan, onları sevmeye zamanın kalmaz.
    RAHİBE TERESA.

BEN KİMSEYE İHANET ETMEM.

BANA KİMSE İŞ VERMEDİ;BEN KALİTEMLE VE VERDİĞİM DÜŞÜK FİYAT SAYASİNDE BU İŞLERİ ALDIM. PARA KAZANMAK AKLIMDAN BİLE GEÇMEDİ. ZATEN İŞE BAŞLARKEN HEMŞİN KAZANACAK DİYE BAŞLADIM. BEN BU İŞLER İÇİN ALDIĞIM VE PARA KAZANACAĞIM İŞLERİ BİLE GERİ TESLİM ETTİM, BEN DÜKKANIMI SEFERBER ETTİM GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIM MALİYETİNE İŞ YAPTIM. SEN NE BİLİYONDA KONUŞUYON. Bİ SOR ARAŞTIR ONDAN SONRA YAZ.
    GELELİM HEMŞİN'de KALIŞIMA; BEN DEN CESARETLİSİNİ ZOR BULURSUN. MECBURİYETTEN DEĞİL İSTEDİĞİM İÇİN BURDAYIM.
    HAAAAAAAAAA BU CEVAP SENİ ATMİN ETMEDİYYSE ÖNCE İŞ VERENLERİ ARA ÖĞREN.
    BİDE SAKIN HA SAKIN BEİM DÜKKANIMI Bİ DAHA İNTERNETE TAŞIMA.
    DÜKKAN TEL NO:04646412524
    Hemder Başkanı