Birlikte Yokluğu Dur Demek Gerek

Birlikte Yokluğu Dur Demek Gerek

Belediye Başkanı kim seçilirse seçilsin, sorunlara çözüm üretemez. Belediye olanakları bunu mümkün kılmamaktadır. Ancak seçilen başkan; belediye öncülüğnde tarım ve hayvancılık alanında yapıcı ve birleştirici adım atarak gençleri kahve köşerlerinden kurtarması gerekmektedir. Artık gurbet mantığı, ekonomik dengeler değiştiğinden bitti, köye dönüş başladı. Bu nedenle Organık tarım ve hahvancılık ortamı Hemşin' de vardır. Hemşin Belediyesi öncülüğünde Halka açık bir anonim şirket kurularak faliyete geçilebilir.Gerekli altyapı ve kredi destekleri sağlanarak beş yıl sonrasına başarılı bir Şirket, çalışan bir gençik, ekonomik sorunu olmayan bir Hemşin yaratma olanağı ortaya çıkar.
      Sevgili Naci Kardeşim;

Hatırlıyor musun birlikte Belediye Başkanı ile görüştüğümüzü. Yine aynı şeyleri söylemiş ve Hemşin'de söylediğin konularda yatırım yapacak kişileri Hemşin'e getirebileceğini de anlatmıştın.
      O günden buyana sana hiç "Naci Kardeşim; Gel şu işi ciddi olarak konuşalım" diyen oldu mu?

Özledim seni Naci Kardeşim... Bu sene senelik izini Ağustos'a denk getir ki şu hoşkin ve okey partilerine kaldığımız yerden devam edelim...
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...

Mutlaka Görüşelim

Emekli olduktan sonra sürekli olarak Hemşin'e dönmeyi düşünüyorum. O görüşmelerden sonuç çıkmadı. İş bize kaldı sanıyorum. Bir çok girişimim oldu ama Davos her şeyi berbat etti. Organık Tarım ve Hayvancılık için iki yıllık uğraş boşa çıktı. Artık biz bize kaldık. Artık hedefim küçük aşamalarla bu işi kendim ve arkadaşlarımla yürütmek kaldı. Kısmet olursa en geç Hazıranda emekli olurum. Ondan sonra Hemşin' e dönüp; küçükbaş hayvacılığı için mücadele vermeyi düşünüyorum. Belli markalardan tüketim için garantı aldım. Yeteri kadar arkadaşla fikir birliğine varabılırsem halka açık bir şirketle Hemşin ayağa kalkar. Yoksa biz kendimimz ayağa kalkmak zorundayız. Dunyanın geleceği Tarım ve Hayvancılıktır. Ah birde bizimkiler anlasa ve tembelliği biraksa işler düzelir. Mücadelenin sonucunda göregeğiz. Bu işi sonunda sadece biz konuşacağız galıba. Bu yola baş koyup gelecek için mücadeleye devam. Kamu kurumlarından ümidim yok.Artık destek istemiyorum, köstek olmasınlar yeter.