Sen Bizim Başkanımızsın

CVP: slmm

Yazar: pinar Tarih: 29.03.2009 Saat: 22:05

hemşinde bozuldu yaa noldu bu hemşine gerçek çalışana emek veren hemşine noldu başar hoca geldi geleli hemşinde olan değişiklikleri gören hemşinliye nolduu ben anlamıyorumm bu türkiyeyi yaa resmen adamlara ödül verioruz yaa iyi ki bizi batırdınız iyi ki krzi yaptınız bizi daha beter hallere sokun die yine 1 numara yaptık bu millet akıllanmazzz ey gidi atatürkk senden sonraa türkiye ne hallere düştüü:(

sayın pınar hn.başar hoca hemşinde gerçekten başarılı bir dönem geçirmiştir.ama ak partide ülke yönetiminde başar hocadan 10 kat daha başarılıdır.bir insan kör olsa yine görür.2001 krizinin nasıl çıktığını, yaşamakta olduğumuz küresel mali krizin nasıl çıktığını insanlar ayirt edebiliyor.siz ayirt edemesenizde.
      kaldiki krızden etkilenen kesim tamamıyle ak partiye oy verenlerdir.
      bilindiği üzere chp seçmemi gelir seviyesi yüksek insanlardan oluşmaktadır.
      dolar yükseldiği için dahada zenginleşmişlerdir.

hemşinde başar hocanın belediye başkanlığı yapması ve bu seçimdede yüksek oy alması chp nin gücü değil kesinlikle başar hocanın bir başarısıdır.
      ama parti desteği olmadan bir yere kadar.
      SAYGILARIMLA.
      NOKTA KADAR MENFAAT İÇİN VİRGÜL GİBİ EĞİLME!!!!!!..............
      ARKADAŞLAR SEÇİM BİTMİŞTİR.
      İYİSİYLE KÖTÜSÜYLE DEMOKRASI İŞLEMEKTEDİR.
      BUNDAN SONRA YAPILACAK İŞ KAZANANI TEBRİK ETMEK, YAPACAĞI HİZMELERE DESTEK VERMEKTİR.

YENİ DÖNEMDE YENİ BAŞKAN HALİM BEYE BAŞARILAR.
      HERŞEY HEMŞİN İÇİN.
      SAYGILARIMLA.
      NOKTA KADAR MENFAAT İÇİN VİRGÜL GİBİ EĞİLME!!!!!!..............
      selamlar tekrardan.

Bakın ömer bey. Kahroluyorum çünkü bırakın karadenizi rizeyi hemşini, ben ülkem adına üzülüyorum. Ben dask mensubu biri olmaktan çok, meleskurlu biri olarak cevap yazıyım isterseniz. o zaman sacma sapan bit yeniği aramaktan vazgeçersiniz. Ben bir isim peşinde koşmuyorum. Cok fazla sizin ve sizin gibilerle polemiğe girmekte istemiyorum. Hizmet ve başarı zaten ortada. Hee eğer durmak gerekiyorsa evet bu isim üstünde de dururum.
      Ülke genelini görebilmek için herşeyden evvel gözde fer lazım !
      Genel seyr-ü seferin değerlendirilmesi için gerekli olan asgari müktesebata ne oranda sahipsiniz bilemiyorum !
      Fakat bu konuda yetkin olanlarca ifade edilen şu;
      En fazla büyüme Atatürk ve AKP zamanında yaşandı.
      7.8 ile Atatürk
      7.2 ile AKP dönemlleri...

Şu halde;sizin ülke gidişatı adına üzülüyor olmanıza, demokrasilerde sadece hoşgörüyle yaklaşılır,geçilir !!!

Dask mensubiyetinizi hiç gereksiz ( se !) vurguluyor olmanız, saçmalık adına yeterli olsa gerek !
      Böyle bir saçmalığın sergilenmesi elbetteki saçma "bit yeniği arayışları"nı (!) tetikleyecektir !

Hizmet ve başarı değerlendirmesini de sandık sonuçlarından başka yerde aranmamalı diyorum !..

Seçmen bunu matematiksel olarak formüle etmiştir :D
      ya omer bey sız ya okumuyorsunuz yada anlamak istemiyorsunuz bız chp veya akpden soz etmıyoruz bız basar hocadan konusyrz ama siz ve sizin gibiler sabit fikirli oldugunuz icin anlamak istediginiz gıbi anliyorsunuz neyse yasınızdan dolayı sıze hürmet edıyorum ve daha fazla konusmuyorum ayrıca ne mutlu banakı alı abı gıbı bırının avukatıım
      he he he
      Yukarıdaki yazılanlar beni değil,sizi okuma ve anlama konusunda şüphede bırakır nitelikte Elif hanım !

Bakın ömer bey. Kahroluyorum çünkü bırakın karadenizi rizeyi hemşini, ben ülkem adına üzülüyorum.

Bu cümle sadece Başar bey için ah-ü vah mı,yoksa Başar bey üzerinden AKP'yi mi hedef alıyor ?!

Ve siz sadece Ali beyin değil,cümle muhaliflerin avukatlığına BİZ ile başlayan cümlelerinizle göz dikmiş pozisyondasınız !

Bilmem farkında mısınız ?

PROVAKATÖR

ÖMER BİR PROVAKATÖR OLDUĞUNDAN YAZDIKLARINI ANLIYORUM AMA.

O İNSANLARI DEMOKRASİYE VE TERBİYEYE DAVET ETMESİ BAYAĞI CANIMI SIKTI.. :D

ÇÜNKİ ÖMERDE BENDE HARİÇTEN GAZEL OKURUZ.

ÖMER ŞARTLIDIR, HEMŞİNE GİTMEDEN OKUR, BEN HEMŞİNDEN ARAŞTIRIRIM GÖREREK OKURUM.

(Fakat bu konuda yetkin olanlarca ifade edilen şu;
      En fazla büyüme Atatürk ve AKP zamanında yaşandı.
      7.8 ile Atatürk
      7.2 ile AKP dönemlleri...

Şu halde;sizin ülke gidişatı adına üzülüyor olmanıza, demokrasilerde sadece hoşgörüyle yaklaşılır,geçilir !!!)

ÖMER BU CÜMLESİNDE AKP İLE ATATÜRKÜ KIYASLAYABİLİYOR. GEÇELİM.

HALİ'ME BAŞARI DİLEMEKTEN BAŞKA KİMSENİN BİR DİLEĞİ OLAMAZ.
      ÇÜNKİ ONUN BAŞARISI HEMŞİNİN BAŞARISI OLACAKTIR.

AMA BURDA SORULARIM OLACAK ÖZELLİKLE ÖMERE BAKALIM BİLİYORMU :

1- SEÇİMDEN ÖNCE MONOR PANSİYONU SÖYLENTİLERİNİ KİM NE AMAÇLA ÇIKARDI ?

2- DASK ETKİNLİĞİNE "HEMŞİNDE BÖYLE BİRŞEY GÖRÜLMEMİŞ. AHLAKSIZLARI HEMŞİNE GETİRDİLER" DEDİKODULARINI KİM YAYDI ?

3- DASKÇILARIN HEMŞİNDE ERMENİLER ADINA EMLAK ALMAK İSTEDİKLERİNİ VE HEMŞİNE YERLEŞECEKLERİ İDDİALARINI KİM YAYDI ?

4- GOLADER İN YAPMAĞA KALTIĞI FESTİVALE OLABİLİR DİYENLERİ ERMENİ "UŞAĞI" VE SOROSUN "PİCİ" OLARAK KİM LANSE ETTİ?

5- DERNEKTE ESKİ YÖNETİCİLER VE TENİ YÖNETİCİLER KAVGA EDİNCE KİM "BU SALDIRI BAŞAR CUMHUR TARAFINDAN YAPTIRILDI" DEDİ*

6- GERÇEKTEN BAŞAR CUMHUR BU SALDIRIYI YAPTIRDIMI?

VEEE BU OLAYLAR HEMŞİN BELEDİYE SEÇİMİNDE KULLANILDIMI?
      KULLANILDI İSE. DOĞRUMU.

BAŞTA ÖMER BİR ANLAT LÜTFEN. BUNUN DEMOKRASİDE YERİ VARMI?
      YUKAKAPİLİ
      HALİ'ME BAŞARI DİLEMEKTEN BAŞKA KİMSENİN BİR DİLEĞİ OLAMAZ.
      ÇÜNKİ ONUN BAŞARISI HEMŞİNİN BAŞARISI OLACAKTIR.

Benim söylediklerimi tekrarlıyor,sonra da dönüp bunları söylemiş olmamdan ötürü yine bana provokatör diyebiliyorsun,öyle mi Maksut :(

Sorularına gelince;
      Bu ve benzer iddiaları tüm site sakinleri gibi ben de buradan ve merakla takip ediyorum !
      Fakat bu soruları bana yöneltmene bir anlam veremedim !
      İddia sahiplerinin varsa cevapları ben de en az senin kadar merakla bekliyorum :)

Çiğ yemedim ki karnım ağrısın Maksut =)

ömer bey

ömer bey yaş hürmeti diye bir gelenek vardır yüzyıllardır sıra gelir örf ve adetlerimizde. Bu yüzdendir ki biz gençler sürekli susmak zorunda kalıyoruz. Evet polemiğe girmeyecem demiştim ama size son bir mesaj yazıp susacam .cunku siz benden cevap alamayıp alamayıp kendinizle savasacaksınız.

Simdi gelelim sizin soru niteliğindeki yorumlarınıza;

emin olun (seyr-ü seferin değerlendirilmesi için gerekli olan asgari müktesebata ne oranda sahipsiniz ) bu konudaki alt yapıya fazlasıyla sahibim. Çünkü ben-biz , sizin gibi dünyaya, demokrasiye, isyasete vb.. at gözlüğüyle bakmak yerine araştırıp-okuyarak, derleyip -toparlayarak-doğru demokrasi onunde tartısarak gelişiyoruz-geliştiriyoruz. Ayrıca bir artımda Rahmetli Hurşit SARAL'ın oğlu olmamdır. Tanımıyorsanız eğer sitedeki çoğu arkadaşım ve abilerim size onu anlatır.(bu bir tehdit niteliğinde değildir.) ayrıca parantez içinde yazmak istedim anlamazsınız diye:)

(En fazla büyüme Atatürk ve AKP zamanında yaşandı.
      7.8 ile Atatürk
      7.2 ile AKP dönemlleri...)

Bu konuda size tek kelime yazmayacağım. Eğer yazarsam hem kendime, hemde benim ve bizim gibi düşünen arkadaşlarımıza ve gerçekten yasına bilgisine saygı duydugumuz insanlara ayıp etmiş olurum.

dask mensubuyum dedim evet. Ve vurgulamamın sebebide şudur.
      Ben bir hemşinli olarak içinde bulunduğum derneğin (DASK) hemsinde bir etkinlik düzenlemesi ve Başar Hocamın benim arkadaşlarıma kendi evlerindeymiş gibi ağırlaması beni çok hoşnut ve mutlu etmiştir. Vurgulamamın tek nedenide budur. Siz ne düşünürseniz düşünün. O yüzden sözümü yineliyorum saçma sapan bit yeniği aramaktan vazgeçin. Hee diyorsanızki hayır ben rahat edemem içim içimi yer o zaman buyurun istediğiniz yerde istediğinizi arayın. Sizi tutan yok

Hizmet ve başarı konusuna su an siz erken konusuyorsunuz. Ben olmuş yapılmış ve bitmiş bir hizmetten bahsediyorum. Ve hala konuyu parti eğilimine sokacak olursanız eğer. Ben bir ulusalcıyım ve Akp gibi vatan toprağını satanları Atatürk'ün isminin yanında bile görmek istemiyorummmm:((
      İkisini de tanıyorum Maksut :D

Kahrolmaya gönlünce devam edebilirsin elbette !
      Fakat buna devam etmeden önce soruların cevapları sende mevcutsa bize de lutfet !

Sorularınla Soros'a köpek olan birilerinin Hemşin'i satmaya meylettiklerini ima ediyorsun !

Kim bunlar Maksut ?

Neden bir şeyler biliyorsan açıkça ve mertçe ortaya koymuyorsun ?

Korkuyor musun :(
      Yazar: Ömer Tarih: 30.03.2009 Saat: 23:04

Sorularınla Soros'a köpek olan birilerinin Hemşin'i satmaya meylettiklerini ima ediyorsun !

Kim bunlar Maksut ?

Ya da ne bileyim;belki deYok böyle bir şey,n'alaka (!) diyorsun =)

Her ne diyorsan anlaşılamıyor Maksut !
      Aç bunları !

Hangi iddia kimindir ?
      Ne için haklı ya da haksızdır ?

Açıkça,korkmadan =)

Bekliyorum...
      " 4- GOLADER İN YAPMAĞA KALTIĞI FESTİVALE OLABİLİR DİYENLERİ ERMENİ "UŞAĞI" VE SOROSUN "PİCİ" OLARAK KİM LANSE ETTİ?

5- DERNEKTE ESKİ YÖNETİCİLER VE TENİ YÖNETİCİLER KAVGA EDİNCE KİM "BU SALDIRI BAŞAR CUMHUR TARAFINDAN YAPTIRILDI" DEDİ*

6- GERÇEKTEN BAŞAR CUMHUR BU SALDIRIYI YAPTIRDIMI?

VEEE BU OLAYLAR HEMŞİN BELEDİYE SEÇİMİNDE KULLANILDIMI?
      KULLANILDI İSE. DOĞRUMU. "

Maksut GÖRÜCÜ'den alıntı..

Sevgili Maksut,

Sorduğun sorulardan yukarıda alıntıladıklarımın birinci dereceden muhatabı, Ömer değil benim..

Herşeyden önce yazdıkların, bir takım doğruların ince bir ayarla çarpıtılmasından başka bir şey değil. İnce bir ustalıkla yapılmış bir çarpıtma..

Yazdıklarım bu sitenin hafızasında saklıdır ve ben her kelimesinin arkasındayım..

Dernekte söylediklerim onlarca kişinin önünde söylenmiştir.. Ve söylediğim de gerçek olmuştur.. O sözünde arkasındayım..

Bir seçim olmuştur, sonuç herkesçe malumdur..

Uzatmaya, karaçalmaya, ağıt yakmaya gerek yok..

Eski defterleri karıştırmaya ise hiç gerek yok.. Yeni bir sayfa açmanın tam zamanıdır. Ama ille de eski defterleri karıştıracağız diyorsan bundan da çekindiğim yok.. Veremeyeceğim hiç bir hesabım yok.. Sormam gereken oldukça hesap olmasına rağmen..

Tahammül, biraz tahammül..
      Kulaksız işitmek dilsiz ifade
      Canım cananındır edem iade
      Vücut bir camidir vicdan seccade
      Onun bunun çıkarına seremem

Kim bunlar Maksut ?

HAYRET SANA.
      BU SORULARDAN BU YORUMU DÜNYADA BİR TEK SEN ÇIKARABİLİRDİN 8o

SEN YA BİZİMLE KAFA BULUYORSUN.
      YA ÖZEL OLARAK EĞİTİLMİŞ BİR PROVAKATÖR,
      YADA DELİSİN. :(

YAZMAYACAĞIM AMA CANIM SIKKIN.
      KAHVE ALIŞKANLIĞIM YOK.
      ARTIK MEYHANEYEDE GİDEMİYORUM.(SANA YASAK)

HADİ GEL OYNAYALIM :tongue:
      YUKAKAPİLİ

başkanım

sevgikli ömer atatürkü istersen akp ile bağdaştırma derim o güzel insanı.o güzel insan olmazsaydı bugun babamızın hangi ırk olduğunu belkide bilemiyecektikk.atatürk zamanında bu ülke büyüdü evet büyüdü de ama akp hükümetinde de o kadar küçüldüü.niyemi?hangi hükümet zamanında toprakların satıldı yabancılara.hangi nehirlerin satıldı?haberleşme aracın bile satıldı kim sattı.bir savaş olsa neyle haberleşme kuracan?kanımızla canımızla aldığımız bu güzel memleketimiz halen yabancılara peşkeş çekiliyorr.haaa bidrede soylemeden geçemedim chp nin okları sana battı sanırımm.millet belediyeden söz ederken sen ha bire chp diyonn sanırım böyle bişey oldu sende?hemşine yeni bakanı hayırlı olsunn.hemşin milletinede umarım iyi çalışmaları olur?ama bu güne kadar da hemşine başar gibi çalışkan bir bakanın gelmediğini söyleyebilirim.maksut görücünün her dediğine bende aynen katılıyorumm.

başkanımızsın

sayin maksut görücü evet sözlerinde haklısın sana katılıyorum ben.hemşinde ne tur bir faliyet düzenlendiyse hep çküzün altında buzağı arandı.ve ben bunu ankarada hemşin derneği yöneticilerinden bir zatt duydumm.ankaradakı dernekte çıkan olay da bile.başar cumhurun yaptırdığı söylendi ben bunu bir zat kulağımla duydum.oysa çıkan kavga sonradan duyduğum kadarıyla.çirkin iftiralar sebebinden çıkmış.

başar abin kaybetmesi

Başar Abin kaybetmesi tek kelime ile eğer düşünüğrseniz
      size bir kaç neden sayayım

1- Ankarada Kuruluan dernek eğer kurulmasa idi kaybetmezdi
      2- ilçede Dask yapılmasaydı kaybetmezdi
      3- Anakaradaki uzuantılar olasaydı kaybetmezdi
      4- Eğer benim de çokça uyardığım bir siaysı görüşün yanında Abi sen Mustafa Sarigül değilsin senin ilçenin gelirin yok genel siyasete karışma yazılar yamamı eleiştirlerimi dikkate almamıs
      5- İlçeye iyi niyeti ile yardımlar yapan bir iş adamının yardımlarının etrafına çöreklenmiş akreplerin giderek zarar verici noktaya gelmesi etken
      6- eğer ilk 2 yılı gibi her şeyi hemşin halkı ile birlikte yapacağım mantığından her şeyi ben bilirim mantığına yönelmesi bunu yaparkende yanına çöreklenmiş akıl hocalarından fikir alması hata idi
      7- her şeyin kültür adına horon değil kültür adına her şey mubahtır yetrki ilçede harket olsun diye düşünülmesi aslında hemşin kültürüne zarar verdiğinin farkedilmeden hareket edilmesi başar abinin kaybetmesine neden oldu.

size bu kadar neden yeter her halde
      ama diyeceksiniz ki şimdi iyimi oldu ak parti kazandı bu yönden iyi oldu Baykal artik diyemeyecekki Hemşin'i kazandım.ama bu fikrimi söylerken Başar abi ile CHP'yi ayrı tutuyorum anti parnete.Ben Başar abin kaybetmeinse bekide kendisnden çok üzüldüm.ama diyeceksinizki şimdi kazanan aday hemşine hizmet yapabilecekmi seçim beyannamesine yadığı ve broşur olarak yaptırdığı kagıtlar bende var 5 yıl önce başar abin dedikleri nasıl vardıysa halim bekar'ında var ve geçenlerde bir yerde yadığım gibi eğer o yazılanları yapsın hacibaltaya istanbul'dan yaptırıp getireceğim hacibalta meydanına dikeceğim.ama yanında esas belediye başkanı var zaten o yapar Halim kazım bekar puan alır.amam inşallah makamın hakkını verirler.ikisi beraber çünkü artik belediye başkanlık koltuğunda artik bir kişi yok iki kişi var artık bunda başarılı olamazlar ise gerisi hemşinliler kalmış ne yapalım başka yapacak şey Allaha kalmış dua etmek başka yapacak bir şeyi yok Hemşinlilerin.
      www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

www.dursunaliyilmaz.com.tr

kişisel sitem yapımda

haber portalı
      BEN HESAP SORMA PEŞİNDE DEĞİLİM. BANA KALMAMIŞTIR CHP RİZE İL GENEL MECLİSİ ÜYESİNDEN HESAP SORMAK.

BENİM YAPMAĞA ÇALIŞTIĞIM;
      CHP NİN VE CHP LİLERİN HEMŞİNDE ERMENİCİ, AHLAKSIZ, KAVGACI OLARAK GÖSTERİLMESİNİ REDDETMEKTİR.

DAHA YAZMADIĞIM BİR ETKİNLİK DAHA VAR. FOLKLOR ŞENLİĞİNDEKİ KIBRIS EKİBİNİN BAYRAĞINI BÜYÜTÜP BANA GÖNDERENLER OLDU. NE İMİŞ BİLİYORMUSUN BELEDİYE YÖNETİMİ KIBRISI RUM OLARAK GÖTERİYORMUŞ.

SANA GELİNCE TABİİKİ ÖZ ELEŞTİRİNİ YAPACAKSIN. AMA ONU BURDA GEĞİL ÜYESİ OLDUĞUN KURUMLARDA.

HESABIN VARSA ONUDA SORACAKSIN TABİİ. AMA KİŞİSEL HESAPLAR KİŞİLER ARASINDA GÖRÜLÜR.

ŞAHSİ GÖRÜŞÜM CHP NİN SEÇİM KAYBINDA ÖNEMLİ ROL OYNADIĞINDIR.

YAZDIKLARIMDA HİÇ AMA HİÇ BİR ÇARPITMA YOK. NE DUYDUM NE GÖRDÜYSEM AP AÇIK YORUMLUYORUM.

BENCE HEMŞİNLİ OLARAK BAŞAR LA HALİMİN HİÇ FARKI YOKTUR. İKİSİDE HEMŞİNLİ VE HEMŞİN HİZMETÇİSİDİR.

HEMŞİN SEÇİMLERİNDEN ÖNCE KABUL EDİLMEYECEK İDDİALAR ORTAYA ATILMIŞTIR.

BİLMEK HAKKIMDIR.
      YUKAKAPİLİ