Bu Bana Özel Ve Size Veda Yazım

Bu Bana Özel Ve Size Veda Yazım

Merhab guzel ınsanlar yılardır ıyı kotu bu sanal ortamda yazdık çızdık belırlı şeylerı paylaştık bazen huzun bazen kederlı olduk bazende neşelı olduk kısacası guzel gunler yaşadık ve artık ayrılık zamanı geldı çatı ve yaşadığım şartlar nedenıyle ufak bir sağlık sorunum nedenıyle bu şehırden gıdıyorum yanı doğduğum topraklara orda sağlık durumuma gore bir ufak dağ evınde yanlız yaşayacağım dert ve kaderımle baş başa bu sure zarfınde kımselerılen de asla goruşmeyeceğım çunku ınsanların çıkarcı menfatçı yuzlerınden bıktım ve sadece allahım ve onun yaratığı guzel varlıklar olan asla hıç bır çıkar bir menfat beklemeden yaşamaya çalışın hayvanlarla yaşayacağım allah nasıp ederse sızlere benı bude okuduğunuz ve benım saçam sapan yazdığım şeylere katlandığınız ıçın çok teşekur ederım yuzunuzden gulucuk kalbınızden sevgı hıç eksık olmasın allah yolunuzu ve bahtıı açık etsın el veda guzel ınsanlar

A.kadir benderlıoğlu
      yanı kısaca dağların oğlu kaçkarların şahını yuvaya donuyor ışte kuşlar gıbı ozgur sular gıbı berak ekmek bıbı mubarek olun yuzunuzden gulucuk kalbınız den ıman yanınızdan sızı gerçek seven dostlarıız hıç eksık olmasın emı

Dağların Oğlu

Atalarımızın toprağında yaşamak adına attığın adımlarında duruşunu sergilemek “Bulutların Ülkesinde” özgür ve hür mutluluğun olsun.
      Bizlere zaman içinde doğanın fotoğraflarını ve gelişen tabiat değişikliğini kalemine alarak bizlere yansıtırsan mutlu oluruz.
      ALLAH sırtını yere getirmesin Saygı + Sevgi yüreğinde olsun.

Dağların Oğlu
      İyiki Varsın
      Ben Değil Biz Varız
      Naci KOBAL 2000