Sen Bizim Başkanımızsın

Sen Bizim Başkanımızsın

sayın başkanım........!!!! sen bızım BAŞAR hocamızsın sen kaybetmedın evet sen beledıyeyı kaybetmış olabılısın dürüstluğunle ve şerefınle kaybettın sen zaten gonullerın başkanısın ve hep oyle kalacaksın bız öğrencılerın ve sen sevenler senle gurur duyuyoz..................!!!!!!!!
      he he he
      bazı arkadaşların yorumlarına katılmıyorum,siyaset öyle bir şey ki bu gün başarcı olursunuz bir bakarsınız ki 2 sene sonra da halımcı olmuşsunuz ve bizzat bunun örnekleri görüldü özellikle siyasette duygusallığa yer yoktur.

2. bir konu ise hükümet tarafından Hemşin e yapılan yatırımlar
      çay fabrikası,üsküt dağı yolları köydes ve beldes yatırımları v.s yatırımlar
      Hemşinli bu yatırımlara karşı nankörlük etmemiştır hemşin tarıhının en büyük yatırımlarını aldı eğer hemşinli buna kaşı oy vermeseydi hükümete ve halıme karşı nankörlük ederdi.

bence doğru bir seçim oldu

saygılarımla
      hemşinde bozuldu yaa noldu bu hemşine gerçek çalışana emek veren hemşine noldu başar hoca geldi geleli hemşinde olan değişiklikleri gören hemşinliye nolduu ben anlamıyorumm bu türkiyeyi yaa resmen adamlara ödül verioruz yaa iyi ki bizi batırdınız iyi ki krzi yaptınız bizi daha beter hallere sokun die yine 1 numara yaptık bu millet akıllanmazzz ey gidi atatürkk senden sonraa türkiye ne hallere düştüü:(
      oyy dağlar oyy...
      NETİCEYE DEĞİL ĞETİCEYE BAK! 5 YIL UZUN GÖRECEĞİZ... HANGİ İNSAN DASK BİLİYODU....HANGİ İNSAN ULUSLAR ARASI FOLKLOR YARIŞMASI GÖRDÜ...BİZ BUNLARI VE DAHA FAZLASINI BAŞAR HOCAMIZLA GÖRDÜK.... BİZİM DÜŞÜNCEMİZ BAZI KİŞİLER Bİ ÇOBAN ARIYODU VE BULDULAR.....BAŞAR HOCAMIZ BİZİM HERZAMAN HERYERDE HOCAMIZADIR... VEEE ARKASINDAYIZ....BENCE SEÇİMİ 1 OYLA KAYBEDENLER DÜŞÜNSÜN...
      Aştum Üsküt Dağini...
      Endum Mollaveyise...
      Adam Sirt Çevirurmi...
      BAŞAR Gibi Reis'e....

HEMŞİNLİ OLMAKTAN UTANANLAR UTANSIN !!!!

belediye başkan

bakınız arkadaşlar duygusal davranmayalım,hemşinlinin karnı daskla doymuyor festivallerle doymuyor bunlar tamam bu organizasyonlar önemli hemşinliye iş,aş gerekli sayın başar bey istihdam yaratacak projeler yapsaydı

Bence başar bey kendisine bir öz eleştiri yapsın acaba neden kaybettim bu seçimi neden ve sebepler arasın belki o zaman hatalarını bulur çünkü oylarda bayağı fark var 92 oy fark

eğer bunları araştırır hatalarını görürse hak verecektir

saygılarımla
      sağlık olsun güzel insanlar bu seçimi başkaları kaybetti .

sizce nedenn... bence bunun muhasebesini muhasebeci arkadaşlar yapsın bakalım...
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!
      AKP kadrolarının Türkiye genelinde yapmış olduğu tuzağa maalesef Hemşin halkı da düşmüştür.Belki oy satın alma aldatmacasıyla gözü boyanmış, oylarını satılığa çıkarmıştır.Belki de "bizden olmayana hizmet vermeyiz" tehdidine boyun eğmişlerdir. Ancak elbette bu Hemşin halıkının sorunu değil, O halkı bu duruma düşürenler utansın. Unutulmamalıdır ki SADAKA ALANI DEĞİL VERENİ AŞAĞILAR. Hayırlı olsun diyemeyeceğim, belediye yöneticiliğinin market-bakkal-ticarethane yönetmeye benzemediğini hep birlikte göreceğiz ama zaman ve emek kaybı olacak. Zaten AKP ve şürekaları ülkeyi ve belediyeleri ticarethane gibi yönetmeye, halkı da müşteri gibi görüp, insanları SADAKA kültürüne mahkum etmeye sanki özel bir çaba göstermektedirler.

Bence Başar hoca belediyeyi kaybetmedi, aksine kaybeden biri varsa o da Hemşin belediyesi'dir.Başar hocayı kaybetmiştir.

Zaman herşeyi yerine oturtacaktır. Kimin kaybedip kimin kazandığı zamanla belli olacaktır.

Halkımın emeklerinin karşılığını lütuf olarak değil, GERÇEKTEN aldığı günler görmek dileğimle.....
      ı am sorry please :D :D :D
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!

ŞAŞILACAK BİR DURUM YOK ASLINDA

Siyasi tercihini kimin ne vermeyi vaad ettiğine göre belirleyen seçmen topluluğunun tercihi tabiiki vaadettiği şeylerin kendisine göre önemli olduğunun zannettiği siyesi partide olacaktır.Bu asla bilinçli bir tercih olmayabilir ama ne yazıkki türkiyede durum bu.Bilgisiz,donanımsız,okumayan,ilkel toplumlarda yönetime katılarak,söz ve karar sahibi olma dürtüsü geri planda kalır.Güçlüye tabi olur ve kazandığını zanneder.Hemşinde biranda siyasi tavrın değişiminin altında bana kalırsa Çay Fabrikasında çalıştırılma konusunda verilen sözler etkili olmuştur.Umarım çıkar beklentisi olmadan,sadece düşünceleri doğrultusunda bilinçli seçim yapabilecek seçmen kitlesine 10-15 yıl gibi bir zamanda kavuşabiliriz.Çünkü kısa sürede bu mümkün değildir. Ayrıca bilinç düzeyi düşük veya seçimi çıkara endeksleyen anlayışın biranda sıfırdan bir gücü varettiği veya terkettiğini bize hayat gösterdi.Arkasına ABD nin rüzgarını alan AKP nin o güçle yelkenlerini rüzgarla doldurup biranda iktidara gelişini açıklamak pek kolay olmasa gerek.Umarım Hemşinin geleceği konusunda kaygılarımda yanılırım.Önemli olan onurlu yaşamaktır. Bulunduğu coğrafyaya sahip çıkmak doğal güzelliklerini birilerinin çıkarı uğruna heder etmemektir.Hemşinde kimse aç kalmaz,hayvancılığın bittiği bir yerde tekrar hayvancılığın gelişimi,yaylaların şenlenmesi bir alternatiftir. Hemşinliler umarım pişman olmazlar.

HEMŞİNE HAYIRLI OLSUN

Küçük yerlerde siz ne yaparsanız yapın hükümetin ilgisini çekebilecek bir oy potansiyeline sahip olamıyorsunuz.
      Bu sebeple kimin geldiğinden ziyade ne yapabileceğine ve kapasitesine bakmak lazım.
      Hükümet partisi ile ne olabileceği örneğini geçen seçimden sonra Çamlıhemşin yaşamıştı. Aldığı neticeye göre tercihinide bu seçimde yaptı.
      Devir artık eskisi gibi hükümete yalvar, şunu iste, bunu kopar devri değildir. Yeni belediye başkanlarının hükümetten dilencilik yapmayacağı ve sadece proje geliştirip iş yapabileceği bir ortam içerisindeyiz, ki Başbakanda " Bana proje ile gelin " diye bunu açıkça söylemektedir.
      Bir CHP başkanı olan Başar Bey ile Hemşinin atağını kimse inkar edemez. Ektiklerini biçmesi anlamında bir seçim daha kalmasında fayda olabilirdi.
      Hemşin için üzülmedim diyemem.
      Yeni başkanı tanımıyorum.
      Ümit ederim proje geliştirebilecek ve yönetebilecek kapasitesi vardır. Aksi taktirde bugüne kadar yapılanlarda boşa gidecektir.

Dileğim Hemşinin arzu ettiği yere gelmesidir.
      Hayırlı uğurlu olsun.
      Metin Gültan :)
      HEMŞİNİN ARTIK ÇOK GERİLEDİĞİNE İNANIYORUM...İNSANLAR ARTIK HİZMETE OY VERMİYOR... HEMŞİNLİ BAŞAR HOCA SAYESİNDE BİRŞEYLER GÖRDÜ DUYDU...BUNU KİMSE İNKAR EDEMEZ... YANİ HEMŞİN ÇAĞDAŞ UYGARLIK DÜZEYİNİN ALTINA DÜŞECEK...ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN...ARTIK DURULMAZ BURALARDA...AMA KİMSE UNUTMASIN 5 YIL SONRA ÇOK DAHA GÜÇLÜ GELİYORUZ...BUNU HERKES O KAFASINA SOKSUN....
      Aştum Üsküt Dağini...
      Endum Mollaveyise...
      Adam Sirt Çevirurmi...
      BAŞAR Gibi Reis'e....

HEMŞİNLİ OLMAKTAN UTANANLAR UTANSIN !!!!