Hemşinliler, Kadıköyde Horana Doyacak

Hemşinliler, Kadıköyde Horana Doyacak

istanbul'da yaşayan Hemşinliler 1 Ekim Perşembe günu akşam saat 6'dan sonra Hemşinliler günü var,Tulum,Horon,bulmak Kadıköy İskele meydanında horona tuluma doymak için memleket hasretini gidermek için medyakaradeniz.com adresi ve Dursun Ali YILMAz olarak Rize Tanıtım günleri kapsamında her ilçenin bir şekilde o meydanda olmasına ama Hemşin'in sivil toplum örgütlerinin yapamadığını yapıyoruz.Hemşinliler Gecesi düzenliyoruz.Hafta içinde İstanbuldaki Hemşinlileri ,Çayelilileri,Rizelileri,Ardeşenleileri,Çamlıhemşinlileri,Fındıklıları,Pazarlıları Kadıköy İskele meydanınada buluşmaya davet ediyoruz.Sayamadığımız Tüme Karadenizlileride tabi
      Hemşinliler gecesinde Kadıköy ses verecek,Saatler duracak Tulum sesleri Cınlayacak.supriz sanatçılar.da var herkesi bekliyoruz.

bu organiasyon yarın kesinleşecek.on duyurudur.
      siteden takıp etmeniz dileğim ile

Duyan Dymayana Haber Versin Hakkıyla Bir Hemşin Gecesi olsun
      Resimler
      • hemsýn.jpg

150.76 kB, 0×0, 15,775 defa görüntülendi
      www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

www.dursunaliyilmaz.com.tr

kişisel sitem yapımda

haber portalı
      Yazar: Gelehli'li Tarih: 27.09.2009 Saat: 01:22

Heyde uşakler horone.... iiiiiiiihuhuhuhuuuu :D:D

medyakaradeniz.com adresi ve Dursun Ali YILMAz olarak Rize Tanıtım günleri kapsamında her ilçenin bir şekilde o meydanda olmasına ama Hemşin'in sivil toplum örgütlerinin yapamadığını yapıyoruz.

Dernekler Federasyonu sizce sivil Toplum Örgütü değil mi Dursunali bey ?!

Önemli Duyuru

Tüm Hemşehrilerim Sizi sürekli tarih konusunda değişiklik yaptığım için özür dilerim. Son ve kesin tarih olarak Hemşinliler GECESİ 1 Ekim Perşembe Günü akşamı yapılıyor.Kendini Hemşinli hisseden Rizeli,Çayelili,Çamlihemşinli,Pazarlı,Ardeşenli,Fındıklılı,ve Tüm Rizeli Hemşehrilerimi Perşembe akşamı Kadıköyde İskele Meydanına bekliyorum.

istanbul'da yaşayan Hemşinliler 1 Ekim Perşembe günu akşam saat 6'dan sonra Hemşinliler günü var,Tulum,Horon,bulmak Kadıköy İskele meydanında horona tuluma doymak için memleket hasretini gidermek için medyakaradeniz.com adresi ve Dursun Ali YILMAz olarak Rize Tanıtım günleri kapsamında her ilçenin bir şekilde o meydanda olmasını istediğimzden Hemşinliler Gecesi düzenliyoruz.Sayamadığımız Tüme Karadenizlileride tabi
      Hemşinliler gecesinde Kadıköy ses verecek,Saatler duracak Tulum sesleri Cınlayacak.supriz sanatçılar.da var herkesi bekliyoruz.

Resimler
      • 3065.jpg

150.76 kB, 0×0, 17,856 defa görüntülendi
      www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

kişisel sitem yapımda

haber portalı
      Tüm Hemşehrilerim Sizi sürekli tarih konusunda değişiklik yaptığım için özür dilerim. Son ve kesin tarih olarak Hemşinliler GECESİ 1 Ekim Perşembe Günü akşamı yapılıyor.Kendini Hemşinli hisseden Rizeli,Çayelili,Çamlihemşinli,Pazarlı,Ardeşenli,Fındıklılı,ve Tüm Rizeli Hemşehrilerimi Perşembe akşamı Kadıköyde İskele Meydanına bekliyorum.

istanbul'da yaşayan Hemşinliler 1 Ekim Perşembe günu akşam saat 6'dan sonra Hemşinliler günü var,Tulum,Horon,bulmak Kadıköy İskele meydanında horona tuluma doymak için memleket hasretini gidermek için medyakaradeniz.com adresi ve Dursun Ali YILMAz olarak Rize Tanıtım günleri kapsamında her ilçenin bir şekilde o meydanda olmasını istediğimzden Hemşinliler Gecesi düzenliyoruz.Sayamadığımız Tüme Karadenizlileride tabi

Resimler
      • DSC_0873.jpg

65.01 kB, 0×0, 18,252 defa görüntülendi
      www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

kişisel sitem yapımda

haber portalı
      istanbul'da yaşayan Hemşinliler 1 Ekim Perşembe günu akşam saat 6'dan sonra Hemşinliler günü var,Tulum,Horon,bulmak Kadıköy İskele meydanında horona tuluma doymak için memleket hasretini gidermek için Haydeyin Kadıköye...........Hemşinliler gecesi Kanal 7 Ana haberlere çıkacak. saat 8.30 ile 9 arası ayrıca gece boyunca karadeniz kanallarının ismi blli olmadığı için yazamıyorum canlı yayınlanacak
      Resimler
      • DSC_0873 kopya.jpg

338.61 kB, 0×0, 17,745 defa görüntülendi
      www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

kişisel sitem yapımda

haber portalı

Kanal 7 nin yayın saatınde değişiklik

Kanal 7 nin yayın saatınde değişiklik

Hemşinliler gecesi Kanal 7 Ana haberlere çıkacak. saat 7.50 ile 8 arası ayrıca gece boyunca karadeniz kanallarının ismi blli olmadığı için yazamıyorum canlı yayınlanacak
      www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

kişisel sitem yapımda

haber portalı

CVP: Hemşinliler, Kadıköyde Horana Doyacak

Yazar: dursunali Tarih: 27.09.2009 Saat: 08:23

istanbul'da yaşayan Hemşinliler 1 Ekim Perşembe günu akşam saat 6'dan sonra Hemşinliler günü var,Tulum,Horon,bulmak Kadıköy İskele meydanında horona tuluma doymak için memleket hasretini gidermek için medyakaradeniz.com adresi ve Dursun Ali YILMAz olarak Rize Tanıtım günleri kapsamında her ilçenin bir şekilde o meydanda olmasına ama Hemşin'in sivil toplum örgütlerinin yapamadığını yapıyoruz.Hemşinliler Gecesi düzenliyoruz.Hafta içinde İstanbuldaki Hemşinlileri ,Çayelilileri,Rizelileri,Ardeşenleileri,Çamlıhemşinlileri,Fındıklıları,Pazarlıları Kadıköy İskele meydanınada buluşmaya davet ediyoruz.Sayamadığımız Tüme Karadenizlileride tabi

bu organiasyon yarın kesinleşecek.on duyurudur.

Duyan Dymayana Haber Versin Hakkıyla Bir Hemşin Gecesi olsun

dün akşam benım gördüğüm saat 19:00 sularında derin bir sesizlik hakımdı ne bir tulum sesi nede kemençe spotlar dahi yanmıyor du gerçi çok kalmadım otobüsüme bınıp yoluma devam eetım ama belki daha sonra olmuştur HEMŞİN GECESİ !!!??

güzelliklerde buluşmak ..

video.kanal7.com/

en üstteki videoyu acınız..
      HERKES HEMŞİNİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEŞİNLİ OLAMAZ
      HERKES HEMŞİNLİ SEVEBİLİR AMA HERKES HEMŞİNLİ ALAMAZ

Doğrularımı götürücek kadar yanlış yapmadım bu hayatta çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları... şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım..!

Kadıköy İskele Meydanı

Kadıköy İskele Meydanına gelip bana destek veren ve gelemeyip Karadeniz televizyonundan izleyen keyif alan tüm hemşinli ve Rizel hemşehrilerime teşekkür ediyorum.
      www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

kişisel sitem yapımda

haber portalı
      Medyakaradeniz.com ve Dursun ali YILMAZ olarak organize edilen Hemşinliler Gecesine bizzat Kadıköy İskele Meydanına gelip katılan,ve Televizyonları başında gerek Kanal 7 haber Esra Hanımın Gündem Proğramında izleyip keyif alan Hemşehrilerime teşekkür ederiz.
      Hemşinliler gecesinde bana katkılarını desteklerini esirgemeyn birlikte olup gerçekleştirdiğimiz

Fikret FERAH ve Horon ekibindeki kardeşlerime teşekkür ediyorum.Tulum üstadları Ridvan YILMAZ,Mustafa BABUZ, ve yeni jenerasyon ve geleceğin Ustaları olacak Bülent FERAH ve Bayan Tulumcu Aygün ile çok katılmak isteyen ama bir aksılık yüzünden katılamayan Filiz Baltaya teşekkür ederim.

Gecede bana destek veren Gecenin sunuculuğun yapacaktı,ama çok aşırı derece grip olarak hastalanan Karadeniz radyonun Murat SHOW' kardeşime çok teşekkür ederim..En zor anımda bana can simidi olan Değerli Süleyman USTA abime proğramı sunarak desteğine çok teşkkür ederim.Gecenin en iyi şekilde geçmesinede yardımlarını sonuna kadar yanımda olan Fatih Sultan KAR kardeşime,Özzcan BEYAZ abime sonsuz sevgilerimi borç biliyorum

Sanatçı güzel abim Abdurrahman Yazıcı çok teşekkür ediyorum.Murat Köse kardeşime ve İslam YILDIZ kardeşime sazlarına,ayhan abime çok teşekkür ederim.

Destekleri ile beni yanlız bırakmayan,Hemşin derneği onursal başkanı Orhan Bayramoğluna,Yusuf KOBAL abime,Hemşin derneği Başkanı Selçuk GUNDAY'a,Hemşin Derneği birlikte görev yaptığım değerli abim Ramiz DEMİRCİ'ye,Çaydef Başkanı YILMAZ HUSREV'e,Çayeli Vakif başkan vekili ve TSE müdürü Mehmet Hüsrev'e,Ridef (Rize Dernekler Federasyon)Başkanı Ahmet YURTMAN'a,Fındıklı İhlamurlu ve Çevre Köyleri yönetimindeki abilerime,Tunca derneği,Ardeşen derneği yönetim kurulu abilerime,tüm hatırlayamadığım beni gönüldne destekleyen tebrik eden değerli abi ve kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu akşam benim bu organizasyon ile bu faaiyetle birlikte jubile yapmış oldum.Bu organizasyonlardaki haz ve keyifli günlerin benim hayatımda anılarım olarak kalacak.

herkese selamlarımı sunuyorum.
      www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

kişisel sitem yapımda

haber portalı

Biz Kişisel olarak Karadeniz Tv

Karadeniz Tv'nin sahibi Değerli abim Zihni Cınan abime kişisel teşekkürümü yaptım kardeşim.Herkese bir defa daha teşkkür ediyorum.Sitedeki ziyaretçilerede teşekkür ediyorum.İlgi alakalarına konuya gösterdikleri hasssiyete çok teşekkür ederim.

Gecenin haber resimlerinide sitemde yayınladım.vidolarıda yayınlayacğım.

Kadıköy'de yapılan rize tanıtım haftasında bu güne bir ilk ilk defa kanal 7 televizyonu ve Ulusal olan bir kanalın Kadıköyden proğram yapması vede Hemşin Gecesi ile yayın yapması ilk oluyor.Bu güne kadar ulusal bir kanal canlı yayın yapmamış.Buda her halde Hemşinlilerin başarısı olsa gerek.

Canl yayın vidosuda haberin içinde yayınlanıyor

medyakaradeniz.com/haber_detay.php?haber_id=3080
      Resimler
      • hemsýnekýpyulum.jpg

153.32 kB, 0×0, 17,765 defa görüntülendi
      • aygun.jpg

154.49 kB, 0×0, 17,043 defa görüntülendi
      • hemsýnsahne.jpg

109.36 kB, 0×0, 631 defa görüntülendi
      www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

kişisel sitem yapımda

haber portalı
      Verilen linkteki kanal 7 videosunda açıkça belirtilmiş olduğu üzere organizasyonu bir sivil toplum örgütü olan Rize Dernekler Federasyonu düzenlemiş.Halbuki, Dursunali bey bu başlık altındaki ilk yazısında,bu organizasyon ile Hemşin'in sivil toplum örgütlerinin yapamadığını yapıyor olduklarından dem vuruyor !

Yukarıdaki son yazısına eklediği videonun hemen yanıbaşında ise Dursunali beyin soyut zemine alelacil bina ettiği sivil toplum örgütlerine yönelik ithamların yer aldığı yazısı özenle yerleştirilmiş !!!

Ben bir şey anlamadım !

Anlayabilen varsa gelsin,görüşelim :D

sen benim ne yaptığımı anlayamazsın

sen benim ne yapmak istediğimi anlayamzsın.onun için kendini zorlama sen bırak anlayanlar yorum yapsın.Bu kadar siteye ziyaret eden insanlardan 400 e yakın ziyaret edilen bir konuya bir tek senin yorum yazmasıda dikkat çeken bir konu.benim yaptığım çalışmanın geri planının nasıl gerçekleştiğini öğrenip yorum yaparsan hem bana hakaret etmış olmazsın.hemde dem vuruyordu.ben hem eleştirim.hemde yazarım.hemde aklıma geleni yaparım.ama sizin gibi hiç bir iş yapmadan oturup eleştirmem.
      kafamı yorarım.önce düşünürürm.akşam sabaha kadar uyumam hazırlanırım.beynım uykuda bile yorulur ve sonuçta benicede daha güzel olması gereken ama her hemşinlini yüzünü ağartacak bir geceyi kadıköy meydanında yapabilmenin gururunu yaşayoru.bundan bana desteklerini eksik etmeyen gece gündüz benim için koşturn abi ve kardeşlerime soznsuz teşekkür ederken senin gibi insanlara cevap verme gereği bile duymuyorum.sen işine bak
      www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

kişisel sitem yapımda

haber portalı
      Sevgili Dursunali bey :D

Şu fakire yönelik esirgemediğiniz senin gibi insanlara cevap verme gereği bile duymuyorum.sen işine bak sözünüzün de yer aldığı cevabi yazınızın size yönelik son yazımla bir ilişiği maalesef kurulamamıştır !

Mesleğinin muhabir olduğunu iddia eden sıradan bir forum katılımcısının sergilediği imla hatalarıyla mülhem çiziktirmelerindeki tenakuzu da ayrıca ve özellikle belirtmeme bilmiyorum gerek var mı ?!
      Sizi bilmem Dursunali bey,ama benim yazılarım sürekli ciddi manada olagelmiş olup,size yönelik yukarıdaki yazılarım da bir o kadar ciddidir !

Sizin ciddiyetten anladığınız salya sümük hakaret etmekse onu bilemem elbette !

Bu tür ŞEYleri kısa bir cevapla geçiştiriyorum ;

Lisan-ı beyan,aynıyla insan :D
      allah aşkına senin benim ile problemin nedir açıkça sana telefonumu yazıyorum delikanlı isen ara beni veya telefonu ver ben seni arayım.oyle akıllıymış gibi konuşma

senin haytın kadar benim öğrenmişliğim var.belki benden altı yaş büyük olabilirisniz ama 26 yıl geriden sınır insansın birilerimi senii benim sinirlendirmek için uğrasşıyorsun.akıllı ol aklını alırlar bir g ün
      05358194102
      www.medyakaradeniz.com

www.beykozmedya.com

haber portallerim

kişisel sitem yapımda

haber portalı