Hemşinde Yapılması Gereken Projeler

Hemşinde Yapılması Gereken Projeler

Güzel Hemşinimin SAYGI DEĞER İNSANLARI ite önümüzde bir fırsat var.
      Nedir bu fırsat yeni bir başkan, Yeni bir düşünce ve en önemlisi genç Dinamik ve yüreğinde HEMŞİNE hizmet aşkı ile dolu olduğunu düşündüğümüz biri. Ama biz onun tamam seçtik o ne yaparsa yapsın diyerek rahat bırakmayacağız (en azından bırakmamamız gerektiğini düşünüyorum;)

Ona hemşinde neyi nasıl görmek istediğimizi,

Hemşinde ve İş bulamadığı için göç etmek zorunda kalan gençler nasıl bir istihdam yarata bileceğimiz ,

Hemşinde neden bir Üniversite KAMPÜSÜNÜN olmadığını veya bunu olması için hemşinlinin neler yapması gerektiğini ,

Hemşinimiz neden hala daha bacasız sanayisini yılın 12 ayı boyuca değerlendiremiyor, Hemşinli neler yapmalı bu koşulların sağlanabilmesi için,

Abilerim, Ablalarım biz bunları konuşalım olan la ölene fayda yok biz HEMŞİNİMİZİ o GÜZLİM İLÇEYİ Nasıl daha GÜZELLEŞTİREBİLİRZ bunları konuşalım . Başkan hiçbir içraat yapamaz bizler yanında yürümedikçe sonra bi bakmışın ADAMIN BİRİ ÇIKMIŞ TELEVİZYOAN ELİNDE
      ''BİR HEŞİN RÜYASIYLA'' ama orada yaşayan kalmadık tan sonra (UYANDIKTAN SONRA) yine konuşa bilirmiyiz bunları bilmiyorum?

SELAMETLE

Hemşin'imiz Hemşinlimiz

Özdemir Asaf ne güzel söylemiş..!

Ben korkmuyorum sana yönelmekten,
      Seni yinelemekten,seni yenilemekten,
      Bir bağlayan, bir ayıran duyuda,
      Senden gelmekten,sana gelmekten.

Özdemir ASAF

Korkmayın Hemşin'e yönelmekten
      Hemşin'i yinelemekten,Hemşin'i yenilemekten
      Bir bağlayan,bir ayıran duyuda
      Hemşin'den gelmekten,Hemşin'e gelmekten..!
      Zaman su gibi hayatımızdan parçalarıda önüne katıp..akıp gider.
      Zamanımızı biz..bizi,bizim sevdiklerimiz..bizi sevemeyenler harcar.
      NAZAN T:

Hemşin Belediye Başkani Kim Olmali

Hemşin'in iyi bir Belediye Başkanı vardı çalışan koşuşturan,aldığı maaşı çocuklara burs veren,geçen seçimde ne oldu, son gün dağıtılan hediyelerle seçimi kaybetti.Şu andaki Belediye Başkana oy verenlerr,iktidarın gücüyle çok şeyler yapılacak savunması ile insanları kandırdı. Hemşin de şu ana kadar ne yapıldı... Kentsel dönüşümden kimse zarar görmiyecek vadinde bulundular. Kentsel dönşümden insanlar mağdur edildimi edilmedi mi?.İşin gerçeği HEMŞİN sevdalısı BAŞAR CUMBUR'U TEKRAR BELEDİYE bAŞKANI GÖRMEK İSTERİM. herkes gnlünden geçen adayı açıklasın.ve yeni Belediye Başkanından ne beklediğinide açıkca ifade etsin. Bu güne kadar HEMŞİN1de yapılan işler gösrewmiştir ki iktidarın adamı olmak iş yapmak için yeterli kriter değil. bize çalışacak,girişken,HEMŞİN SEVDALISI BAŞKAN LAZIM SAĞLICXAKLA KALIN,

HAYALLERİ OLANLAR ASLA UYUMAZ..
      HAYALLERİ OLANLAR ASLA UYUMAZ
      Şakir bey kardeşim,satılık olup olmadıklarını bilmem,ama leptop;a yatağa karşılık oy veren insanları nasıl yorumlamak istersen oyle yorumla,gerçekler bazen acıdır. ,insanları inciltir.ama söylediklerim Türkiye geneli içinde geçerlidir.Bu gün Varoşlarda dağıyılan odun,kömür,vs yardımlar oy olarak birirlerine geri dönmüyor mu. Aş ve iş diyenler,hemşinde sizin çocuklarınız fabrıkaya işe alacağız vadiyle kandırıp oy almadılar mı...son gecede bazı köylere yardımlar yapılmadı mı. alınan bir şeyın .kariılığında bedel ödemiyorsanız. demekki oy satın alınmıştır.oyunu bu şekilde satanlara ne denir.

kelime oyunları

Gerçek kulanulalan kelimenin yerine,siz kendinize göre bir kelime üreterek soru sorsrsanız şakir bey kardeşim,yazışmalar demegoji ye döner, ve bu şekilde bizlerde geçlere hiç iyi örmek olmayız.Ben diyorum ki hemşin de insanlar yalan vaatlerle ve songecede dağıtıulan adına hediye de rüşvet de verilen bazı şeyler le kandırılarak oylar alımnmıştır. siz cumlenizde genei !i kapsıyan bir cumle yi bana tasdik ettirmeye çalışıyorsunuz. Kandırılan insanlar kısmi kaplıyor bütütnü kapsamıyor.sizden bir ağabeyiniz olarak ricam sakın benimle kelime oyunlarına girerek , yazmak için malzeme çıkarmaya çalışma.ben insanları şu part bu partı diye hiç bir zaman sınıflandırmadım.öyle bir şeye de hakkım yok....biz burda hemşin'in geleceği için ne yapılabilir onu tartışalım.ama etik dişi işler yapılmışsa bunu da tenkit edelim,herkez bir kelimeden değişik anlamlar çıkarmaya çalışırsa hiç bir yere varamayız.sağlıcakla kal.

HAYLLERİ OLANLAR ASLA UYUMAZ
      hesap vermesi gerekenler var biri kaybetti biri kazandi iktıdar partısı hizmet edecek para akacak dıyenler vardı sessizler proje detay uzmanları vardı bu sitede surekli yazanlar şimdi gittiler çok yazılacak şey varda hep birbirimizle akrabayız yüz yüze bakıyoruz yazmak kolay degıl yani hemşin bitti en azından bizim için bitti artık yeni hemşin var çarşı başında hayırlı ugurlu olsun salim fırat 20 sene yan geldi yattı sizde peşine koştunuz dıye en sert eleştıren şimdi rıv rıv konusmayacakk ... babamı ve bizim koyden bır suru insanı dr ali gorucu dayım işe koydu bir suru aile geçindi emekli oldu rahmet verdi 20 senedir bakanlıktasın 3 hemşinlıye iş ayarlada kabırde rahmet alursen bir suru hemşin sevdalısı turemişti şimdi neredeler anlamadık sanırım bu işlerin kerizide bizmisiz bir zaman salak gibi peşine koştugum abim kaybedınce demiştiki oro darlanmayun bize kalmadı kalmadi siçanlereda kalmadı kedi başı gibi yutanlar bok yesun şimdi ....
      www.karalastik.com
      Serkan kardeşim,bir gün mahalleleri gezerken abi kaybedersek Hemşinde durmayıp gideceğim demiştin ...ve gittin.şu anda Hemşin!de yıkılan binalardan başka çakılan hiç bir çivi yok. çivi çakacak adam da yok.oluk gibi paralar akacak denmişti ya nereye akıyor onuda göremedik. aslında değişen bir şey var.caminin etrafında ustunda reklamı olan banketler var ama işe bakın ki hemşinliyim diyen iş adamımız yatırımlarını çamlıhemşin'e yapmış diye duydum.bazılarının sevdası tamamen duygusal....sıkma canını sağlığına dikkat et.kendine iyi bak.her şey olacağına varırı.
      Sam amca dediki. AKP sen bi BOP eşbaşkanlığı yap. Şu arap ülkelerine One munite le şirin görun. Yardımlarınla sınırları yenıden bir belirlıyelım. Kılıçdaroğlunada sende CHP yi %10 nun altına düşür. Bizimkinde zaten talımat verilmiş. Sende ülkücü kesimi yıllara yayarak pasifeze et. Bende ortadoğuda rahat rahat at koşturayım.Muslumunı müslumana kıydırayım. Küçücuk hemşinde bile herkes bırbırnıne kırgın. herkes bıryerden bırbırlerıyle akraba olmalarına rağmen. Sonra
      Gelsin petrol cukkaları . Madenler..vs. Bizde şu partı benım bu partı senin yiyelım bırbırımızı. İlk defa bu seçimde hiç bir partıye oy vermıyeçeğim. Oy pusulusı uzun. yazarım gün yuzu görmemiş cümleler. Bıraz içim rahatlar.
      TOPRAĞIM HEMŞİN sana elbet bir gün geri dönücem.