Hemşinliler, Kadıköyde Horana Doyacak

Seninle olan problemimi burada açıkça yazıyorum zaten Dursunali bey !

Anlamıyorsan entelektüel zeka noktasında senin için ciddi bir problem sözkonusu demektir .Kısa dönemde bir bilene sor gibi son derece pratik bir çaresi olup,uzun soluklu tedavisi şimdilik tehir edilebilir !

Fakat...

Anlamıyor,yetinmeyip külhan naarası kapıp-koyverir edasında telefon numaraları veriyor,aklını alırlar biçiminde biçimsizlikler sergiliyorsan...

26 yıl geriden sınır insansın birilerimi senii benim sinirlendirmek için uğrasşıyorsun. gibi son derece fütursuz,anlamsız,saçma-sapan şeyler mırıldanıyorsan...

Sevgili Dursunali bey :D

Başka sorum yok...

Teşekkür ediyorum =) :D
      BU RİDEF MERKEZİ ANKARADA OLAN BİZİM HEMŞİN DERNEĞİNİNDE ÜYESİ OLDUĞU DERNEK DEĞİLMİ.

EĞER O İSE HEMŞİN SOSYAL SORUMLULUK DERNEĞİ NEDEN BU İŞİ YAPMIYORDA HEMŞİNLİLERİ BİLGİLENDİRMEK, ORGANİZE ETMEK DURSUNALİYE KALIYOR. ANLAYAMADIM.

TELEVİZYONLARDAN VE İSTANBULDAKİ TANIDIKLARIMDAN ANLADIĞIM KADARI İLE BAYAĞI GÜZEL VE FAYDALI İYİ ŞEYLER YAPILIYOR...

NERDE ÖRGÜTLERİMİZ ALOOO.
      YUKAKAPİLİ

CVP: RİDEF

Yazar: maksut Tarih: 04.10.2009 Saat: 20:43

BU RİDEF MERKEZİ ANKARADA OLAN BİZİM HEMŞİN DERNEĞİNİNDE ÜYESİ OLDUĞU DERNEK DEĞİLMİ.

"Bu kadar cehalet ancak ilim ile mümkündür" diyen şair nur içinde yatsın.

Endonezya'daki depremin yarattığı tsunaminin sorumlusu da Ankara'daki adını bilmediğin dernektir ama sen nasıl oldu da bunu atladın?
      "Ey gidi Ehtiyarluk" diyeceğim ama ben senin gençliğini de bilirim..
      Hala tanımamışlar / Hemşin'deki BİZ'leri / Hemşin temizleleyecek / İçindeki TİZ'leri...

ÖNCE DOSTLUK KAZANSIN GERİSİ KOLAY

...HERKESE MERHABA...,,,,,,
      sevgiyi yaşamak saygıyı paylaşmak ne güzel bir duygu bende yazıyorumda tam uyguladığımı söyeliyemem..bazen kötü komşu adamı mal sahibi yapar derler doğrudur her iki tarafa kazanır mal sahibi olurlar yanlız sevgiyi kazanamazlar.günümüzde(karadeniz- yeşil,mavi,
      hemşin,hemşinliler,yeşil hemşin doğu hemşin-örnek çok)herkesin çizgisi ayrı tuluma horona bakışı değişik,,dağılma toparlan çok isim yazmakla bir araya gelmek zor olur.1960yılından günümüze kadar varlığını faaliyeti devam ettiren (İSTANBUL-HEMŞİNLİLER DERNEĞİ)BENİM GÖNLÜMDE BÜYÜK YER TUTAR)ben geçmişten bugüne bir çok izler birakmıştır diye düşünuyorum.hatasız kul olmaz kurulların hataları yokmu mutlak var üyelerin hataları yokmu mutlak var.
      5253 SAYILI DERNEKLER YASASI VE TÜRK MEDENİ KANUNU İLE BERABER DERNEK FAALİYETLERİNİ İCRA EDER,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
      Üyeleri durumlarını yönetim kurulu düzenler aidat ödemeden devam ettirebilir yanlız genel kurullar enyetkili organdır.üyeyi ihraç ederseniz genel kurulda geri gelebilir...ben dernek tüzüğü yapan kişiyim..................
      bence bazı konular sanal aleme düşmemeli...netecede ..yöremin geleneği ve göreneği daha çok tanıtılır ve yaşatılır ben mutlu olurum.
      ..SEVGİLİ DOSTUM ÜZÜLME O DERNEK SENİN DERNEĞİNDİR HER ZAMANDA SeNİN KALBİNDE ÖYLE KALACAK...............................
      BEN RİZE DERNEĞİNİ KURUCUSU VE tüzüğü YAPAN KİŞİYİM.....
      ..SEN YİNE BOLU GÖLCÜĞE GEL ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİM....
      hemşinliler hoy-tur kulübü derneği-ankara/meleskur53.com
      rize pazar ortayol köyü derneğ/1978-melesku palovit birliği/facebook
      kadirturan5306@hotmail.com--05327442653

hoşça kal herkese selam olsun.............